SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

26 lutego - UFC Fight Night 202: Islam Makhachev vs Bobby Green

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3210

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
No kurde, czekałem na walkę Dariusha z Makhachevem a tu klops :( Byłby dobry test dla Islama, a tak pewnie znowu łatwo wygra.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Lepiej by zrobili jakby po prostu przełożyli ich walkę...

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

Jeff Bottari/Zuffa LLC

Islam Makhachev zareagował na wycofanie się Beneila Dariusha z walki na UFC Fight Night 202

Islam Makhachev przesłał życzenia szybkiego powrotu do zdrowia po wycofaniu się Beneila Dariusha z ich walki wieczoru, która miała się odbyć w przyszły weekend.

Wczoraj wieczorem poinformowano, że Beneil Dariush nie zmierzy się z Islamem Makhachevem 26 lutego w głównym wydarzeniem gali UFC Fight Night 202. Kontuzja Dariusha wykluczyła go z walki, ale zamiast zdejmować Makhacheva z karty, udało się stworzyć plan awaryjny.

Dagestański zawodnik zmierzy się teraz z Bobbym Greenem. Ten sam Bobby Green wystąpił na UFC 271 w sobotę, kiedy to pokonał Nasrata Haqparasta.

Makhachev, który jest zdecydowanym faworytem tego pojedynku, napisał w mediach społecznościowych o tej zmianie. Nie zamknął również drzwi do przyszłego spotkania z Dariushem:

Islam Makhachev
„Inny przeciwnik, ten sam cel. Chciałbym również życzyć Beneilowi szybkiego powrotu do zdrowia i powodzenia. Wierzę, że w przyszłości jeszcze się spotkamy! #ufc”

https://www.instagram.com/p/CaEYWLYLxrG/?utm_source=ig_web_copy_link

Wielu postrzegało pojedynek Makhachev vs. Dariush jako de-facto walkę o miano pretendenta numer jeden do tytułu, szczególnie dla Dagestańczyka. Gdyby udało mu się pokonać Dariusha, nie byłoby wątpliwości, że to właśnie Makhachev będzie walczył o tytuł mistrzowski w wadze 155 funtów.

Zamiast tego jednak zmierzy się z Bobbym Greenem. Nawet jeśli Makhachev wygra, UFC może się dwa razy zastanowić, czy dać mu szansę zawalczenia o pas w następnej walce.

Wynika to z tego, że między Dariushem a Greenem jest spora przepaść jakościowa, przynajmniej w rankingach.

Mimo to, z dziewięcioma wygranymi walkami i trzema ostatnimi zwycięstwami przez poddanie, trudno byłoby się nie zgodzić, że Makhachev zasługuje na wyróżnienie.

Jeśli rzeczywiście będzie następny w kolejce do walki o tytuł po pokonaniu Greena, Makhachev będzie musiał poczekać i zobaczyć jak potoczy się walka Charles Oliveira vs. Justin Gaethje, która odbędzie się na UFC 274.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

Mike Roach/Zuffa LLC

Bobby Green oznajmił, że jest mistrzem BMF dywizji lekkiej po przyjęciu walki z Islamem Makhachevem

Bobby Green nie zastanawiał się dwa razy nad przyjęciem walki z Islamem Makhachevem z krótkim wyprzedzeniem po tym, jak z walki na UFC Fight Night 202 wypadł Beneil Dariush.

Green pokonał Nasrata Haqparasta przez decyzję na UFC 271, która odbyła się 12 lutego i niecały tydzień później zgodził się wystąpić na gali UFC zaplanowanej na 26 lutego, gdzie zmierzy się z Islamem Makhachevem. Dagestański zawodnik miał zmierzyć się z Beneilem Dariushem, który niestety doznał kontuzji i został zmuszony do wycofania się z walki.

Mimo, że dla Greena jest to szansa na walkę z przeciwnikiem z pierwszej piątki, wielu fanów nie sądziło, że ktokolwiek zmierzy się z Makhachevem z 10-dniowym wyprzedzeniem. Jednak Green nie miał z tym problemu, a teraz oznajmił na Instagramie, że jest mistrzem BMF w wadze lekkiej.

