SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

3 ampułki Omnadrenu + igła prosta więc wpadnij do SPAM'posta

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 153555

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 17173 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 110136
prales kogos dzordan?

Ostatnio aktywny
2008-09-25 19:03:17
richHAX.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767
gdzie kupujesz ta tune z majonezem?ale bym w***al cos dobrego ale taka mega porcje powiem wam ze apetyt ostatnio mam jak kon :D ide spac bo obrzydliwie glodny jestem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767
tutaj ****nia z za***aniem komus bo mozna licensje stracic wogole w uk lepiej nie wychylac sie ostatnio prawie poznali areszt angielski ale udalo sie jakos
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
nikogo nie pralem


wy***alem 2 gosci , laske za drzwi zeby nie bylo i wypilem 4 piwa ogolnie fajnie bylo tylko malo fajnych dup sie kreci w soboty. Lepsze sa piatki


center tune mayo kupuje w asdzie

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767
niedlugo tez bede ********lac ludzi yeaah :D juz niemoge sie licensji doczekac super robota.
jak wyu***ales browary? powiem ci ze u mnie w osobte dobrze jest robie w najlepszym klubie w miescie u mnie i naprawde schodzi sie sporo wiary :) ile kosztuje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767
pozatym oram sie ze 750 susty mao bedzie.. najwyzej do bolda dam z 1,5 grama mysle to powinno rojzbeac jak trzeba.
i mysle o tym i niewiem co poczac teraz czuje kopa na maxa energie wszystko mi sie chce wszystko jest latwe i wogole masa idzie sila tez ale bym chcial poczuc cos niespotykanego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767
dobra leszczyki ide se ekipe wlaczyc i w kimono jak mnie glod cisnie ja wale:( ale jutro pojade se do asdy i lidla i kupie tyle zarcia ze sie zesram bo jutro moj dzien dzien lakomczucha czyli niedziele napiwerdalam sie czego dusza zapragnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1466 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21973
Dzien Dobry :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 17173 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 110136
czesc fod i central
i witamy farmer daaaawno cie tu nie bylo juz sie balem ze koks rzuciles

Ostatnio aktywny
2008-09-25 19:03:17
richHAX.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1466 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21973
jestem rok off wiec mozna powiedziec ze rzucilem :P a doksztalcac sie lubie caly czas

wlasnie ogladam chwile prawdy i szok !!! takie postepy chloapki zrobili ze zal mi dupe sciska i moze wkoncu sie przelamie i wroce do treningow
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

oma ii co dalej?

Następny temat

moj kolega ma problem;/

WHEY premium