SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aminokwasy witaminy ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1713

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 96 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1151
Mam takie pytanie.
Jakie brac witaminy , czym można zastąpić aminokwasy ??
Co daje ZMA - bo czytałem ze mozna to zastąpić "aptecznym"ZMA ??

Każdy ma jakieś Cele w życiu !!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 293 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1529
Twoje pytanie jest mocno ogólne? Nie napisałeś czy ćwiczysz, czy odpowiednio się odżywiasz, a moze jesz to co popdanie.
O aptecznym zma poszukaj w wyszukiwarce <skrótowo: słuzy podniesienia poziomu testosteronu>
Co do aminokwasów i witamin, pamiętaj o spożywaniu odpowiednio zbilansowanych posiłków.
Wszystko znajdziesz w wyszukiwarce.

studentkat=studentkob=studentcat ......
Ban gwarantowany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 96 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1151
Tak ćwicze już około 8 miesięcy bez przerwy i ostatnio mam problem z nabraniem masy :/ ... i niewiem czego to jest przyczyna , staram się trzymać diete taką jak zwykle. Ostatnio zjadłem Jabłczan 1100mg ale niestety masy nie przyszło ... Dlatego mam pytanie do was
Co polecacie w tej sytuacji ,Jakieś dobre odżywki na mase ( miałem już dwa cykle z monohydratu kreatyny , mass xxl i jabłczan) co dalej ?

Każdy ma jakieś Cele w życiu !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 293 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1529
z tego co widzę jesteś jedną z tych osób które wierzą w cudowne suplementy.
Jakby nie było dieta i trening to droga do dobrze zbudowanego ciała <bez zbędnych przerostów>. Podejrzewam że popełniasz błędy w treningu i diecie.
W dziale odżywianie i w wyszukiwarce znajdź wiadomości dotyczące diety, mozesz również zacząć czytać fachową literaturę (np. Kulturystyka i fitness, książkę Joe Weidera, itd). Drugą sprawą o której myślę to zapewne masz zbyt intensywny trening (większośc osób myśli że im intensywniejszy trening tym lepsze rezulaty).
Na początku musisz zbodyć wiedzę dotyczącą odżywiania <pamietaj nie przesadzaj z białkiem>, po drugie zastosować ją <przygotować posiłki na następny dzień możesz to zrobić dzień wcześniej wieczorem>.
Odpowiedz sobie na pytanie czy stosowałes wysokointensywne metody treningowe (np. powtórzenia wymurzone, bardzo duża liczba seri, mała liczba powtórzeń w seri, superserie itd). Jeżeli tak to napewno należy je stosować ale z umierem.
Co do odżywek i suplementów: zacznij od witamin i minerałów, odżywki węglowodanowo-białkowe maja stanowić uzupełnienie diety a nie jej podstawę.

Jeżeli masz siłownię w pobliżu to jak najszybciej udaj się tam i poradź się instruktora, który pomoże Tobie rozpisać dietę, trening.
Rozsądek w treningu to podstawa.
Trudno pomóc Tobie przez internet, nie widząc Ciebie i nie mając możliwości rozmowy <dialogu>

studentkat=studentkob=studentcat ......
Ban gwarantowany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 96 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1151
własnie jest taki problem ze ja ćwicze na siłowni w piwnicy z kumplem i zadnego instruktora co do diety nie moge się poradzić musze sobie we wszystkim poradzić sam a jak wiadomo nie zawsze to wychodzi ... dlatego pytania zadaje tutaj na forum. Ćwiczenia mam ułożone dobrze ponieważ plan ćwiczeń mam z sfd , który dostał dośc dużo sogów więc chyba nie jest zły.
Dlatego nie mam pojęcia czego to może być wina może brak witamin , mam zamiar kupić "maxivit" i witamine B12 , Tylko nie wiem czy opłaca się brać to i to bo w "maxivicie" jest 100% dziennego zapotrzebowania na witamine B12.(dziekuje za zainteresowanie i pomoc ) :)

Każdy ma jakieś Cele w życiu !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 293 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1529
postaram się Tobie pomóc, mam pytanie dotyczące wzrostu i wagi, czy łatwo przybierasz na wadze <interesuje mnie Twój typ budowy: ekto, endo czy moze mezomorfik.

