SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

6 wedera

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 915

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czy ten program pomaga?mam trochę duży brzuch i nie wiem czy te ćwiczenia pomogą ghjfuyfyhgjkhjkh poqefvykcjwedwcwc wfwefgergregfqefvr efrefedfdef fdffffsdqfdqsfffqff ffffffffffffffff fffffff fffffffffffffffffff fff fqfffffffffffff ffffffffffffffffffff fffffffffffffffffff fffffffffffffffffffff ffffffffffffff fff fffffffffffff ffffffffffffffff ffffffffffffffff ffffffffffffffff fffffffffffffffffffff ff ffffffffff ffffffffffffffffff fffffffffffff ffffffff ffffffffffffff ffffffff ffffffffffffffffffffffffffffff ffffffffffffffffff ffffffffffff ffffffffffff
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2118
Jeśli chcesz naprawdę pozbyć się brzuch to szóstka na pewno nie wystarczy... Możesz zbudować mięśnie ale na zbicie brzuszka lepsze jest bieganie, spokojny trucht zdecydowanie lepiej sprzyja pozbywaniu się zbędnego tłuszczyku :) no i brzuszki działają na górne i boczne mięśnie brzucha, a tłuszczy na dole (popularna oponka) i tak pozostaje...

Zapraszam na mojego bloga
paulakolarz.blogspot.com

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jestem głodna co robić

Następny temat

darmowi prawnicy

WHEY premium