SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BIONABOL+DECA+TEŚĆ

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2046

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2328
DZIĘKI ZA PODPOWIEDZI I UWAGI.KOLEGA BĘDZIE MUSIAŁ WZIĄŚĆ POD UWAGĘ,ŻE TO CYKL DLA MNIE A NIE DLA NIEGO.BĘDZIE TRZEBA GO ZMIENIĆ.A SZANOWNY KOLEGA DECADEUKO CHYBA ZA MNĄ NIE PRZEPADA CO? POZDRAWIAM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2275 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9426
A nie chcesz cyklu z sfd???
Wolisz ,zeby Ci ułożył kolega??? Nie rozumiem w tym cyklu na samej górze masa błędów ale to nie moja sprawa rób co chcesz.
Wszyscy tu się lubimy tylko jedni mniej a drudzy bardziej

The future is coming on......

>>> Doping Division Force Crew <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2328
TEŻ MI SIE ZDAWAŁO,ŻE ZA DŁUGI I ZA MOCNY TEN CYKL.PODOBNO DECA ZACZYNA DZIAŁAĆ PÓŻNO.GDYBY BYŁ KRÓTSZY LEDWIE BY SIĘ ROZKRĘCIŁO A JUŻ BY TRZEBA BYŁO KOŃCZYĆ.STĄD TYLE TYGODNI.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2275 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9426
Długość Deki i Testosteronu okey tylko ,że tescai lepiej jak byś wzioł tydzień dużej. Tylko mety stanowczo za długo potencjalnie chcesz stosować.
Trochę mało informacij o Tobie i dlatego nikt Ci nie rozpisze nic bo nie edzie wróżył w ciemno

The future is coming on......

>>> Doping Division Force Crew <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2328
ZDAŁEM SIĘ NA KOLEGĘ,BO SIĘ TROCHĘ TYM ZAJMUJE.MOŻE UKŁADAŁ GO BARDZIEJ POD SIEBIE NIŻ MNIE.WIE CO NA NIEGO DZIAŁA,NIE MAM POJĘCIA.ALE JESTEM OTWARTY NA WSZELKIE PROPOZYCJE I RADY.MOŻE BYĆ CYKL I Z SFD BYLE Z GŁOWĄ.DOBRZE,ŻE ZAPYTAŁEM ZANIM ZACZĄŁEM CYKL.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2328
ZWYKŁY SZARAK JESTEM,TO CO MAM O SOBIE PISAĆ? NIE MA CZYM SIĘ CHWALIĆ.A KOMPROMITOWAĆ SIEBIE NIE BĘDĘ(JEŚLI JUŻ TEGO NIE ZROBIŁEM)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2275 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9426
Nikt Ci na siłe nie będzie pomagał ale uzupełnij profil!!!
Pozdro

The future is coming on......

>>> Doping Division Force Crew <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2328
WIĘC METĘ SKRÓCĘ DO 6TYG.A CO DO DECI I TEŚCIA TO;ALBO TEŚCIA WEZMĘ O TYDZIEŃ DŁUŻEJ ZE ZMIENIONYMI DAWKAMI CZYLI 11 TYG.,ALBO SKRÓCĘ DECĘ DO 9 TYG.A TEŚCIA WEZME PRZEZ 10 TYG.LEPIEJ? CZY LEPIEJ NIE MÓWIĆ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2328
CO MA NA CELU BRANIE TEŚCIA DŁUŻEJ TYDZ. NIŻ DECI?CAŁE SZCZĘŚCIE ,ŻE SĄ NA TYM FORUM JESZCZE TAKIE ŻYCZLIWE OSOBY JAK TY.A CZEGO BRAKUJE W MOIM PROFILU?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1119 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38213
moze nie zwiazane z cyklonem ale chodzi o profil klubowy :)
nad reklamą w lewym górnym roku jest napis klub tam sie wypełnia profil

Zmieniony przez - WojtekX w dniu 2004-08-18 21:40:15

Nie po to umieramy aby pyłem zostac, ale śmiac się i żyć ...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pytanie

Następny temat

META REACTOR

forma lato