SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Animal Pump

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3057

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1138
a to z tych animala co byscie polecili czy lepsza jednak xpadna i powiedzicie jak stoi ten celltech bo zastanawiam sie nad ktoryms z nich ale to powiedzcie ktore lepsze flex pak omega czy xpand?;p

DrogaNaSkrótyMyślałesŻe SieNieWydaJakPrzyZbytSzybkimTyciuJakByśĆwiczyłNaSterydach

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3357 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19536
Chyba żadne, pytasz czy lepsze regenerator stawów, witaminy i minerały z dodatkami, zdrowe kwasy tłuszczowe czy stack kreatynowy. Lepiej dużo czytaj.

[][][]--140kg--[][][]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1138
no tak ale mi chodzi o to ze xpand teraz na 100% kupie na 2 cykl a te to czy sa dobre ale np jak pump jest po treningowy to czy jest wart swojej ceny w tej kategori i tak o kazdy mi chopdzi powiedzccie tylko czy sa one dobre ale suchajcie co lepsze xpanda czy ten muscletetech 3kg widzialem:)

DrogaNaSkrótyMyślałesŻe SieNieWydaJakPrzyZbytSzybkimTyciuJakByśĆwiczyłNaSterydach

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3357 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19536
Ale Pump także jest przed treningowy.

Zmieniony przez - KOTC w dniu 2010-01-04 19:46:46

[][][]--140kg--[][][]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1138
ehh wiem wlasnie a mi chodzi ktory stack lepszy xpand czy muscltetech hardcore;p

DrogaNaSkrótyMyślałesŻe SieNieWydaJakPrzyZbytSzybkimTyciuJakByśĆwiczyłNaSterydach

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3357 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19536
Dział z opiniami. Zależy który Xpand, ogólnie Muscletech to przereklamowana firma.

Zmieniony przez - KOTC w dniu 2010-01-04 20:16:44

[][][]--140kg--[][][]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 221
Polecam Animal shock-therapy + Monohydrat + bialeczko

;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3357 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19536
Animal Shock? A co to takiego? Przeczytałeś chociaż jedną stronę tego tematu? Nie wypisuj takich głupot.

[][][]--140kg--[][][]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 221
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 221
osobiscie jest w trakcie tego cyklu i jestem bardzo zadowolony ja tylko polecam ..

;]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy taki zestaw suplow styknie ??

Następny temat

SUPLE A BOKS - PROSZE O OCENE

WHEY premium