SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Boruta

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 6931

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a ja powiem tak ze trenuje teraz non stop codziennie kick z kolesiem (on trenuje juz od 6lat) (chociaz bardziej mi to o thaia zachacza ale co mi tam ) od pol roku i jak bilem sie z gosciem przed pubem co oyama karate trenowal podobno od ilustam lat to cienko klient wygladal po walce (powiem tak dostal z low kicka i potem poprawilem kolanem i lokciem )... No coz.. moim zdaniem karate trza trenowac bardzo dlugo jezeli chce sie dobrze bic !!! Heh pewien karateka kiedys powiedzial mi ze trza co najmniej 3 lata trenowac zeby nie dostac od judoki ktory trenuje rok wiec chyba jest w tym jakas prawda (chociaz to pozostawiam indywidualnej ocenie)...

Pozdrawiam
ViRuS
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Brawo co sa super-men i ta koordynacja i wszystko naj poprostu super!!!

prawdziwymi zwycięscami są ci ,którzy wygrywają pojedynki dznia codziennego!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no, virus trenuje gdzie trzeba, pod pubami tylko nie myśl na fazie że jesteś debeściak, bo może być niespodzianka....
karateka, idź do działu tradycyjne i siedź w tym ogólnym maraźnmie i braku rozwoju. Tradycja to czynnik hamujący rozwój z samego założenia, stagnacja, konformizm. jeżeli chodzi TYLKO o sport to może być koszulka..., ale walki nauczyć sie na koszulce nie można. a sport? ja widziałem jak zapaśnikowi pod knajpą w***ał piłkarz(mocno kopał).
Ravenlord, SOG 4U, za całokształt

no gods no masters
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2955 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 40935
karateka powiedz mi tylko czemu tak zle oceniales zachowania boruty, a mimo wszysctko robisz zupelnie tak samo jak on
mnie zastanawia ten fakt, bo piszesz zupelnie podobnie do niego, tyle ze jego bjj w starciu z twoim karate moze okazac sie znacznie lepsze...

pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja nie mam zamiaru robić zamieszania ponieważ nie jest to moji celem.Ale osoby ,kóre nie moga nic powiedziec tylko czekaja na zamieszanie i same je wywołuja.CZy wszystko musi odbywać sie przez agresje poprostu rozmawiajmy na i przekonajmy sie na argumenty jak cywilizowani myślący ludzie , a nie jak fizole no chyba ,że sporty walki bez sztuki!!!.Boruty nie atakuje prosze spojrzeć na wcześniejsze posty kto pierwszy wykazał agresje i brak argumentów!!!

prawdziwymi zwycięscami są ci ,którzy wygrywają pojedynki dznia codziennego!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W strikto sportach walki widzimy właśnie odłączenie sztuki od walki i mamy taki efekt , a nie inny!!!

prawdziwymi zwycięscami są ci ,którzy wygrywają pojedynki dznia codziennego!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2955 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 40935
pieprzenie, nikt tu nikogo nie zaczepia, to po kiego ciula tak reklamujesz swoje karate...

pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A czy reklama normalna pokojowa i zdowa reklama bez agresi jescze komus zaszkodziła i prosze o troszke kultur w uzywaniu słów na forum !!!
osu

prawdziwymi zwycięscami są ci ,którzy wygrywają pojedynki dznia codziennego!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 265 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4684
nie trenowalem wprawdzie kyokushinu, ale tradycyjne i troche czasu potrwalo zanim zmadrzalem i poszedlem do Wojtka Adamusika na JKD(bylo to z 10 lat temu jak mialem okolo 15stki) wlasnie trwal trening bokserski no i bardzo szybko nauczylem sie trzymac garde
no tak nie mam nic do Karate poza tym, ze wdzieczny jestem losowi za ten rozwalony wtedy nos i troche krwi upuszczonej, przynajmniej otworzylem oczy

karma2030

karma2030

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1239
flash01 - Sztuki walki sa po to zeby uczyc walki. Samokontrola zajmumje sie psychologia. Czemu ludzie z BJJ sa pewni siebie? Idz na jeden darmowy trening i sie sam przekonaj. Powiedz ze chcesz sie sprawdzic. Jestem prawei pewien ze znajdziesz chetnego. I wiesz co ? To moze byc koles ktory cwiczy na przyklad dopiero rok...

Spider

Spider

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moja odpowiedz na pytanie: ktora sztuka walki najlepsza?

Następny temat

filmy....

WHEY premium