SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

37 cm na spadkach i jedziemy dalej %-) ***spam***

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 124631

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 6577 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25581
center ile ty tam jestes korva tydzien?
przezywaz jak morowka okres...w irolandii to samo..tyle ze tu polowa to genetyczne odpadki dawnej anglii...dwonow tu slali przeciez za czasow resesji brytyjskiej to pomysl co za glaby ze mna pracuja..stary jak ja siade im i cos machne w windozie w pracy to pieja jakby muzyn puszke po coca-coli znalazl...

sprzedam biznes w calosci.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 17173 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 110136
tak bronus ja wlasnie sie zastanawiam nad tematem ,jeszcze pewny nie jestem na co wysle ,a mozna na dwa tematy nasmarowac arty?
albo czy np.z innego konyta jakbym drugi wyslal ?IP bedzie sprawdzane czy jak?czy trzeba byc na forum minimum miesiac czy cos?

Ostatnio aktywny
2008-09-25 19:03:17
richHAX.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767
miesiac jestem i jestem zdruzgotany ze takie glaby pracuje ostatnio mnie zaczeli bardzo w****iac moze towar zaczyna grzac i dlatego ale czuje sie panem tego miejsca juz tak tu przyjechalem

Zmieniony przez - Center88 w dniu 2007-10-19 18:57:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
LeBron777 CinemaStudio
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 7924 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 67920
moglbym dojsc po IP wydaje mi sie jakbym sie zaglebil w temat - ale licze na Wasza uczciwosc i na to, ze kazdy napisze ze swojego konta a nie z kilku kont

kazdy uzytkownik moze tylko 1 wybrany temat.

Zmieniony przez - LeBron777 w dniu 2007-10-19 18:59:14

co nas nie zabije - to nas wzmocni
moderator działu doping - [OFF]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767
a ty samuraj bierz sie za miske i trening bo z tego co widzaielm duzo pracy przed toba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 6577 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25581
to sie przewieziesz jeszcze przy okazji,u siebie nie jestes..

nic wspanialego te gowniane wyspy..nuda i brak zajecia..

sprzedam biznes w calosci.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 17173 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 110136
ja tam mam dwoch braci,to to samo mowia co wy,ostatnio z PL do jednego z nich pojechala taka osiedlowa pociecha,ryj niewypal do tego madroscia nie grzeszy ksywa zorrobo zeza ma,,,,no i ja sie pytam brata ,:ty powiedz mi z zorra to pewnie angole maj polewke co?"
a on mi mowi ze angole to buraki i karakany tak ze zorro to pikus i sie w tlumie gubi ,co lepsze nawet dziewczyne sobie nasz zorro tam znalazl

Ostatnio aktywny
2008-09-25 19:03:17
richHAX.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 6577 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25581
tak duzo pracy-pjerdolone 70-80h w tygodniu gnije w robocie stary o czym ty mowisz do mnie ? :D

sprzedam biznes w calosci.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767
zalezy co robisz samuraj jak pojechales do roboty i za******lasz to moze i nuda a jak sie dobrze bawisz i przy tym masz troche kasy zeby roz***ac na przyejmnosci , pozatym ****a jak to mowi lukasz k jestesmy duzi goscie mamy prosciej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
u mnie w miescie jest lipa jak chvjow 100



ale najgorsze dopiero przede mna

DreamChaser

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

entanat pytanko odnosni cyklu

Następny temat

GÓZ NA SUTKU!!!!!!!!!!!!

WHEY premium