SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból kolana

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1105

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 0
Witam mam taki problem z kolanem !!!
Na poczatku było to przeskakiwanie lekatki i nie bylem w stanie wyprostowac nogi dopiero przy wsparciu 2 osoby z wielkim bólem noga sie prostowala i wskakiwalo na swoje miejsce byl to problem w lewej nodze!!!
Gdy te przeskakiwania mineły myslalem ze to koniec lecz okazalo sie ze nie w trakcie meczu niefortunnie upadlem i myslalem ze to znowu te przeskoczenie lecz nawet po wyprostowaniu nogi nie powrcilo do swojej rzeczywsistej formy.
Byłem u lekarza wstawil mi noge do szyny gipsowej !!
bo przerwie ok.3miesiecy wrocielm do gry i po jakims czasie znowu nasilaly sie bole lecz w prawej nodze;/
lecz prawa noga dziala znakomicie mimo tych kilku bólów !!
Wczoraj na meczu znow zostalem popchniety nie fortunnie upadajac i znowu to samo ;/
na poczatku nie potrafilem postawic nogi na ziemie lecz po dalszych probach i mojego uparu powoli stawiam nogi lecz moje kolano bardzo spuchlo i zbiera sie w nim woda!! CZy mozecie napiasc co moze byc ta przyczyna i jak to leczyc!!!!!!????????
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Szukałeś odp w FAQ kradam'a lub w wyszukiwarce?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 0
szukalem ale to sa rozne przypadki i chcialbym sie dowiedziec co jest dokladnie z moim kolanem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co to może być??

Następny temat

roaccutane

WHEY premium