SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Adamek obronił tytuł mistrza świata!!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19542

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2503
Picnic==> podzielam twoje zdanie co do werdyktu sedziowskiego w tej walce. A przeciwnik Kosteckiego po tym co pozniej mowil na temat walki wydal mi sie naprawde spoko gosciem. Nie wiem czy gdyby werdykt byl odwrotny stac by bylo "Cygana" na takie zachowanie.

Gregor78

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2300 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5377
dragon do której? w temacie download w dziale uderzanie Jarząbek mnie uprzedził i zamiescił samo zakończenie walki adamka. Nic wiecej póki co nie znalzałem. a walki kosteckiego raczej miał nie bede. szukam cąły czas na cała walke adamka, ale nie bardzo moge znaleść. nie było transmisji w amerykanskiej tv i stad ten problem.
moze gdzieś było bezposrednio po walce ale ja wtedy maiłem awarie neta.
cały czas szukam i jak znajde to oczywisćie o tym poinformuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2261 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11093
gdy emocje opadły obejrzałam wczoraj w nocy powtórke kostecki-abdoul i stwierdzam że FAKTYCZNIE abdoul był trochę lepszy, prawie nie było po nim widać zmęczenia, zadawał więcej ciosów...jak to możliwe że sędziowie mogą "skrócić" walkę o kilka sekund w obawie że ktoś tam przegra??? nie rozumiem ...eee tam............

p.k.u.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2300 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5377
to niestety jest boks, czasami nie ma tu żadnych regół, albo inaczej jest jedna zawodnik gospodarzy musi wygrac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9
Jaki jest tytuł piosenki i jak ją ściągnąć na wejście Adamka na ring w walce z Gołotą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
w0jt Dana White
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 13762 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93464
banana - banuj mnnie dziś

Business as usual

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

??www.pridefc.com??

Następny temat

zbijanie wagi

WHEY premium