SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Badanie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3208

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 562 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 9994
Mam dostinex 0,5 i symex 25mg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Teodorrr
Mam dostinex 0,5 i symex 25mg.

Czyli pol Dosti na tydzien, bo 1 Dostinex to tyle co polowa cabasera. Z Symexem ktos Ci zaraz napewno doradzi, bo nie wiem jak to przeliczac z ari. ja biore polowe do kazdego strzalu 3x w tyg.,ale kazdy jest inny i inne srodki.


Zmieniony przez - arek.z90 w dniu 2018-07-19 20:11:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
arek.z90
azazelll
Aleks
azazelll
prolka ewidentnie do zbicia. Generalnie u nas praktykuje sie ze jak coś juz jest wyj**..ane to wtedy alarm i co robić. Na zachodzie niewazne co leci to dostinex 0,5 mg leci raz do 2 razy w tyg . Zawsze i niezaleznie od badań.


Z tego co czytam u nas na forum to badania ciezko jest zrobic na zachodzie dlatego moze wrzucaja wszelkie blokery i inhibitory na zapas...



nie Alex, ja pisze o zawodnikach, prosach. Lub moze bardziej podejscia ich trenerów. Z góry rozpisują dostinex, a do tego zmiennie ari, symex, letro, nolva. W zalezności do leci z towaru. Mam na chwile obecną to szczęscie ze moge wypytywac o wszystko jednego z najlepszych trenerów obecnie.

Nie rozumiem, przeciez kazdy lek ma skutki uboczne, wiec po co ladowac w siebie cos czego nie potrzebujemy? Druga sprawa, ze gdy sie zbije estro czy prl zbyt nisko to tez nie za dobrze. Nie mam z tym duzego doswiadczenia, ale jestem pewien, ze robiac to na podstawie badan (co bardziej doswiadczeni posilkujac sie swoimi odczuciami) jest napewno lepiej i rozsadniej. Poza tym nie wszystko co na zachodzie jest lepsze....przeciez tam sie nawet p...y zenia
ale np wysokie estro tez ma swoje skutki uboczne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 562 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 9994
Panowie to jak wrzucic dostniex i symex?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3781 Napisanych postów 18459 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205589
Pol tabletki dostinexu - powinno juz zbic prolke.
Symexu pol tabletki co 2 dni.
Za 2-3 tygodnie powtorz badanie.

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 562 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 9994
Czyli dosti pol tabletki co 7 dni bedzie ok? No i pol symexu co 2 dn.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3781 Napisanych postów 18459 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205589
1 dawka dostinexu juz powinna zbic prolaktyne.

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 562 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 9994
Rozumiem, ale potem automatycznie nie podskoczy? Tak samo z estradiolem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3781 Napisanych postów 18459 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205589
Jak dlugo bedzie trwal jeszcze Twoj cykl?

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3781 Napisanych postów 18459 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205589
Jesli te badania sa przed odblokiem to po tbl dostinexu jednorazowo wystarczy.
Jesli natomiast chcesz cykl jeszcze ciagnac przez kilka tygodni to pol tbl dostinexu co 10 -14 dni w zupelnosci wystarczy.

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie odnosnie cyklu

Następny temat

Saa norwegia

WHEY premium