SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ATLETA.PL - NOWA STRONA

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8575

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Manjaq - ciekawe ile za stronkę zapłacił Muscle.pl ?

Kamol27

kobiety, wino i śpiew....



Zmieniony przez - kamol27 w dniu 2003-01-22 10:49:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3695 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 35058
kamol27 twoja wypowiedz można odczytać jako aluzje do muscle.pl. Osobiście uważam, że strona wykonana jest profesjonalnie i przejrzyście. Pomimo tego, że szata graficzne jest bogata to stronka wczytuje się bardzo szybko. A ile zapłacił ?? proponuje przejrzeć pierwszy z brzegu cennik firm świadczących usługi w dziedzienie tworzenia witryn internetowych.

Pozdrawiam;
Hosse
gg 1135964

Hosse

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2483 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25846
w sumie czy to wazne czy www ma obrazki,animacje....
mnie to wali z gory na dol liczy sie asortyment i ceny , no i oczywiscie obsługa....
ja kupuje tam gdzie jest taniej a nie ładniej,....








....POZDRAWIAM....Q z kRk

....POZDRAWIAM....Q z kRk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1918
Panowie wszyscy macie po trosze rację - stronka graficznie nie jest perfekcyjnie wykonana - ale przynajmniej dla mnie liczą się przede wszystkim:

1. Zawartość - w szerokim tego słowa znaczeniu
2. AKTUALIZACJE - szczególnie dla mnie ważny aspekt - wiadomo chodzi o aktualne ceny nowy produkty etc. i to myślę naprawde pokaże czy stronka będzie ok czy też nie

Jeśli chodzi o mnie znalazłem tam wszystko co potrzeba :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1918
Wicia2 - Tobie poleciłbym zapoznanie się z co poniektórym topicami w tym dziale - zanim pojawiła się ta strona, Son już prowadził sprzedaż suplementów wśród użytków forum - komentarze możesz sobie poczytać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czegos mi brakuje - odnosnika do SFD - najlepiej odrazu do działu Suplementacja

pozdrawiam

Piotrek



najlepsiejszy dzial w historii
https://www.sfd.pl/forum.asp?forum_id=134&forum_title=Sporty Extremalne 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Manijaq, o tym samym pomyślałem i taki odnosnik będzie.
Panowie, post nie był po to żeby się kłócić która strona jest ładniejsza, ale po to zeby poinformowac że strona jest i ewentualnie wysłuchac merytorycznej krytyki, takiej jak np. to że brak wyszukiwarki, formularza zamówień czy odnosnika do sfd. To będzie zmienione. Mnie też zalezało żeby strona pojawiła się jak najszybciej i dlatego na razie jest jeszcze w powijakach, ale dzięki Waszym sugestiom będzie sie zmieniać na lepsze.
Fakt że niektórych ludzi jak słusznie zauważył 666 bardziej przyciąga kolorowe opakowanie a nie zawartość w środku. I jak słusznie zauważył dotyczy to takze produktów na półkach. Ja ze swej strony dodam że odżywek dotyczy to w szczególności
Ja jednak zawsze wolałem dobrą treść a nie formę i tak będzie tutaj. A strona będzie aktualizowana na bieżąco, jak zajdzie taka potrzeba to nawet kilka razy w tygodniu. Zmiana w sklepie = zmiana na stronie.

SONBATY www.atleta.pl 

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 4480 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32149
666...ja nie wjeżdżam na stronę Cybera!
Też mi się bardzo podoba...swoją drogą zapewne jest lepsza niż strona Sonbatego...ale Cyber prowadzi swój sklep już sporo czasu, i jak pamietam na samym poczatku jego strona nie wyglądała wcale bajerancko)

ogólnie rzecz biorąc ja lubię wszystkie strony)))

i wszystkich lubię...i Cybera i Sona))

666...nawet Ciebie trochę lubię)))

hehheh:)

Moderator Działu Suplementacja

Pozdrawiam
Wasz don Zwierz

Jeżeli moja wypowiedż Ci się spodobała to nie dawaj Sog'a tylko wejdż na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Będzie z tego większy pożytek niż z Sog'a!

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Moderator Działu Suplementacja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zwierz - zboczq

pozdrawiam

Piotrek



najlepsiejszy dzial w historii
https://www.sfd.pl/forum.asp?forum_id=134&forum_title=Sporty Extremalne 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 4480 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32149
Manijaq...to oni nie są kobietami?!!!!

ale dałem plamę...byłem przekonany ze Cyber, 666 i Sonbaty to te 3laski z "Las Ketchup"!!!!

Moderator Działu Suplementacja

Pozdrawiam
Wasz don Zwierz

Jeżeli moja wypowiedż Ci się spodobała to nie dawaj Sog'a tylko wejdż na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Będzie z tego większy pożytek niż z Sog'a!

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Moderator Działu Suplementacja

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dziś stałem się męrz.. Pfu Znawcą w dziale suplementy :>

Następny temat

Znowu da kreatyna i d-ryboza :))))))

WHEY premium