SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Boldenon ile bić

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 11342

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

34

Waga

100kg

Wzrost

186

Obwód ramienia

42

Obwód klatki

119

Obwód uda

65,5

Obwód talii

100

Staż na siłowni

2 lata

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

B:350 T:135 W:610

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

Pierwszy cykl

Opisz swój plan treningowy

Środa-lekka klata, bic pompa, czwartek-plecy+tric pompa, piątek - nogi, sobota-ciężka Klata Bic, niedziela-barki tric

Cel cyklu

Masa

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Żaden

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

18%

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Tycia

Stan zdrowia

Dobry

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

Nie

PPM (podstawowa przemiana materii)

2116

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Klata-110,martwego nie robię, przysiad 90
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 19 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 272
Witam chciał bym się dowiedzieć ile bić boldka i ile razy w tygodniu stężenie 250mg,informacje dostałem takie że co 4 dni po 1ml. ale nie wiem czy to nie za mało + prop co drugi dzień
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 43 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 507
Do bolda dodaj IP6
Ja niedawno bylem na test/deka/bold
Ale zszedłem z bolda bo ch**owe samopoczucie. Estro na poziomie 24 nie służy Mi. Ciśnienie skakało. Deka/bold nie dla Mnie. Zamieniłem bolda na Mastera P na rozruch i później będzie Master E.
Tri test/nandromix/Master P
800/450/300 week

Badania zrób morfologie
Dużo omega 3 DHA EPA
Potas/magnez
Wiadomo sporo tego ale to profilaktyka

Przejrzyj sobie :

https://www.sfd.pl/Cypio_Tri_Test_Nandromix_Bold_-t1202614.html

5!
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 269 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 22528
Ja bym boldka na początku wrzucił 500-600mg/week. Propa bym zmienił na cypka/enana i bił wszystko razem. Możesz bić e4d.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1010 Napisanych postów 2491 Wiek 38 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 24423
Na początek styknie , zawsze możesz później podbić...
Prop 100mg e2d
Bold 250mg e4d (łączysz razem z propem jednej pompce)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 19 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 272
Propa bije 6 tydzień boldka 5 tydzien,1 dzień prop z boldkiem, za kolejne dwa dni prop z boldkiem i za kejne dwa dni prop Solo? Tak mogę to rozłożyć. Nie mogę zamienić propa bo już mam zakupione do końca cyklu więc chciał bym zuzyc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1010 Napisanych postów 2491 Wiek 38 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 24423
Lecisz e2d...prop solo , prop z boldkiem , prop solo , prop z boldkiem...itd...
Po prostu co drugą lotke dodajesz bolda i wychodzi e4d...


Zmieniony przez - Dj_Max w dniu 2020-05-24 11:40:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 19 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 272
Wrzucilym bym jeszcze badania tu, ale nie wiem jak wkleić zdjecie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 19 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 272
DJ Max no właśnie teraz tak robię jak napisałes, ale zastanawiam się nad zwiększeniem dawki boldka czy to wogole coś da?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1010 Napisanych postów 2491 Wiek 38 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 24423
Przy dłuższym stosowaniu na pewno zanotujesz jakiś progres tylko musisz kontrolować e2 , bold lubi zbić choć nie każdemu i morfologia przy dużych dawkach wyniki mogą być znacznie podbite...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
u mnie kazdego bolda dopiero dawki 800mg/ week dawaly efekty bolda a bralem dobre firmy ions zeneca vertex
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 19 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 272
Jyny66 a jak biłeś te 800mg możesz napisać? Bo u mnie też efekty słabe raczej są chodź dieta i trening dopięta na ostatni guzik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Rampage86
Jyny66 a jak biłeś te 800mg możesz napisać? Bo u mnie też efekty słabe raczej są chodź dieta i trening dopięta na ostatni guzik


co 4 dni razem z cypio 600mg i deka 500mg /week

bolda trzeba bic duzo i dlugo aby efekty pokazal
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Enan jak dawkować ?

Następny temat

Cykl po 5 letniej przerwie.

WHEY premium