SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Brzuszki Pomocy ;P

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 634

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 346
Witam
Mam 16 lat 55 kg i 170 cm wzrostu . Kiedys cwiczylem a6w brzuszki spiecia itp . Jak robilem te cwiczenia okolo 7 miesiecy byl mały 6-pack lecz dawno brzucha nie cwiczylem i jest mały i slabo widoczny . Teraz zamierzam robic same spiecia i unoszenie nóg leżąc . Moje pytanie to
-Robic spiecia i unoszenie nog np; 2 serie po 50-80 powtórzen
czy
-Robic spiecia i unoszenie nog np;Wiecej seri i po mniej powtórzen

Chodzi mi o to po jakim wariancie beda lepsze efekty wiecej seri mniej powtórzen czy mniej seri a wiecej powtórzen . Chce dodac ze zadne abs i a6w nie wchodza w gre bo to dla mnie strata czasu . PROSIŁ BYM ZEBYSCIE ROZPISALI MI JAKIS PLAN Z TYMI SPIECAIAMI I UNOSZENAIMI NOG W ODPOWIEDNIEJ ILOSCI SERI I POWTORZEN ....... ZA FAJNE PROPOZYCJE I ODPOWIEDZI LECA SOGI ;P
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam.
Mięśnie brzucha traktuj jak każdą inną grupę mięśniową.
Mięśnie potrzebują również regeneracji ,więc "katowanie" ich za często nie jest wskazane.
Ta grupa mięśniowa bardzo dobrze rozwija się podczas wykonywania ćwiczeń wielostawowych.

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Musisz się solidnie zmasować konwencjonalnym planem. Fajnie by było, jakbyś miał dostęp do siłowni, a jeżeli nie masz, to poszukaj planów na forum, takich jak ACT Mawashiego. Do tego dobra dieta. Później, jak już powiększysz mięśnie brzucha i wszystkie inne, będziesz mógł myśleć o redukcji. Myśl długofalowo.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomo w ułożeniu planu treningowego.

Następny temat

Pomoc w ułożeniu treningu...

WHEY premium