Bobby Green
„Gdyby mieli taki dla dywizji lekkiej” – napisał Green pod przerobionym zdjęciem, na którym jest z pasem BMF wokół talii.

https://www.instagram.com/p/CaFi6j5p8rD/

Gdyby istniał pas BMF dla dywizji lekkiej, nie ma wątpliwości, że Green byłby w biegu po niego. Jest w UFC od 2013 roku, a rywalizował także w Strikeforce, gdzie walczył z takimi tuzami jak Dustin Poirier, Edson Barboza, James Krause, Josh Thomson, Tim Means i Krazy Horse Bennett wśród niezliczonych innych. To będzie również jego pierwsza walka wieczoru w UFC, ale Green jest typem zawodnika, który mieczem wojuje i od miecza ginie.

Bobby Green (29-12-1, 10-7-1 w UFC) jak już wspomniano, jest po zwycięstwie nad Haqparastem. Była to jego druga wygrana z rzędu, gdyż na UFC 268 pokonał przez TKO Ala Iaquintę. Przed tą wygraną przegrał przez niejednogłośną decyzję z Rafaelem Fizievem i przez kontrowersyjną decyzję z Thiago Moisesem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

Streeter Lecka / Getty Images

Bobby Green wyjaśnia, dlaczego wziął walkę z Islamem Makhachevem: "Nie jestem szalony, jestem mocno popie***ony"

Bobby Green przyjął walkę z Islamem Makhachevem z dziesięciodniowym wyprzedzeniem, aby udowodnić coś fanom.

„King” walczył kilka dni temu na UFC 271 z Nasratem Haqparastem, wygrywając przez jednogłośną decyzję. Zaledwie kilka dni po zwycięstwie otrzymał propozycję walki z Islamem Makhachevem w swoim pierwszym pojedynku wieczoru na UFC Fight Night 202, po tym jak Beneil Dariush wycofał się z powodu kontuzji. Green zgodził się na walkę z zaledwie dziesięciodniowym wyprzedzeniem.

W związku z tym walka odbędzie się w wadze 160 funtów. Bobby Green wyjaśnił w programie The MMA Hour w rozmowie z Arielem Helwanim, że zbił już sporo wagi ale catchweight jest konieczny. Odniósł się również do komentarzy Chaela Sonnena, który zastanawiał się dlaczego walka nie odbędzie się w wadze lekkiej.

Ponadto zaznaczył, że przyjął walkę, aby udowodnić fanom, że jest szalony. Chce też pokazać reszcie dywizji, jak to się robi.

Bobby Green
„W ciągu trzech lub czterech dni zrzuciłem 20-25 funtów (9-11 kg). Słyszałem, jak Chael Sonnen mówił coś w stylu: „Dlaczego Bobby Green chce catchweight?”. Nie macie pojęcia, co robię w wolnych chwilach, jestem smakoszem sushi. Jestem dużym 155-funtowcem. Wiem, że to wszystko wygląda na łatwe, ale z tych walk zawsze wyciąga się jakieś wnioski. Teraz chcą, żebym to wziął i powtórzył. To szaleństwo. Ale ja chcę pokazać ludziom, że nie jestem szalony, tylko mocno popie**ony.”


Green kontynuował:

Bobby Green
„Pokażę wam prawdziwie mocne g*wno. Wejdę tam i zrobię to z najwyżej notowanym zawodnikiem w dywizji. Wejdę tam jak gangster i uderzę tego gościa prosto w jego pieprzoną twarz. Będę go bił po twarzy tak długo, aż padnie”.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408


UFC Fight Night 202: Makhachev vs. Green

Data: 26.02.2022
Miejsce: UFC Apex, Las Vegas, Nevada – USA

Walka wieczoru
155 lbs.: Islam Makhachev vs. Bobby Green

Co-main event
185 lbs.: Misha Cirkunov vs. Wellington Turman

115 lbs.: Ji Yeon Kim vs. Priscila Cachoeira
155 lbs.: Joel Alvarez vs. Arman Tsarukyan
185 lbs.: Gregory Rodrigues vs. Armen Petrosyan

