SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bez tescia =]

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 13466

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Młody - wiem, że miałem - i nie chodzi o to czy to kupie czy nie... problem w tym, że jestem młody i głupi... chęć posiadania takiego auta przy możliwościach finansowych to jedno ale brak mi trochę zdrowego rozsądku... nie ma ani przeglądów ani dealera nic... utupione pieniądze w błoto. Niech chłopaki z motoryzacji kibicują ale nie mam zamiaru w***ac 160-180 tys Euro tylko po to aby sprawic radoche malolatom z Insomni.

Nie wiem czy mnie rozumiesz. Nie napisalem nigdzie ze jade po te auto tylko jak by się zapatrywali na posiadanie takiego auta. Juz wszyscy podlapali, ze jade po Lambo. Poza tym nie bylo mnie w Warszawie przez dlugi okres mialem wyjazdy itepe. Nie zalogowalem sie tydzien temu i nie sieje tutaj zametu tym samochodem. Nie chcialem nigdy tez wystawiac sie na posmiewisko... tylko kontruktywna dyskusje.

Miec auto to jedno - utrzymac je to drugie... ciekaw jestem jaka firma je ubezpieczy.

Takze zluzujcie troche zawory - widac, że nie potrzebnie dzielilem sie tutaj z chlopakami tym teamtem. Zauwazylem ze im mniej o sobie mowisz tym lepiej, szkoda ze popelnilem taki blad.

Pozdrawiam.

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pisales wyraznie ze jedziesz "w nastepnym tygodniu" nie pamietam kiedy to bylo ale ten cytat utkwil mi w pamieci

poco o tym gadamy - poto zeby udowodnic Ci ze jestes niepowazny siur
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Oszczędź sobie, proszę - nie mam ochoty bawić się w góniarza.

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4604 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 46038
Galenika z pelnym szacunkiem do Ciebie ,ale mieszasz w kazdym poscie

Zmieniony przez - QRCZAK84 w dniu 2005-09-08 00:58:11
...
Napisał(a)
Usunięty przez Uriel za pkt 4 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
aha i zwaz na to ze z osob udzielajacych sie w tym dziale jestem najdluzej(pomijajac micena ktory przyjol misje straznika texasu ) na forum i wiem bardzo duzo o wiekszosci pseudo doradcow...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 968 Napisanych postów 19326 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158895
Galenika jestes najdluzej,gdzie? w dziale doping? to chyba pod innym nickiem robiles

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no raczej napewno pod innym(i)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Galenika po jakiego****a wyciągasz mój temat do dopingu - co on ma wspólnego? Co Cie to ****a obchodzi... nawet mnie raz w zyciu na oczy nie widziales a ******lisz takie smuty ze zal dupe sciska... ja sie tlumaczyc nikomu nie musze z moich zakupow.

Radze, zebys zakonczyl swoje smuty. Jeszcze nigdy nikomu Bana ze zlosci nie za***alem ale jak dalej bedziesz sie dop*****lal to i go dostaniesz.

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1067 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 60807
to ile mam w bani he?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Turecki kox...

Następny temat

dylemat

WHEY premium