Preparat witaminowo-mineralny jest jak najbardziej polecany. Maxivit Naturela jest jednym z tych preparatów który w kategori cena/jakość jest w czołówce.
Jedną z przyczyn stagnacji może być długość wykonywania jednego planu treningowego, brak różnicowania intensywnośći <możliwe że ćwiczysz na "maxa" na każdym treningu, a do tego nie zmieniasz ćwiczeń/chociażby kolejności wykonywania ćwiczeń/szybkości wykonywania powtórzeń/ilości powtórzeń, czyli na Twoje mięśnie działają te same bodźce na które organizm się już przyzwyczaił>.
Podejrzewam że w chwili obecnej jeszcze nie trenujesz, jeżeli tak to dobrze <pełna regeneracja organizmu>, jeżeli ćwiczysz to co nie którzy specjaliści polecają 3 tygodniową przerwę w treningach. Wiem że to dużo, zacznij od przerwy 7 dniowej <oczywiście jeżeli obecnie nadal trenujesz>, przemyśl dietę, załóżmy że plan tym razem masz dobry <pamiętaj że nawet na sfd nie wszyscy mają rację, nawet ja bardzo często się mylę, trening ma być dostowany do możliwości, jeżeli chodzi o plany treningowe to dużo przykładów znajduje się w KiF>.

Pamiętaj że trening musi składać się z podetapów np. wprowadzajcy, obudowywania masy i siły utraconej podczas wakacji itd., nie zawsze można ćwiczyć na maxa, pamiętaj o różnicowaniu intensywności.

Suplementacja: nie jest konieczna, najpierw dieta potem odżywki i suplementy. Podstawa to preparta witaminowo-mineralny <Maxivit jak najbardziej>, Gainer jako uzupełnienie najsłabszego posiłku, carbo po posiłku <lub np. ryż + starte jabłko + posypać to niewielką ilością glukozy>.
Nie przesadzaj z białkiem. Co do B12 <myślisz albo o Dibencozide Magnum Megabola lub B12 Naturella. Maxivit wystarczy.

Jeżeli masz pytania lub nasuwają się reflekcje to pisz, mozesz napisać na mojego mejla: [email protected] <napewno odpowiem>

studentkat=studentkob=studentcat ......
Ban gwarantowany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 293 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1529
wiesz jeżeli chodzi o mnie to jestem tutaj postrzegany jako człowiek oszołom, ze względu na moje dymienie i kłótnie z użytkownikami, jestem tutaj od niedawna, statusu nie mam żadnego i pewnie się nigdy nie dobobię żadnego <ale mnie to nie martwi>.
postaram się poszukać tematów dotyczących stagnacji w czasopismach i książkach to rozwinę ten temat jeszcze, dobrze będzie jak podasz mejla.

studentkat=studentkob=studentcat ......
Ban gwarantowany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 96 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1151
mój meil to [email protected]
A co do tego co napisałeś to miałem przerwe przez wakacje 3tygodniową
plan treningowy zmieniłem jakiś miesiąc temu , a co do ćwiczeń to staram się czasem je zamieniać na inne lub poprostu zmienić ich kolejność.

Każdy ma jakieś Cele w życiu !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
"nawet ja bardzo często się mylę,"
Student czesto się mylisz.
Do autora: problem tkwi w braku regeneracji oraz główna przyczyna to zbyt mała podaz kalorii.
Zdr.

Zmieniony przez - miętki w dniu 2005-08-16 01:01:59

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kretki a serducho...

Następny temat

Potrzebny ktos kto brał HMB lub L-glutamine:)

WHEY premium