SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Amator Strong Man - Damnica 31 maj 2008r.

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 23363

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 334 Wiek 58 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1329


pozycja końcowa
spoko belka będzie inna!!!!!!!!!!!!!



Zmieniony przez - NIJAGI w dniu 2008-03-02 20:23:01

nijagi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 334 Wiek 58 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1329
]Nosidła

Zawodnik ma za zadanie w jak najkrótszym czasie przenieść ciężar 300kg trzymany na barkach na odległość 10m do momentu, aż środek ciężaru przekroczy linię mety. Można stawiać ciężar na ziemi po drodze w celu odpoczynku, nie można jednak przekroczyć limitu czasu. Limit czasu w tej konkurencji to 60s.

Martwy ciąg ze sztangą

Zawodnik ma za zadanie podnieść jak największy ciężar w pojedynczym podejściu. Każdy zawodnik ma 5 prób. Minimalny ciężar 180kg, skok w górę co 10kg.
W pozycji końcowej zawodnik musi być maksymalnie wyprostowany i sędzia daje znac do opuszczenia ciężaru.


Zmieniony przez - NIJAGI w dniu 2008-03-02 20:39:54

nijagi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 334 Wiek 58 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1329


martwy - pozycja wyjściowa

nijagi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 334 Wiek 58 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1329


pozycja końcowa

Zmieniony przez - NIJAGI w dniu 2008-03-02 20:43:19

nijagi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 334 Wiek 58 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1329


mniej więcej tak będzie wygładać pole walki

nijagi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 334 Wiek 58 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1329
piszta ludziska co myślita. bo w maju bedzie za późno!!!!!!!

nijagi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 193
Wydaje mi się że 10 metrów to za mało do spaceru z nosidłem, powinno być 20,w końcu przyjeżdżamy tu pokazać swoją siłę i myślę że zawodnicy będą na tyle przygotowani by przejść te 20 metrów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 334 Wiek 58 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1329
]Nosidła ( propozycja Nxga)

Zawodnik ma za zadanie w jak najkrótszym czasie przenieść ciężar 300kg trzymany na barkach na odległość 20m do momentu, aż środek ciężaru przekroczy linię mety. Można stawiać ciężar na ziemi po drodze w celu odpoczynku, nie można jednak przekroczyć limitu czasu. Limit czasu w tej konkurencji to 60s.

ja niemam nic przeciwko i o takie uwagi właśnie chodzi!!!!!!!

Zmieniony przez - NIJAGI w dniu 2008-03-03 08:54:38

Zmieniony przez - NIJAGI w dniu 2008-03-03 08:55:13

nijagi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 334 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10607
Fajnie, że takie zawody są organizowane. Jak może za 2-3 lata będę "troche" silniejszy to chętnie w nich wystartuje puki co trzeba zapieprzac na siłce

pozdrawiam i życzę udanych zawodów

LEKCJA UŻYWANIA FORUM http://www.toya.net.pl/~qqraczy/lekcja2.swf
"Nie czujesz że żyjesz dopóki nie poczujesz granic możliwości"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1281 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18579
Nxga rozmawiałem z p Wojtkiem o połączeniu
3 kamienie na podest + oponka 6p
ale powiedział że możecie nie dać rady... co myślisz?? bardziej orientujesz się w ciężarach od nas ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Płaska- zawody....

Następny temat

Arnold Classic

WHEY premium