SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Boldenone w polskiej aptece ?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19034

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 421 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24197
ok to jedno juz wiem, a czy wet może wypisac mi np pregnyl, proviron, clom? i jesli tak to jak wyglada recepta? na moje dane czy na niby-psa :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 5394 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70736
jak typu przyniósł l-4 od weterynarza i mu to przyjęli to wszystko jest możliwe.

wydymac caly swiat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1743
heh , skad wy takie glupoty piszecie , ze nie mozna kupic jak mozna ;) czeka sie na to 3 tyg i masz fakturke jeszcze potweirdzajaca kupno . Pozdrawiam serdecznie .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 895 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4985
Ewangelia napisz nazwę i producenta tego boldenonu co mozna go kupić w Polsce przez weta?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1743
Nie kupisz u Weta bo musi to byc dla koni wyscigowych a kazda sztuka jest wyliczana pozniej , kontrole maja i wyliczac sie musza , a co do kupna to tylko na zamowienie leci to , jest tez deca wet 50 ml po 50 mg , meta , test , clen i jakies 2 srodki nie pamietam juz dokladnie co i jak no i masc dla koni na stawy podobno bardzo dobra tez bedzie moj zamawial to wstawimy zdjecia .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
ewelina.g czasem mam zapedy konskie, cwaluje niczym rumak, ale bola mnie stawy i mam problemy z gestoscia masy miesniowej, da rade na mnie przepisac dece i bolda wet ??

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 870 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2251
Ja wlasnieten temat drazylem i nie ma dostepnego weta zadnego jeslichodzi o bold nawet do sciagniecia.
Jesli chodzi o inne rzeczy to normalnie moze na receptewypisac mete i postinol to na 100% bo bralem i wybiera sie w norrmalnej aptece. Ogolnie srodki musza byc takie ktore mozna zastosowac u psa.

W życiu nie ma nic za darmo.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1743
Panowie na Logike od kiedy rzeczy dla zwierzat kupuje sie w aptece ? Mylicie z lekarstwami , wtedy wet wypisuje recepte i kupisz ale antybiotyk jedynie .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1743
Najlepsze jest to , ze gdy powiedzialem dla weta , ze bralem 1250 mg bolda alphy , ogolnie tyle bolda to sie zasmial i mowi wbiles 25 mg tygodniowo ? ja mowie , ze nie 5 amp po 250 mg a ten , predzej by Cie rozsadzilo , jego konie wyscigowe biora po 400-500 mg week przy wadze ponad 500 mg a ja mialem skromne 109 wtedy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ewelino jakis cienki ten bold z alphy mialas, mnie 500mg tak sieka ze krata i skosne na brzuchu wychodza przy optymalnej diecie, nie mowiac juz o gestosci i twardosci miesnia, znam kilku bykow po 110-120kg i sieka tak samo przy 500mg, moze mialas wyj**e?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

odblok po krotkim cyklu

Następny temat

Anavar z pro.chem

WHEY premium