SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bialy nalot na języku- dziwny przypaek

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 41521

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 37 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 179
W weekend ide na impr. :D Wiec nie bede z niczego korzystał. Zyje z tym od kiedy pamietam wiec i teraz przerzyje :) Te 3 dni. Ale cukier mierzylem niedawno to wszystko w normie... :p Morfologia hmm...? W poniedzialek sproboje pozlatwiac sobie badania. nCos jeszcze powinienem dla wszelkiego wypadku zrobic? Cieszy mnie to ze nalot zniknol i mam swiezo w buzi... Na impr ide z wiekszą pewnoscią siebie :) Ale martwi mnie to ze jak nei pije organizm szybko sie odwadnia. W dodatku czesto oddaje mocz. Od kiedy amietam. i to nie duze ilosci lecz częste... Zobaczymy musze porobic badania moze sie wyjasni...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 602 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1966
Pojdziesz do lekarza to on bedzie wiedzial co Ci zlecic;) Skoro cukier jest ok to mocz celem oceny jego ciezaru i osmolalnosci. Potem ewentualna dalsza diagnostyka.

Mnich tybetański :)
------------------------------
"Lekarz, który leczy za darmo, nic nie jest wart."Talmud
SOG ZA PORADĘ
------------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 798 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4213
zrob wymaz i bedziemy wiedzieli co to jest ;P
z 20-30 zl pewnie wymaz

Pewnosc siebie to najwieksza broń

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 602 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1966
Wymaz w obecnej sytuacji nie jest potrzebny.

Zmieniony przez - hack_pl w dniu 2012-11-16 16:24:43

Mnich tybetański :)
------------------------------
"Lekarz, który leczy za darmo, nic nie jest wart."Talmud
SOG ZA PORADĘ
------------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 798 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4213
jak wymaz jest nie potrzebny jak koles nie wie co to w ogole jest ? bez tego ciezko mowic o leczeniu ... grosze to kosztuje a moze duzo zdzialac , mozna mowic ,ze ktos ma plesniawke itp... bo tak to wyglada a 6 opakowan nastatyny i antybiotyki moga nie pomoc

Pewnosc siebie to najwieksza broń

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 602 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1966
Ale ten nalot nie jest grzybiczy ;)

Mnich tybetański :)
------------------------------
"Lekarz, który leczy za darmo, nic nie jest wart."Talmud
SOG ZA PORADĘ
------------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 798 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4213
mi to wyglada na plesniawke ,ktora jest grzybem ;p jakies cholerne drozdze candidii czy innego syfu /// skad wiecie ze to nie jest grzyb ?

Pewnosc siebie to najwieksza broń

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 602 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1966
A z tego powodu ,ze caly nalot znika jak sie Kolega sensownie napije ;) W swojej praktyce klinicznej widzialem juz takie jezyki i nie byly to zadne grzyby.

Mnich tybetański :)
------------------------------
"Lekarz, który leczy za darmo, nic nie jest wart."Talmud
SOG ZA PORADĘ
------------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 37 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 179
No moze nie calyu. Ale w porownaniu na zdjeciu a teraz co mam jest przeogromna roznica. Mam elkkatniutki nalocik tylko. Ale zaczynam sie martwic. Bo mimo iz pije duzo wody caly czas to nalocik wydaje mi sie lekko mocniejszy niz przed dniem w ktorym prawie w ogole go nie bylo. I znowu mimo iz nalotu nie ma zaczynam czuc kwasny posmak. Zobaczymy co dalej bedzie. Pozatym zrogowacenia na tylu jezyka mimo iz nalot zszedl one pozostaly... Zobaczymy zobaczymy. Ja muszze sie z tym gownem uporac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 798 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4213
bakterie i grzyby wydzielaja kwsny odór /a czy na jezyku widzisz inne zmiany? jakies bombelki takie przezroczyste czy tam jakby wypelnione woda // jakies pieczenie itp ? co tam masz jeszcze ? ja dla swietego spokoju poszedlbym na wymaz

Pewnosc siebie to najwieksza broń

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zwężenie dysku, ból w okolicach lędzwi

Następny temat

Pytanie odnosnie wynikow badan watroby etc.

forma lato