SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

3 ampułki Omnadrenu + igła prosta więc wpadnij do SPAM'posta

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 153916

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 17173 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 110136
hehe no bamyslalem ze sie przelamiesz i dasz tam zdjiecie a ty o wznowieniu trerningow muwisz

Ostatnio aktywny
2008-09-25 19:03:17
richHAX.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1466 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21973
mialem wypadek rok temu i od tamtej pory nie cwicze! do***al mnie jeszcze lekarz, ktory postawil zla diagnoze i w***al mi lape w gips co mnie do***alo juz konkretnie! pozniej rehabilitacja itp. spadlo w **** kg i to by bylo na tyle, nie moge sie przelamac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 6577 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25581
Ale nie bedziesz lepszy niz jeden na forum..Taki zyebany msciciel krazy garomyj..Tez Ci pewnie nie popusci jak masz forme w lesie albo miales dlugo off..

sprzedam biznes w calosci.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 6577 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25581
Tje gdzie ten speedi lopez?
Po 1 primo jestem w robocie
po 2 primo na kompie firmowym mam zablokowane jakiekolwiek instalacje wiec gg tez miec nie bede niestety
po 3 dam ci pirvo z gg i jak co napiszesz a ja na jamie odczytam choc maile i tak najlepiej sie tu sprawdzaja.

sprzedam biznes w calosci.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1466 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21973
Samuraj moglbys jasniej bo jestem po robocie i widze ze musze isc spac bo za bardzo nie kumam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 6577 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25581
Sie rozumie.
Wczoraj jeden clown ze mna tutaj jakims blotem sie rzucal.
Jak masz czas to sie cofnij to do strony 250 i zobaczysz.
Wg.ziomka wracac do formy po roku off i w sumie do cyklu mam zyciowa forme i wszystko u mnie jest do dupy.Zwatpilem w jego kretynizm i poglady.

sprzedam biznes w calosci.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1466 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21973
z tego co przeczytalem to zabardzo was ponioslo! no ale niestety co to zostalo juz powiedziane tego sie nie cofnie i zostanie w pamieci!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 6577 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25581
Moze i sie nie cofnie ale oczekuje bana dla niego,jesli nie dostanie to ja dostane na wlasne zyczenie.
Nie ma pajac pojecia kim jestem i poruszyl nie te sfery co trzeba.

sprzedam biznes w calosci.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1466 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21973
widze ze nie doczytelem do konca, bo troche jest tam zamotane! jutro z rana przegladne caly topic, a co do tematu powortu na ilke to ****a ja mam ***anego pecha bo znowu o malo alpy w gips nie wsadzilem :-/ narazie *****sko na******la ale naszczescie nie zlamana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 6577 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25581
Jedz wiecej wapnia.
Pij codzien calcium,jedz ser bialy i wogole nawijaj temat nabialu mocniej.

sprzedam biznes w calosci.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

oma ii co dalej?

Następny temat

moj kolega ma problem;/

WHEY premium