Karta wstępna
155 lbs.: Ignacio Bahamondes vs. Rong Zhu
145 lbs.: Josiane Nunes vs. Ramona Pascual
155 lbs.: Terrance McKinney vs. Fares Ziam
115 lbs.: Hannah Goldy vs. Jinh Yu Frey
135 lbs.: Alejandro Perez vs. Jonathan Martinez
170 lbs.: Ramiz Brahimaj vs. Micheal Gillmore
125 lbs.: Victor Altamirano vs. Carlos Hernandez
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

Mike Roach/Zuffa LLC

Javier Mendez wyjaśnia, dlaczego Islam Makhachev powinien dostać walkę o tytuł po zwycięstwie nad nienotowanym w rankingu Bobbym Greenem

Trener American Kickboxing Academy, Javier Mendez uważa, że Islam Makhachev powinien dostać szansę na walkę o pas w wadze 155 funtów po zwycięstwie nad Bobbym Greenem, ze względu na swoją passę zwycięstw.

Dagestański fenomen ma na swoim koncie dziewięć wygranych walk w wadze lekkiej UFC. Początkowo Makhachev miał zmierzyć się z Beneilem Dariushem w głównym wydarzeniu gali UFC Fight Night 202, która miała być eliminatorem do walki o tytuł. Dariush wycofał się jednak z powodu kontuzji i zastąpił go Green.

Podczas ostatniego wywiadu dla Submission Radio, Mendez potwierdził, że Makhachev powinien dostać walkę o tytuł po zwycięstwie w ten weekend, mimo że walka odbędzie się w catchweight 160 funtów. Główny trener AKA powiedział:

Javier Mendez
"Sprawa wygląda następująco. On ma passę ośmiu lub dziewięciu wygranych walk. Jeśli pokona Bobby'ego Greena... to już dziewięć lub dziesięć zwycięskich walk. Kto inny ma taką passę? Kto jeszcze jest w pierwszej piątce? Myślę, że Islam Makhachev dostanie szansę na tytuł po wygranej z Bobbym Greenem, tak jak powinien."


Mendez dodał, że Makhachev jest jedynym czołowym lekkim, który jeszcze nie walczył o tytuł.

Javier Mendez
"Jeśli spojrzysz na innych chłopaków, jeśli spojrzysz na Chandlera, jeśli spojrzysz na Dustina, wszyscy oni mieli swoją szansę i wszyscy zawiedli. Jedynym, który nie miał jeszcze szansy i jest w ścisłej czołówce jest Islam Makhachev."




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

Francois Nel/Getty Images

Javier Mendez o planie Islama Makhacheva na walkę z Bobbym Greenem: "Możemy wybrać truciznę, której chcemy użyć"

Trener Javier Mendez twierdzi, że Islam Makhachev nie jest zawodnikiem znającym się tylko na jednej rzeczy.

Mimo, że Makhachev wykorzystuje swój elitarny grappling do dominacji nad większością przeciwników, jego główny trener w American Kickboxing Academy Mendez twierdzi, że nie będzie to jego jedyna droga do zwycięstwa w sobotę.

Makhachev (21-1 MMA, 10-1 UFC) spotka się z Bobbym Greenem (29-12-1 MMA, 10-7-1 UFC) w walce wieczoru gali UFC Fight Night 202, która odbędzie się w UFC Apex, a Mendez widzi go kontrolującego wszystkie aspekty walki.

Javier Mendez
„Taką jasną drogą może być parter” – powiedział Mendez w rozmowie z „Submission Radio”. „Może to być dystans. To może być coś innego niż wam się wydaje. Jasnym planem na walkę z Davie Ramosem była postawa, bycie matadorem przeciwko bykowi i Islam wykonał go co do joty. To nie była gra w parterze. To była walka w stójce. Jeśli obejrzycie tę walkę, powiecie: „Wow, to był mistrzowski pokaz stójki w wykonaniu Islama Makhacheva”, a on jest teraz o wiele lepszy. Jest to więc jeden z tych scenariuszy, w których możemy wybrać, jakiej trucizny chcemy użyć i możemy zmieniać ją w dowolny sposób runda po rundzie, więc to jest właśnie piękno tego, co on ma w zanadrzu.”


