SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

3000kcal na CKD?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2190

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
art. o SKD też byl.

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3083
ale w tych artykulach nie ma konkretnej odpowiedzi na pytanie:ktora z nich bylaby lepsza dla mnie-ckd czy skd? poza tym nie ma konkretnego artykulu o skd..tylko jakies polslowka..
czy ktos np.ellis czy qazar mogliby sie wypowiedziec i pomoc? z gory dzieki!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3083
Czy ktos moglby pomoc i doradzic jaka diete wybrac-ktora bylaby dla mnie lepsza-CKD czy SKD? czy moze cos innego?
Czy moze wybralem zly dzial i powinienem o to pytac w Alternatywnej drodze? Jezeli tak to mi napiszcie to zapytam tam...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
wszystko jest wystarczy tylko poszukac


https://www.sfd.pl/temat194384/ 

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3083
Dzieki Rothen za linka!
Czyli jak sie tak zastanowilem to doszedlem do wniosku ze najlepsza bylaby dla mnie CKD jezeli zalezy mi na dobrych efektach..ale mam pytanko-zastosowac na starcie wiekszy deficyt kaloryczny np.nie mnozyc BMRx wspolczynnik aktywnosci tylko zostawic na x1 (przy treningu na silowni i aerobach) czy lepiej robic tak jak zaleca Qazar? I czy liczyc zapotrzebowanie na kalorie na podstawie masy ogolnej czy tylko suchej masy miesniowej bez tluszczu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3083
Czy ktos moglby pomóc?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem ! :)

Następny temat

ZAKLADAM KLUB ENDOMORFIKÓW

WHEY premium