SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból głowy prawdopodopodobnie cisnieniowy

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 29254

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 5029 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 58202
ok

www.blog.myfit.pl - EKSTREMALNA REDUCKJA ! DORADŹ|SKOMENTUJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 5029 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 58202
byłem dziś pobiegać na 30 minut.

Boleć, nie bolało ale po jakimś czasie neźle łupało w okolicach uszu no i strasznie szybko rosło mi tetno... Biegłem pratkycznie najwolniejszym truchcikiem jakim tylko mogłem a pulsometr wskazywał 150-155 BPM. Gdzie zazwyczaj wskazuje przy takim tempie maksymalnie 140 BPM. W momencie ggy w prawym uchu zaczęło mi coś gwizdać delikatnie a`la czajnik to marszem do domu..

Chyba jednak odstawię storma i shocka Brałem tylko tydzień więc tak dużej straty nie będzie Termin długi-a w nowym cyklu braki uzupełnię 'odrobiną' inenj kreatyny - ni ema tragedii. Do poniedziałku robię absolytną przerwę od wszelkiego wysiłku fizycznego. Chyba że, będę czuł poprawę to jakiś rozruch delikatny się zrobi

A chcę jak najszybciej wznowić siłownię...

Będę pisał jakby co...

!PzdR!

Zmieniony przez - fukinhot w dniu 2007-03-08 13:43:46

www.blog.myfit.pl - EKSTREMALNA REDUCKJA ! DORADŹ|SKOMENTUJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Twoja decyzja

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 5029 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 58202
krzykacz`u - a może po prostu dawac tylko jedna porcję storma przez te dni?

www.blog.myfit.pl - EKSTREMALNA REDUCKJA ! DORADŹ|SKOMENTUJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Dawkuj tak jak w dni bez treningu jeśli Chcesz odpuścić chwilowo treningi - oczywiście pełna regeneracja, wypoczynek itd...

Jestem zdania, że przejdzie Ci to - jest to Moje osobiste zdanie - zrobisz jak Będziesz uważał za stosowane

Popracuj również nad psychiką - za bardzo się tym zamartwiasz - choć osobiście pierwszego dnia również Miałem to ciągle na myśli, ale póżniej wróciło wszystko do normy.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 5029 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 58202
Kwestia psychiki hm... masz rację coś w tym jest

Wiesz, moje myśli skierwanę są w stronę supla, bo:

przed tym jak zaczalem brać nigdy mi sie cos takiego nie zdażyło. No i to uczucie uszu, które wydaję mi się, że zaraz pękną... I to uczucie jest cały czas, nie tylko wtedy gdy podejmuje jakis wysiłek fizyczny. Kiedy siedzę, leżę jest w miarę ok. Kidy szybko ide już zaczyna mi jakby ciśnienie pod uszy podchodzić...

Też tak miałeś z tymi zatkanymi uszami??

Ale spoko, zrobie tak jak radzisz. Do poniedizałku storm jak w nietreningowe bez shocka.

W ogole dziwne to bo nawet na tureckich cukierkach nie odczuwałem czegoś takiego

Zmieniony przez - fukinhot w dniu 2007-03-08 14:14:24

www.blog.myfit.pl - EKSTREMALNA REDUCKJA ! DORADŹ|SKOMENTUJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Nie, z uszami nie Miałem problemów.

Jak pisałem - czas wolny przeznacz na regenerację & a myśli skieruj na zupełnie inne tory - Mamy Dzień Kobiet, Masz Dziewczynę? - przedłuż go Jej o kilka dni, niech to będzie Jej cudowny, upojny, wspaniały i najdłuższy Dzień Kobiet, a dla Ciebie ucieczka od złych, niepotrzebnych myśli

...z korzyścią dla obojga

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 5029 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 58202


Czaję przesłanie

Dzięki...

www.blog.myfit.pl - EKSTREMALNA REDUCKJA ! DORADŹ|SKOMENTUJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
danutha ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 92 Napisanych postów 3767 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29908
Na Twoim miejscu odstawilabym Storma lub ShockTherapy.Widocznie duza dawka kreatyny i argininy zle dziala na Twoj organizm.
Nie przerywaj cyklu,szkoda kasy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9051 Napisanych postów 82731 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699755
mnie dzisiaj znowu to samo druga seria ból jak cholera.....znowu do domciu...
a przed treningiem zapodałem sobie nawet dwie tabletki apapu ,jednak nic nie pomoglo:(((
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zaczerwieniona Twarz

Następny temat

Przerost prawej komory serca

WHEY premium