SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ban na konto -Mały-

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1732

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11
Panowie czemu dostałem bana w dziale doping na 5 lat ? Nie złamałem żadnego z regulaminów, a tu nagle ni stąd ban ?! Starałem wypowiadać się merytorycznie tylko w kwestiach których byłem pewien, poza tym to nie jedyny dział do którego uczęszczałem.

Co jest ?

pozdr.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 94489 Napisanych postów 364415 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669065
a od kogo i za co ban?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 258 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1363
na 5 lat ban ?? to co Ty musiałeś zrobić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42
Ktoś mnie chyba bardzo nie lubi na forum. Powód zbanowania: brak. Nie złamałem żadnego z regulaminów, jeżeli tak proszę o wskazanie wraz z powodem bo może zaszło to przypadkowo ?
Żadna z moich wypowiedzi nie została skasowana więc wnioskuje, że nie uraziłem też kogoś ani nie napisałem czegoś co miało by się przyczynić do złamania regulaminu. Konto posiadam 10 lat i przez ten czas ani razu nie dostałem bana.

Ban od użytkowników: E-Lite, cleaner_dz

Mam nadzieję że ktoś rozpatrzy to w miarę racjonalnie.
Pozdr

Zmieniony przez - maly-ban2 w dniu 2013-02-02 01:33:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
nie wiem za co mały dostał bana, ale z tego co widziałem to ani nachalnego pimpu nie zauważyłem, anie wypisywania głupot, wrzucania zdjec z setką srodków....
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Blad po zalogowaniu

Następny temat

Usunięcie tematu

WHEY premium