SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bark

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1054

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 284
Siema, mam 15 lat i rzadko chodze na silownie,3 razy w tygodniu kick-boxing. Dobra, bez zbędnego gadania, opowiem o co mi chodzi. Wczoraj nic nie robilem żadnego wysilku, nie pamietam nawet dokladnie jak to sie stało ale przeskakuje mi cos w lewym barku gdy chce dokonać swojego grzbietu kierując rękę górą nie dołem, ruch taki jakbyscie chcieli podrapac sie po karku, wtedy w barku czuje jakby mi sie cos zapadło i jak chce rękę z powrotem wziąć z pleców następuje jakieś przeskoczenie. Normalnie jak ćwiczeń kick-boxing robię jakieś przeróżne ćwiczenia nic mi nie przeskakuje tylko gdy chce dokonać swojego grzbietu. Dodam ze zadnego bólu nie mam i to tak nagle sie stało nawet nie wiem kiedy xd. Piszcie dlaczego mi to przeskakuje i jak to zlikwidować. Teraz mi sie przypominało ze w kolanach mam cos podobnego jak chce zginąć kolana do zewnątrz co jest niemozliwe. Działa to na zasadzie jak strzelanie w palcach mogę to robić raz na jakiś czas w przeciwieństwie do barku. Nie przeszkadza mi to bo nie boli ale lepiej jakby tego nie było. Pomocy !!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 154 Napisanych postów 1971 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15863
Normalna sprawa. Trenuj dalej.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rwący ból w przedramieniach.

Następny temat

Rozciągac nadwyręrzony mięsen?

WHEY premium