Green od dłuższego czasu utrzymuje się w dobrej formie, nokautując Al’a Iaquintę na UFC 268, a następnie pokonując Nasrata Haqparasta zaledwie 10 dni temu na UFC 271. Ale poza byciu trafionym pojedynczym ciosem, Mendez nie widzi możliwości przegrania Makhacheva.

Javier Mendez
„Bobby Green to niesamowity facet” – powiedział Mendez. „Uwielbiam w nim to, że potrafi dostarczyć rozrywki. Uwielbiam to, że przychodzi na walki i daje kibicom świetną walkę. Jestem jego fanem. Jest świetnym zawodnikiem i podoba mi się, że dostał taką szansę. Jest w centrum uwagi od dłuższego czasu, więc ma okazję pokazać, że być może już niedługo należy mu się walka o tytuł.

Zobaczymy. Mój plan jest taki, żeby rozwiać wszelkie jego myśli na ten temat. Ale w walce wszystko może się zdarzyć. Jeden dobry strzał może załatwić wszystko. Ale poza tym nie ma nikogo, kto pokonałby Islama Makhacheva. Mówiłem to od początku i będę to powtarzał teraz: Poza znokautowaniem go, nie pokonasz tego gościa. To się po prostu nie stanie”.


Ze względu na krótki termin walki, pojedynek odbędzie się w wadze 160 funtów. Mimo, że Makhachev będzie walczył z nienotowanym w rankingu przeciwnikiem w wadze catchweight, Mendez spodziewa się, że wygrana pozwoli mu na walkę o tytuł.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

mmajunkie.usatoday.com

Islam Makhachev chce, aby Charles Oliveira był jego następnym przeciwnikiem, ale najpierw „zamierza skończyć Bobby’ego Greena w pierwszej rundzie”

Islam Makhachev widzi jasną drogę do walki o tytuł mistrzowski w wadze lekkiej UFC, ale wie, że musi zrealizować kilka kluczowych celów, aby do tego doszło.

Po pierwsze, Makhachev (21-1 MMA, 10-1 UFC) wie, że musi wygrać z Bobbym Greenem (29-12-1 MMA, 10-7-1 UFC) w głównym pojedynku sobotniej gali UFC Fight Night 202 w UFC Apex. Jeśli jego występ będzie wystarczająco imponujący i będzie to jego 10. wygrana z rzędu, Makhachev uważa, że jeszcze w tym roku zmierzy się z obecnym mistrzem Charlesem Oliveirą.

Islam Makhachev
„Oczywiście, bo to będzie moja passa 10. zwycięstw i naprawdę wierzę, że to jest klucz do walki o tytuł” – powiedział Makhachev podczas środowego dnia medialnego. „Myślę, że Oliveira pokona Justina Gaethje i będzie to starcie 11 zwycięstw z 10 zwycięstwami. To będzie wielka walka dla wszystkich moich fanów”.


To scenariusz, który z pewnością może się spełnić. Makhachev jest obecnie notowany na 4. miejscu w rankingu wagi lekkiej UFC, a jego niemal nieskazitelny rekord mówi sam za siebie. Jego powiązania z byłym mistrzem wagi lekkiej Khabibem Nurmagomedovem również nie są przeszkodą w rozwoju jego kariery.

Ale na to wszystko przyjdzie czas później. Na początek Green, mocny stójkowicz z solidnymi defensywnymi zapasami, który walczył zaledwie dwa tygodnie temu, ale wystąpił, by wypełnić pustkę po kontuzjowanym Beneilu Dariushu.

Makhachev wie, że musi się skupić na zadaniu, które przed nim stoi.

