SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BOMBA 2012 Cel MASA i siła

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1633

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 306 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3305
Witam wszystkich! znowu idziemy na siłownia! Od nowego roku planuje bombe. I kilka pytań do tego. Moje dane są w profilu.
1-5 Meta 30ed
1-24 Mix teść 500/750/week
1-24 Deka 250/week
22-27 Wino 40ed w tabsach

Jak myslicie teścia zmieniac potem na jakis inny estr czy ciągnać na mixie do konca? HCG wrzucic po 2 miesiącach? Jesli tak w jakich ilosciach i kiedy jeszcze potem wbić i w jakich ilosciach?

I ostatnie, mam butelke propa 10ml. Poczatkowo troche trzeba bedzie poczekać na działanie mixa. Wykorzystać butle propa na szybsze rozkrecenie testa na samym początku?

Dodatki do cyklu
-koenzym q10
-wit c
-kompleks witamin i minerałów
-wit b12
-omega 3
-zma
-melatonina
-wit D
-osłonki do orali
Po cyklu odblok, booster teścia, + staki kreatynowe/treningowe no i oczywiscie non stop dieta.
Dieta- B:2,5-3 W:około 4 T- max 1
Trening 4 dniowy split
Cel oczywiscie jak najwieksza masa i siła, lecz masa mięsniowa tluszczu nie zamierzam nałapać

Krótko mowiac napiszcie przede wszystkim jak z HCG. Po jakim czasie wbić i jakie ilosci. Nie chodzi mi o odblok tylko podczas cyklu. I ewentualnie jakie poprawki byscie wprowadzili i co zrobilibyscie z tym propem:)


SOGI polecą

Pomogłem? Daj SOGa:)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 584 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23321
HCG wal gdzieś od 4 tygodnia w dawce 5ooI.U.e2d do końca cyklu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 306 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3305
poczekam i zobacze co inni o tym sądzą:)

Pomogłem? Daj SOGa:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 306 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3305
Moze ktos jeszcze sie wypowie?? SOgi POLECĄ !

Pomogłem? Daj SOGa:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 800 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15580
hcg 250-500ui e5d przez caly cykl

manipulowanie węglami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 928
1-5 Meta 30ed
1-24 Mix teść 500/750/week
14-19 meta 40mg ed
17-23 npp 100mg e2d
1-14 Deka 250/week
22-27 Wino 40ed w tabsach

burneika mowil ze hcg podczas cykl to bzdeta i miesza w hormonach tylko

Zmieniony przez - ShawneRay w dniu 2011-12-27 11:01:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
taa, on wiele rzeczy "mądrych" mówił, np. żeby po cyklu nie używać clomu ani nolvy po to też chemia, a na cyklu się podaje dosyć chemii by się jeszcze truć, swego czasu też mówił, że nie ma lepszych supli niż te od pewnego niezbyt tu lubianego osobnika, tak więc na mądrości tego pana patrzę raczej z pewną rezerwą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 928
to ja wiem nie slucham sie go bo ma swoj swiat chlop :) ale tylko taka teorie wypisalem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 306 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3305
Aras a Ty jak uważasz?:)

Pomogłem? Daj SOGa:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
napewno przy tak dlugim cyklu hcg obowiązkowo nie tylko do odbloku, ale czy wolisz mniejsze dawki przez cały cykl, tak jak pisałeś e5d, czy też większe i częściej ale np. tylko przez 2 tyg w połowie cyklu to już kwestia indywidualna, na jednego podziała lepiej jedna opcja, na innego druga, osobiście przy 24 tygodniach na nandro wolałbym hcg przez cały cykl dawać, ale tu już tylko teoretyzuję bo ja się nigdy na 24 tygodnie na nandro nie zdecyduje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 306 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3305
ja jeszcze jestem na etapie zastanawiania sie nad nandro bo reszte już mam:) A podczas cyklu na samym tesciu jak HCG bys dawkował? W srodku cyklu tylko podbił troche?

Pomogłem? Daj SOGa:)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

poszukiwania legalnych sterydow

Następny temat

help :)

WHEY premium