SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Animal Pump + Animal Arms DVD gratis

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9161

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Od tego momentu wprowadzam zakaz wypowiadania się w tym topiku osób innych niż strony konfliktu, wobec daleko idących konsekwencji i naruszenia prawa polskiego, pod karą bana. Po południu, po zapoznaniu sę z dokładną dokumentacją, dokładnie wyjaśnię dlaczego.
PS. Kaziu nie rób mi tego proszę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Nie...
Temat dotyczy promocji FA a nie stron konfliktu czy cokolwiek innego - nikogo to nie powinno obchodzić.
Temat traktuje o nowości i promocji zwiazanej z jej zakupem i w tej kwesti prosze się wypowiadać.
Po co kasować posta i zakładac nowego?
żale i smutki - proszę napsiać do "Przyjaciółki"
Pa.
zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1200 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12593
Wobec opublikowanych wyżej obraźliwych treści sformułowanych dodatkowo w obraźliwej formie jesteśmy zmuszeni uznać za konieczność doprowadzenie do końca sprawy rozliczeń i współpracy z osobami działającymi na forum pod pseudonimami Kazam oraz Szoho. Zgodnie z zaleceniami zamieszczonymi opinii, nie podjęliśmy działań prowadzących do poniesienia przez te osoby odpowiedzialności cywilnej i karnej za działanie na szkodę FA w celu przysporzenia sobie korzyści majątkowych, biorąc pod uwagę, jak poważne konsekwencje dla każdej młodej osoby niesie za sobą prawomocne skazanie. W związku z pomówieniami i treściami obraźliwymi, w szczególności:

1. "a ty po co sie odzywasz??? gowno wiesz i gowno widziales..." (tekst mający na celu wyłącznie znieważenie - wyczerpując znamiona czynu przewidzianego w art. 216 § 2 kodeksu karnego, zagrożonego karą grzywny, ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku)

2. "ted sie nie chwalil ze zaslonil sie szohem, swoim wspolpracownikiem???" (wobec przestępczej działalności spółki nieudolnie niejawnej Kazam & Szoho na szkodę FA - wyczerpując znamiona czynu przewidzianego w art. 212 § 2 kodeksu karnego, zagrożonego karą grzywny, ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat dwóch)

3. "pieniedzy nie wzialem" (zwykłe kłamstwo, wobec otrzymania pełnego wynagrodzenia, w wysokości przekraczającej nawet ustaloną wartość),

4. "albo ze opinia prawnicza byla oparta na klamstwach [ze niby mialem wglad w plan redakcyjny fa ]???"

skontaktujemy się z autorem sporządzonej opinii prawnej w celu uzyskania zgody kancelarii na jej opublikowanie i niezwłocznie zamieścimy jej pełną treść do publicznej wiadomości wszystkich, do których mogła dotrzeć treść wskazanych lub podobnych pomówień, wobec kolejnych działań na naszą szkodę uznając za konieczne przedstawienie do publicznej wiadomości okoliczności zakończenia naszej współpracy.

Kazam zastanów się co robisz.

Życie jest zbyt krótkie, by być małym...
www.fitnessauthority.pl

www.premiumsports.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
poniewaz sprawa dotyczy nietylko mnie nie bede odbijal pileczki...

PRZEPRASZAM ANIMALPAKA I FA ZA SWOJE ZACHOWANIE I OBIECUJE ZE NASZE DROGI JUZ SIE NIE SKRZYZUJA...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1200 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12593
Dzięki i proszę wszystkich o nie pisanie więcej na ten temat.Dotyczy również ludzi z FA.
Przepraszam jeśli gdzieś i coś namąciłem.

Życie jest zbyt krótkie, by być małym...
www.fitnessauthority.pl

www.premiumsports.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
i ja i ja napisze!
ja jestem elektrykiem wysokich napięć!
kupa
zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No i super ze panowie sie zrozumieli

dopowiem tylko ze moja blokada wypowiedzi tyczyla tematu i przyczyn konfliktu
obu stron

A wiem wiecej niz inni dlatego znalem geneze zamieszek



a nie w sensie konkretnego supla, promocji czy cen
czasem wyrazam sie malo precyzyjnie
to fakt

Pozdrawiam i cisze sie ze tak
i tu na forum

a nie w mniej przyjemnym miejscu i okolicznosciach

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Usunięty przez BULMASTIF za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 245 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1214
Napewno nie kupie żadnego ich produktu:).

peace bro!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21874
najlepiej walnij cykl biosterol+testosterol+ coś tam 737 ;]
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pierwszy cykl.

Następny temat

robil juz ktos cykl na TCM activity

WHEY premium