SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

7 miesięcy bez hcg

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2439

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

25

Waga

91

Wzrost

185

Obwód ramienia

43

Obwód klatki

Obwód uda

Obwód talii

86

Staż na siłowni

5 lat

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

Rotacja ww , białko 3g/kg

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

Tesc 12tyg

Opisz swój plan treningowy

HBW

Cel cyklu

Masa sila

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

2 lata

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Stan zdrowia

Dobry

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

Brak

PPM (podstawowa przemiana materii)

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

130 ,130, 180
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 20 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 979
Siemano ponownie, ostatecznie wbiłem 12500 hcg i teraz regularnie co 4 tygodnie będzie leciało 5000 . Planowo do teścia dołożyłem deke , leci 400 testa i 350 deki , pytanko takie jak długo lecieć deke żeby to miało sens i jak podbijać dawki jak to widzicie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94523 Napisanych postów 364479 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669233
Deke 12-15 tyg i oczywiście dłużej
Dawka deki 400 mg będzie ok
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 20 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 979
Niedługo będę robił zakupy to odrazu jeszcze pytanie o odblok jak się za to zabrac , co i ile czego potrzeba. Jest jakiś sarm który nie blokuje i można go brać podczas odbloku ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
Nie brałbym do odbloku nic , bo do końca nie wiesz co tam siedzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 20 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 979
Witam ponownie , mam w planie polecieć jeszcze miesiąc cyklu i potem zrobić odblok , co kupić i jak się do tego zabrać. Mam 3 tabletki cabaseru i symex .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94523 Napisanych postów 364479 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669233
Po cyklu na pewno hcg 15-20 tysia
Dobrze było by dorzucić hmg
Dodatkowo potrzebujesz min 30 cloma i 30 tamoxa

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 20 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 979
Clomid i tamox już ogarnięty , wyczytałem że teść powinien lecieć dłużej niż deka 2 tygodnie wystarcza?
Z hmg może być ciężko , dokupić więcej hcg?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 20 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 979
Jest ktoś w stanie rozpisać krok po kroku co i jak ? Nie chcę popełnić jakiegoś błędu przy odbloku , zostały mi jeszcze 2 strzały deki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
Rozpisz cały cykl tygodniami i dawkami
Jakie badani robiłeś - wstaw tutaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 20 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 979
Około 8 miesięcy leciał sam test 400mg/week a deke leci od początku listopada . Z badań było robione jedynie estro i prolaktyna i zbijane do widełek.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl androchem testojet 250 - 7 tydzien czy mozliwe,ze w ogole nie dziala?

Następny temat

Poerwszy cykl teścia

WHEY premium