SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból pod kostką po chodzeniu w górach

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 152

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jestem w górach od 2 dni, chodzę z plecakiem. Dzisiaj dopadł mnie ból pod kostką, boli kiedy chodzę i ból zwiększa się gdy przenoszę ciężar ciała na tą nogę. Dodam, że mam płaskostopie i podejrzewam, że ból może z tego wynikać. Ma ktoś jakiś sposób /pomysł co może mi pomóc? Zostało mi jeszcze kilka dni w górach

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
może bytu są nieodpowiednie, można spróbować bandażem elastycznym usztywnić nogę, masci przeciwzapalne, moze być np ściegno nadwyręzone

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6270 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754788
Niestety, ale trzeba liczyć się z tym, że wprowadzając coś, czego wcześniej nie robiliśmy, będą tego różne konsekwencje. Dotyczy to w zasadzie każdego aspektu naszego życia. Twój aparat ruchu nie był przyzwyczajony do tego typu aktywności fizycznej. W związku z tym, doszło do spięcia mięśni prostowników palców i stanu zapalnego. Każdy ruch w tym kierunku powoduje bolesność. Nie pozostaje nic innego, jak odstawić czynniki generujące bolesność i dać odpocząć mięśniom. Do tego rolowanie prostowników piłką, np. tenisową.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zerowy bilans kaloryczny - porady

Następny temat

Plan treningowy dla 14-latka

WHEY premium