Islam Makhachev
„Ten gość ma wielkie serce, bo walczył przed tygodniem i ma dobry styl boksowania” – powiedział Makhachev. „Co do zapasów i grapplingu, to jeszcze sprawdzimy”.


Nie jest tajemnicą, co Makhachev będzie chciał zrobić w tej walce. Tak jak przez całą swoją karierę w UFC, rosyjski zawodnik będzie starał się walczyć przede wszystkim w grapplingu. Makhachev powiedział, że jego indywidualne podejście do walki sprawiło, że zmiana przeciwnika z krótkim wyprzedzeniem była dość łagodna.

Islam Makhachev
„Zawsze mam ten sam plan: obalać, zmęczyć i tam skończyć” – powiedział Makhachev. „Taki sam plan mam też na walkę z Bobbym”.


Jeśli można krytykować umiejętności Makhacheva w jego rozwoju w UFC, to jego styl nie jest najbardziej elektryzujący w tym sporcie, przez co może być trudny do sprzedania dla zwykłych fanów. Z kolei Green, który w klatce ma tendencję do gadania o swoich przeciwnikach, stał się jednym z najbardziej lubianych zawodników w UFC. Makhachev powiedział jednak, że w sobotę może nastąpić małe odwrócenie ról.

Islam Makhachev
„Będziemy rozmawiać wewnątrz klatki” – powiedział Makhachev. „Będę chciał go obalić i powiedzieć mu: „Hej, idziemy. Wstawaj”.

Będzie ze mną rozmawiał na początku, gdy będziemy wymieniać uderzenia, ale gdy będę go obalał, zadam mu kilka pytań”.


Widowiskowa walka z pewnością pomogłaby Makhachevowi umocnić się na pozycji pretendenta do walki o tytuł i być może przykuć uwagę Oliveiry. Wydaje się, że Makhachev wie, czego dokładnie potrzeba i zamierza to zrobić.

Islam Makhachev
„Muszę skończyć Bobby’ego Greena w pierwszej rundzie i zrobię to” – powiedział Makhachev.







Zmieniony przez - Yoshi87 w dniu 2022-02-24 15:17:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

mmajunkie.usatoday.com

„Nudny Islam Makhachev jest materiałem na mistrza, ale nikogo to nie obchodzi” – Bobby Green szorstko o swoim rywalu

Bobby Green czuje jakby był „rzucony na pożarcie wilkom” w walce z Islamem Makhachevem w walce wieczoru gali UFC Fight Night 202, ale nie pozwala sobie na przyjmowanie takich myśli.

Green (29-12-1 MMA, 10-7-1 UFC) nie przebierał w słowach i powiedział, że Makhachev (21-1 MMA, 10-1 UFC) nie szanuje go przed sobotnią walką wieczoru w wadze 160 funtów, która odbędzie się w UFC Apex w Las Vegas.

Ta mentalność nie musi jednak działać w obie strony. Green doskonale wie, jakie zadanie stoi przed nim w ten weekend i choć nie ma zbyt wysokiego mniemania o podejściu Makhacheva do walki, nie może zaprzeczyć talentowi, jaki jego przeciwnik wnosi do Oktagonu.

Bobby Green
„Czy on jest materiałem na mistrza? On naprawdę mnie lekceważy, a ja zamierzam być prawdziwy: on jest dobrym przeciwnikiem” – powiedział Green podczas środowego dnia medialnego. „Myślę, że on zdecydowanie jest (materiałem na mistrza) – miał tę passę zwycięstw. Jest materiałem na mistrza, jeśli mówimy o zwycięstwach – jeśli mówimy tylko o zwycięstwach. Ale mam wrażenie, że w MMA chodzi o to, jaki produkt się sprzedaje. Wszyscy coś sprzedajemy, a ludzie kupują to, co najlepsze.

