SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Boczki, Talia

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1320

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36
Siemano mam pytanie odnosnie boczków w tali, żeby nie było to już czytałem pare tamatów na forum googlowalem troche ale szczerze mowiac to nic poza dieta i cwiczeniami na silowni nie znalazlem a to chyba zadne rozwiazanie bo szukam jakiegos cwiczenia dla Mojej dziewczyny ktora jest szczupla, nie je duzo i ma problem tylko z tymi boczkami zamiast jej się normalnie w tali zwężać to idą jej tak na prosto.. nie że się już wylewaja :D tylko poprostu ma pare cm tych boczków i są na prosto z klatką(no może troche wężej) dosłownie pare cm zeby zrzuciła.. bo ona sie tym denerwuje przez co ja sie denerwuje.. myślalem ze moze skłony na boki jej pomogą ale nie jestem pewien bo nie studiowałem nigdy nic z takich rzeczy. Pomozcie jeżeli potraficie pomoć
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 414 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3783
W sumie nie mam 100% pewności (jak się mylę niech ktoś poprawi)

Tłuszcz różnie rozkłada się po organizmie, niektórzy tyją równomiernie, niektórzy w tyłek inni w boczki.
Jeżeli tylko te boczki to nie nadmiernie rozbudowana miednica (chociaż wątpię bo użyłeś sformułowania "wylewa się") to należało by zrobi redukcje jeżeli baardzo jej/tobie to przeszkadza.

Minusem redukcji jest to że brzuch i okolice to ostatnie miejsce w kolejce z którego będzie lecieć.

Jak dotknąłem Cie moim komentarzem, pomyśl się o tym że tylko moje zdanie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36
Jeszcze raz:) bo chyba nie doczytałeś
"Mojej dziewczyny ktora jest szczupla, nie je duzo i ma problem tylko z tymi boczkami zamiast jej się normalnie w tali zwężać to idą jej tak na prosto.. nie że się już wylewaja :D tylko poprostu ma pare cm tych boczków" I musi być jakieś ćwiczenie na boczki(talie)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 172 Wiek 4 lata Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7050
to nic nie da, tluszcz i tak musi przejsc przez watrobe, a cialo nie wezmie tluszczu z boczkow jak zaczniesz robic cwiczenia na brzuchu. Cialo bedzie bralo rownomiernie tluszcz z kazdej czesci zabierze troche z ud z rak ale i z boczkow.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc w wyliczeniu kcal.

Następny temat

Zestaw posiłkow pod ocene

WHEY premium