SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Acard

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 12628

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 702 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7425
Czy podczas cyklu warto stosowac acard np z asparginem w celu ochrony serduszka? (np jak serce zakłuje)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
dibo
dodaj rutinoscorbin
albo cos innego co ma w skladzie rutyne

Zmieniony przez - Seewy w dniu 2006-10-16 02:26:00

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Dibo22 V-Mistrz SFD
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4502 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 71758
ja nie stosuje bo po kilku dniach zaczyna mi leciec farba z nosa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3152 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12195
Acard jest w malej dwace wiec mozesz sobie brac zapobiegawczo napewno Ci nie zaszkodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 702 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7425
fareba z nosa po acardzie?:-/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 128 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4257
ACARD czyli polopiryna 75mg wchłaniająca się w jelitach, zmniejsza agregacje(sklejanie) płytek krwi. jeśli boisz się zawału na cyklu stosój jak najbardziej. krwawienie z nosa zdarza się dość czesto spowodowane jest zmiejszona krzepliwością krwi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3152 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12195
Lub wysokim cisnieniem tetniczym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 702 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7425
dzieki za odpowiedzi Tka sie skałda ze jakos dziwnie sie serducho zachowyywąło ostnaio (teraz jest git) ale szczerzonego pan bog szczerze
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Dibo22 V-Mistrz SFD
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4502 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 71758
Grande gdyby u mnie to była sprawa ciśnienia to niezależnie od tego czy brałbym acard czy nie miałbym krwotoki z nosa, a tak nie jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 702 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7425
moze akurat te krwotoki nałozyły sie z barnaiem acardu... A moze brałes kilka razy i zawsze w czasie brnaia wystepowąły krowtoki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Dibo22 V-Mistrz SFD
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4502 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 71758
napiszę drukowanymi literami i powoli. jeśli podczas cyklu biorę acard to mam krwotoki z nosa a jeśli nie to nie mam i nie jest to obsrwacja po jednym cyklu tylko kilku. To że ja tak mam nie znaczy że ty tak będziesz miał spróbuj i zobaczysz, pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3152 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12195
Tak masz racje poniewaz aspiryna rozedza krew czyli moga wystepowac krwotki jak i rowiez krwotoki moga wystepowac po podwyzszonym cisnieniu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Antek Z BD

Następny temat

odblokowanie po 300 tab mety??

WHEY premium