SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bjj w Poznaniu

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 6763

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Solidus: zajecia Luta Livre kosztuja 120zl za 3 treningi tygodniowo po 1h.

Lufa: jesli to prawda co mowisz o tej podwyzce cen BJJ ze 120zl za 3 trenigi 1h do 180zl to jest to wg mnie HORRENDALNE PRZEGIECIE. Dla mnie to 120zl to byla wlasnie maksymalna cena jaka bylem w stanie zaplacic za taka ilosc treningow, i z komentarzy, ktore slyszalem od innych osob na treningach, wiem, ze nie tylko ja tak myslalem. Zupelnie nie rozumiem czemu Karol M. podwyzszyl tak cene. Patrzac od strony biznesu prowadzenie treningow jest to niesamowicie oszczedna dzialalnosc gospodarcza - niemal zero kosztow - placa jedynie za wynajecie sali. Latwo sobie obliczyc, ze jesli na jeden trening przychodzilo ok.20 osob (czasami nawet do 30), to zysk z jednej godziny pracy jednego trenera wynosil 200zl!!!!! To bardzo duzo (moj ojciec kwalifikowany inzynier z wyzszym wyksztalceniem zarabia netto 10zl na godzine). Dodajmy do tego, ze to nie jest tylko jeden trening dziennie, a kilka, plus jeszcze lekcje indywidualne platne jeszcze drozej. Jak by wiec nie patrzec prowadzenie takich zajec jest bardzo dochodowym przedsiewzieciem. Skad wiec ta gigantyczna podwyzka o 50 procent????? Inflacja malutka, kryzys gospodarczy w pelni, wiec zasadniczo kazdy sprzedawca jakichkolwiek dobr powinien bac sie czy nie straci nabywcow.
Obawiam sie wiec, ze odpowiedz jest jedna - chytrosc. Jak to w zyciu bywa najwiecej chytry traci, i mam nadzieje ze tak sie tez stanie tym razem.

Dla porownania spojrzmy na ceny analogicznych zajec w Warszawie - tam placi sie 150zl za 5 zajec w tygodniu po 1,5h. A wiec przeliczajac: 1h godzina zajec w W-wie to szacunkowo 5zl, w Poznaniu 15zl. A mowi sie ze w stolicy niby wszystko drozsze

To wszystko co napisalem biore w nawias, gdyz sam osobiscie nic nie wiem o podwyzce. Mam jeszcze malutka nadzieje, ze moze to co napisal Lufa to tylko jakas fatalna pomylka (plotka)...

pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"poczatkujacy nadal maja na cichej.cena 120zl za 2x w tyg a 180 3xw tyg\(1h)"

LUFA DZISIAJ DZWONILEM I WIEM ŻE 3 X W TYGODNIU KOSZTUJE 120 ZŁ A 2 X W TYGODNIU - 90 ZŁ.
JESTEM CIEKAW SKĄD BĘDZIESZ JEŹDZIŁ I CZYM ODPISZ NA MAILA MOŻE MAMY PODRODZE([email protected])
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pewni treningi koszruja 120 a nie 180
ale wy***ales
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hehehehe
No to rzeczywiscie niepotrzebnie sie spienilem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
niewiedziałem że te luta livre jest takie drogie. przeciez za 50 zł na tej samej sali są zapasy 6 razy w tygodniu , trzech trenerów, siłownia. myślałem że to maksymalnie 40 zł za te luta coś

Eagle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 358 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15482
Jak dobrze pojdzie, od pazdziernika bede trenowal bjj. Igdrasil - sog

"Kazdy kto drzwi
Jakies otwiera
Winien pilnie uwazac,
Winien sie strzec
Bo nikt wiedziec
Nie moze, czy wrog
Nie czuwa u obcych."

powiedz wole Zozole
wole Zozole powiedz wole Zozole

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4047 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20273
Acton co do LL to cena sie zgadza ale za 1,5 godziny. Eagle co do tej stojki, to bylem narazie na 3 treningach i dopiero dzisiaj bylo troche stojki, reszta to parter. A co do sparingow to sa na kazdym treningu 3x10min.

Moderator dzialu Grappling
Luta Livre Poznan Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 162 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5745
co do ceny 180 to powiedzial mi to koles ktory trenuje bjj w poznaniu sam bylem w szoku ze tak drogo ale nie mialem podstaw watpic w to co mowi on tam trenuje a ja jeszcze nie.przepraszam za zamieszanie. mi tez ulzylo ze 120 bo 180 to fakt drogo a co do ilosci osob na treningu to on mowiwl ze u niego jest ich 10 na treningu ale znowo nie wiem czy to wiarygodne.
przypomnialo mi sie ze moze on chodzi na te mniejsze grupy skoro jest ich tylko 10 na treningu i dlatego tyle placi ale sam juz nie wiem.9 wrzesnia 1 trening to sie wszystko wyjasni.sam czekam z utesknieniem na ten dzien rozwieja sie wszelkie tajemnice hehe.


Zmieniony przez - Lufa w dniu 2002-09-03 14:19:56

Zmieniony przez - Lufa w dniu 2002-09-03 14:21:59

Remember there is only pain if you quit in the street.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Badu to może teraz sie zmieniło. Dzisiaj przyjrze sie dokładniej

Eagle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4047 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20273
Dzisiaj raczej nie dasz rady, treningi poniedzialek, sroda, piatek.

Moderator dzialu Grappling
Luta Livre Poznan Team

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

filmiki muay thai

Następny temat

od czego najlepiej zacząć?

WHEY premium