SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

300gram bialka w diecie - skad?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19155

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
mnie troche zdziwila wypowiedz o serze, reszta to powszechnie znane sprawy.

wiem, ze duze i silne chlopy wcinaja ser na calym swiecie i jakos ich nie ubywa od tego. ale kazdy ma inne poglady na sprawe zywienia, wiec nie mnie to krytykowac.

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4613 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19327
Markowi chodzi o to ze na serze bedziesz rosnac ale szybciej i lepiej pojdzie Ci na miesie pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 329 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6066
moj kumpel wpierdzie.la od lat sam chleb z maslem kilogramami i rosnie jak na drozdzach... dziwne zjkawisko co

WSZYSTKO ALE Z GLOWA !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Chirurg,to śmiej się do woli,
bo nas to pier.doli
tylko ze na tym waszym forum to 90% ludzi ma po 32 cm w lapie hahaha.
Nikt Cię nie zapraszał na nasze forum.Jak coś Ci nie pasuje,to nie zmuszaj się do swoich pseudointelektualnych wypocin.



Zmieniony przez - BodyLine w dniu 2007-11-06 11:07:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767
marek czekam na odp odnosnie wolowiny mielonej w sumie bo u wmnie w sklepie dosc przystepnie cenowo jest .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
ja sie obawiam mies mielonych w ogole, ze wzgledu na to, ze cholera wie jaki kot wpadl do tej mielonki ;)

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767
no pozatym wiesz jak robia steki to gdzies te scinki musza wrzucic

Zmieniony przez - Center88 w dniu 2007-11-06 12:03:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Center,sam znasz odpowiedź
Jeśli sam zmielisz,to będziesz wiedział dokładnie co szamiesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767
no moja mama sama mieli z porzadnego meisa to ****a takie pychotki wychodza ze mala bania musze luknac ile w asdzie steki... tylko ****a ja nie umiem tego robic moja mama umie wypasione robic ja jak zrobie to pewne guma i niedobre. za duzo zabawy macerowanie itd ale na sile wolowinke bym poszamal sobie panowie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
To jest logiczne,że wołowina rulezNa chłopski rozum,to mięśnie,które wyglądają podobnie do naszych,więc skład aminokwasowy wydaje się być bardzo zbliżony.Chyba,że ktoś ma strukturę mięśni o budowie i wyglądzie twarogu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

clenbuterol

Następny temat

pytanie odnośnie mety

WHEY premium