SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból, który wprowadza nie pokój.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 632

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 199 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3201
Witam, mam do was 2 pytania.

Jeden:
Czuję ból pod pępkiem przy rozciąganiu się (np. mostku), ale nie jest on zawsze czasami jak wstanę rano to czuję przez cały dzień, a potem przez jakiś miesiąc wogóle mi to nie przeszkadza. Nie wiem z czego to się bierze przeczuwam, że po dość intensywnym treningu i odczuwam to na drugi dzień albo pare godzin po zakończeniu ćwiczeń nie siłowych tylko piłkarskich.

Dwa:
Tutaj też głównie chodzi o piłkę nożna po dłuższym treningu czasami odczuwam ból w okolicach pachwiny i jak dotykam w to bolące miejsce to czuję jak pulsuje jest to po obydwu stronach. I jest tak jak wyżej, że czasami boli a czasami nie. Najczęściej jak mamy trening strzelecki to po dużej ilości kopnięć czasami odczuwam ból. Przez jakiś czas myślałem, że jest to przepuklina pachwinowa, ale kolega powiedział mi, że miał by jakieś wypuklenie(taką górkę np. jak guz), bo czasami bolało mnie przy kaszleniu.

Wiem, że muszę udać się do lekarza, ale nie lubię chodzić po szpitalach itp. Więc piszę tutaj może odbędzie się bez tego.

Na początek zwiększ masę!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam.
Nie trzeba chodzić po szpitalach, żeby zdiagnozować przepuklinę.
Wystarczy wizyta u profilaktyka .

Pozdrawiam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wzrost.

Następny temat

Złe ustanie - spuchnięta kostka, ból przy uginaniu

WHEY premium