SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bez tescia =]

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 13464

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Tamoxifen to zdaje się również lek na raka piersi.

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
spermik a co chcesz jeszacze wiedziec?

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 968 Napisanych postów 19326 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158895
Uriel dokladnie to lek na raka piersi oraz na leczenie gruczolow sutkowych z roznych objawow np. jak gino

Miczelx przez to przeszedl,a wiec radzic sie jego mi pomogl...ja ralem 4dni 40mg a potem caly czas lece 20mg ed...a jak brac,przeczytalem z ulotki,poradzilem sie Miczelxa i biore jak biore

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
ciesze sie ze jest poprawa

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Usunięty przez Uriel za pkt 4 regulaminu
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 968 Napisanych postów 19326 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158895
"Jest jeszcze jakis wynalazek oprocz trenu/oxy/boldka/decki zeby dodac do winka...tylko zeby to nie byl tesc "


?????

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
korwa ziki zawsze musisz spamowac? denerwujesz mnie juz tym swoim rozochoconym spamem...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 968 Napisanych postów 19326 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158895
Uciekaj do swojego dzialu

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 548 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4477
miczelx chce wiedzieć czy jest szansa ze po takiej kuracji tamoxifenem moje sutki (które jak juz pisałem sa spoko bo małe) zrobia se płaskie, bo teraz sa szpiczaste ,czy tylkopoperacja moze mi pomóc ?
ona sa dlatego takie spiczaste bo tam został tłuszcz który chyba tylko operacujnie mozna wyeliminowac ?
pozdrawiam teraz ide na wesele odezwe sie jutro :)

kania

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
z tego co piszesz wynika ze masz liponomastie an co nolva niestety nie pozmoze...
ewentualnie odtluszczenie

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Turecki kox...

Następny temat

dylemat

WHEY premium