SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bark zamrożony gdzie się udać

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5189

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 91 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3486
chirurg ortopeda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
MisiekOna
Rany mi chodzi o specjalistę konkretnego , nawet prywatnie który zajmuje się trudnymi przypadkami.


dr Roman Brzóska z Bielsko-Białej , świetny specjalista specjalizujący się w barkach i zajmujący się skomplikowanymi przypadkami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 123 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2366
BPL-G
MisiekOna
Rany mi chodzi o specjalistę konkretnego , nawet prywatnie który zajmuje się trudnymi przypadkami.


dr Roman Brzóska z Bielsko-Białej , świetny specjalista specjalizujący się w barkach i zajmujący się skomplikowanymi przypadkami



Niekoniecznie. Chodzi mi o kogoś kto mnie nie będzie mi wody lał. Ponoć że w Żdżarach idzie prosto na kwalifikacje .... Nie wiem czy to tylko plotki???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 123 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2366
weit
chirurg ortopeda



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
MisiekOna
BPL-G
MisiekOna
Rany mi chodzi o specjalistę konkretnego , nawet prywatnie który zajmuje się trudnymi przypadkami.


dr Roman Brzóska z Bielsko-Białej , świetny specjalista specjalizujący się w barkach i zajmujący się skomplikowanymi przypadkami



Niekoniecznie. Chodzi mi o kogoś kto mnie nie będzie mi wody lał.


czego Ty oczekujesz po tym temacie ?
pytasz o konkretnego specjalistę , dostajesz na namiary na takiego
domyślam że nie znasz a negujesz
po co więc on w ogóle ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 123 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2366
BPL Ty tylko brzòske polecasz, ale w tym kraju jest więcej niż jeden specjalista . Dlatego jak ktoś będzie znał takiego to poda i tyle :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 123 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2366
I bardzo się grubo mylisz bo znam tego człowieka:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
MisiekOna
BPL Ty tylko brzòske polecasz, ale w tym kraju jest więcej niż jeden specjalista . Dlatego jak ktoś będzie znał takiego to poda i tyle :)


oczywiście chociążby Michał Drwięga z CMC i inni

MisiekOna
I bardzo się grubo mylisz bo znam tego człowieka:)


mylisz się ? odnośnie czego ? i co to jest za argument że znasz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 123 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2366
BPL Nie wiem o co się tak pienisz. Padło proste pytanie i tyle . Jeśli nie chcesz podawać to nie podawaj...Przyjdzie ktoś inny albo poda namiar na priv albo tu napisze :) Przecież to nie przymus żebyś się tu udzielał . Nie będę tutaj pisała szczegòłòw skąd znam tego lekarza, bo po prostu nie ma takiej potrzeby :) .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
MisiekOna
BPL Nie wiem o co się tak pienisz. Padło proste pytanie i tyle . Jeśli nie chcesz podawać to nie podawaj...Przyjdzie ktoś inny albo poda namiar na priv albo tu napisze :) Przecież to nie przymus żebyś się tu udzielał . Nie będę tutaj pisała szczegòłòw skąd znam tego lekarza, bo po prostu nie ma takiej potrzeby :) .


gdzie Ty widzisz tu jakieś pienienie ?
napisałem Ci ogólne postępowanie , chciałaś namiary na specjalistów dostałaś dwa nazwiska
skąd znasz nie ma znaczenia
znaczenie ma że jesteś pacjentką jesteś w stanie ocenić jedynie czy Ci pomógł czy nie
a nie jego kompetencje, a jest wysokiej klasy specjalistą zdecydowane jednym z lepszych w Polsce

Dr n. med. Roman Brzóska – Prezydentem Europejskiego Stowarzyszenia Chirurgów Barku (ESA-ESSKA)

ESSKA (European Society of Sports Traumatology Knee Surgery and Arthroscopy) to międzynarodowe grono chirurgów ortopedów pasjonujących się nowoczesnymi metodami leczenia urazów sportowych, chirurgią kolana oraz barku w tym zabiegami artoskopowymi. Towarzystwo realizuje swoją naukową misję od 1982 roku, prowadząc szereg badań, realizując publikacje czy organizując konferencje służące wymianie myśli medycznej.

W ramach towarzystwa działa europejska sekcja Chirurgii Barku (ESA-ESSKA), której prezydentem na okres 2 lat został polski ortopeda – dr n. med. Roman Brzóska ze Szpitala św. Łukasza w Bielsku-Białej.



i kolejne:

Dr n med. Roman Brzóska – kierownik departamentu Barku i Kończyny Górnej oddziału ortopedii Szpitala św. Łukasza w gronie wykładowców międzynarodowego sympozjum ortopedycznego w Atenach.
W dniach 1-3 lutego 2018r. w Atenach odbyła się konferencja ortopedyczna z zakresu chirurgii barku „2nd Athens Shoulder Course” pod patronatem m.in. ESSKA (European Society of Sports Traumatology, Knee Surgery and Arthroscopy) oraz innych europejskich i lokalnych towarzystw ortopedycznych. Konferencja została zorganizowana w ramach współpracy Szpitala Uniwersyteckiego w Atenach i Włoskiego Stowarzyszenia Artoskopowego (http://www.athens-shoulder-course.com). Komitet naukowy konferencji składał się z ekspertów w zakresie chirurgii barku i kończyny górnej wśród których występował dr n. med. Roman Brzóska, prezentując wykład na temat uszkodzeń stawu barkowo – obojczykowego.



MisiekOna
I bardzo się grubo mylisz bo znam tego człowieka:)


oni wszyscy też się pewnie mylą

pozdrawiam
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ból kręgu

Następny temat

Ból plecow

WHEY premium