SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Buty And1 Uprise Mid

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8216

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 187 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 634
Ludzie! tmaci sa niczym w porównaniu do tanich i ponoc mocnych i genialnie wyglądających nike 2k3. Buty miód
Jak będą w sklpie to długo nie będę sie zastanawiał
Co myslicie?

Zachodzące słońce często zazdrości wschodzącemu księżycowi.
Pozdrawiam ja, Juzew.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32840
wrzuc foto , bo nie wiem jakie to sa a na www.footlocker.com nie ma ; a dzisiaj nie mam siły juz szukac :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 187 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 634


Aaaaaaaaaa jakie buty! Tylko jak znam życie nigdzie ich nie dostanę ;-(

Zachodzące słońce często zazdrości wschodzącemu księżycowi.
Pozdrawiam ja, Juzew.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32840
tyyy faktycznie ładne!!! tylko z opini generalnie slyszalem ze nike to slabe buty do kosza jak juz to reebok lub Adidas ale kto wie , moze jakis wyjątek to jest? jaka cena?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 137 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1215
Coz wiec tak. Ja oczywiscie kupilem Reebok i jestem zadowolony jezeli chodzi o asfalt :) Podeszwa trzyma sie wciaz. Niestety z gora gorzej :P jak i wygodne sa wtedy jak sie kupi dobre wkladki :P oczywiscie to moje zdanie. A jezeli chodzi o hale to najlepsze sa dla mnie Shox'y VC i FLightposite III je mialem i na beton sie nadaja ale tylko do 4 miesiecy :P hehe jak wyszly to kosztowaly z ponad 400 zl i niestety dostalem opier.. od rodzicow ze wydalem tyle kasy. No coz czlowiek sie uczy na bledach.. a VC to na hale to wprost idealne :P Adidasow nie mialem jeszcze i chyba nie bede kupowal :P no ale na przyszlosc moze cos sobie zapodam. A jezeli chodzi o Flight... to bardzo polecam. Wygoda to pierwsza klasa i trzymanie kostki :D jak dla mnie :) Wiec zycze powodzenia :D

Mowa jest srebrem, a milczenie złotem...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 93 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1525
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=31209557
jak sądzicie .. orginalne czy podróby?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 137 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1215
Hmmm.. predzej oryginal. Widzac te opakowanie :P

Mowa jest srebrem, a milczenie złotem...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 93 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1525
czego to ludzie dzisiaj nie wymyślą ?? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
postanowilem odwiedzic stare smieci i widze ze jednak jeszcze niektorzy pamietaja moje rady

a o 2k3 pisalem juz chyba rok temu sam sie na nie napalalem jeszcze przed ich premiera w stanach (takie skutki bycia zarejestrowanym na nikebasketball) i nigdzie ich nie moglem znalesc przed dluuugi czas az w koncu je znalazlem w athlete's foot w kraku ale za cene 500zeta postanowilem sobie darowac i chcialem zamowic je z e-bay bo byly tanie bardzo ale w koncu jakos wyszlo ze tego nie zrobilem a teraz je wlasnie mam z allegro wlasnie od tego goscia co tu podaliscie linka do aukcji i sa w porzadku, jeszcze nie mialem okazji wyprobowac ich na outdoorowej nawierzchni mimo ze producent nie zaleca to jednak wygladaja stabilnie a poza tym calkiem ladnie sie prezentuja
obecnie poluje na tanie Huarache , stare dobre Air Bakin' albo J XII retro

Zmieniony przez - Seba_ban w dniu 2004-09-22 14:35:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 187 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 634
Tez chciałem buty z tamtej aukcji tylko cos za tanie jak na orginały. Tak wogóle to nie wiem jaki rozmiar, w new balancach mam 45,5.

Zachodzące słońce często zazdrości wschodzącemu księżycowi.
Pozdrawiam ja, Juzew.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

przerzutka - pogięła się, czy co?

Następny temat

dziwne akcesoria do rowerków ;-)

WHEY premium