Islam robi to, co robi. Ale szczerze mówiąc, jest to trochę nudne. Nawet jeśli zdobywa skończenia, to i tak jest to nudne. Dlatego moim celem jest rozrywka, emocje. Może być materiałem na mistrza, ale to jest po prostu cholernie nudny. Nikt nie chce tego oglądać. Nikogo to nie obchodzi. Zasypiam oglądając jego walki, a potem jest: „O, jest skończenie”. Mogą pokazać kilka skończeń i to jest fajne, ale to było usypiające, nudne i bez wyrazu. Dla niektórych z nich to po prostu pojedynek”.


Green spróbuje zrobić to, czego nie udało się zrobić dziewięciu poprzednim przeciwnikom Makhacheva, zatrzymując nieustępliwego Dagestańczyka na jego drodze do walki o pas.

Łatwiej jednak powiedzieć niż zrobić. Makhachev dysponuje potężnymi ofensywnymi zapasami, a w walce w stójce prezentuje solidną obronę uderzeń. Wyzwanie dla Greena jest tym większe, że do walki przystąpił z 10-dniowym wyprzedzeniem, po tym jak kontuzji doznał Beneil Dariush.

Green nie uważa, że był pierwszym wyborem UFC na zastępstwo, zwłaszcza, że jest świeżo po wygranej przez jednogłośną decyzję nad Nasratem Haqparastem na UFC 271 w dniu 12 lutego. Dwutygodniowa przerwa nie jest idealna, ale Green powiedział, że musi skorzystać z okazji, która się nadarzyła.

Bobby Green
„Mój menadżer zadzwonił do mnie i powiedział: „Hej, Islam potrzebuje walki”. Kiedy to powiedział, ważyłem już 195 funtów. A ja na to: „Chcesz, żebym w 10 dni osiągnął wagę 155 funtów? To szaleństwo”. Właśnie stoczyłem walkę. Nadal mam kilka blizn po ostatnim starciu. Miałem być z moją dziewczyną, która miała być operowana następnego dnia. Tej nocy przygotowywaliśmy się do jej operacji następnego dnia, a potem zadzwonił telefon, a ja mówię: „Hmm, wiem, że wiele osób dostało telefon przede mną. Gdzie są ci ludzie? Dlaczego się nie zgłosili?”. Bo szczerze mówiąc, ja dopiero co stoczyłem walkę. Dopiero co wyszedłem z klatki, a oni już chcą mnie tam wrzucać? Wydaje mi się, że jesteście małymi gnojkami, więc cholera, zrobię to. Pokażę wam, jak to się robi. Łapcie to g****, a ja pójdę dalej. Zapłaćcie mi, a ja to zrobię”.


Jeśli Greenowi uda się pokonać Makhacheva, znacznie poprawi to jego notowania w dywizji lekkiej. Green rywalizuje w sportach walki od ponad dekady, walczył dla Affliction, Strikeforce, UFC i innych organizacji.

W ciągu ostatnich kilku walk, Green stał się ulubieńcem fanów, a jego osobowość i styl zjednały mu fanów w sposób, który wcześniej nie istniał. To właśnie doprowadziło go do tej wielkiej walki w sobotę, a jeśli uda mu się wygrać, otworzy się przed nim zupełnie nowy zakres możliwości.

Green powiedział, że jego osobiste cele nie uległy zmianie. Zawsze dawał do zrozumienia, że jest zawodnikiem, dla którego ważniejsza jest aktywność i wypłata niż wspinanie się w rankingach. Wygrana w tej walce może przynieść mu wszystko, czego pragnie, ale mentalność Greena nie zmieni się od tego, co sprawiło, że jest w tym momencie.

Bobby Green
„Do dziś jest tak samo, nic się nie zmienia: moje intencje, mój cel, moje dążenie” – powiedział Green. „Nigdy nie zależało mi na tytule, a gdyby się udało, nie miałoby to znaczenia. Nie myślałbym o tym. Jeśli chcą mnie tym uhonorować, to super. Chodzi mi o to, żebym nadal zarabiał pieniądze i żeby moja działalność była kontynuowana”.




Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

5 marca - UFC 272: Covington vs. Masvidal

Następny temat

22 stycznia - FEN 38 Ostrów Wielkopolski

WHEY premium