SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

19 lutego - UFC Fight Night 201: Walker vs. Hill

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1834

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

Chris Unger/Zuffa LLC

Kyle Daukaus vs Julian Marquez na UFC Fight Night 201

Starcie średnich w rozpisce lutowej gali.

Portal MMAJunkie.com, poinformował o zestawieniu kolejnej walki Kyle’a Daukausa (10-2 1 NC, 1-2 1 NC w UFC). Do skutku nie doszło rewanżowe starcie z Kevinem Hollandem i planowana walka z Romanem Dolidze, teraz 28-latek ma zmierzyć się z Julianem Marquezem (9-2, 3-1 w UFC).

Daukaus rozpoczął zmagania w UFC od przegranej z Brendanem Allenem, później 28-latek pokonał Dustina Stoltzfusa i przegrał starcie z Philem Hawesem. Ostatni występ również nie poszedł po myśli Kyle’a, jego walka z Hollandem została uznana za nieodbytą z powodu zderzenia głowami.

Marquez w tym roku powrócił do rywalizacji po ponad 2-letnie przerwie. Podopieczny Jamesa Krause’a zanotował dwa świetne występy poddając Makiego Pitolo i Sama Alveya. Za obie wygrane został nagrodzony bonusami za najlepsze występy gal.

Gala UFC Fight Night 201 odbędzie się 19 lutego, póki co nie znana jest lokalizacja eventu.


Zmieniony przez - Yoshi87 w dniu 2022-01-09 14:35:10
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

Jeff Bottari/Zuffa LLC

Jamahal Hill odpowiedział wątpiącemu w niego Volkanowi Oezdemirowi: „To zrozumiałe z uszkodzeniem mózgu”

Jamahal Hill wygrał przez nokaut z Johnnym Walkerem w swojej pierwszej walce wieczoru na UFC Fight Night 201. Volkan Oezdemir nie był jednak zachwycony zwycięstwem Hilla nad Walkerem przez nokaut w pierwszej rundzie.

Oezdemir, obecnie notowany na ósmej pozycji w rankingu wagi półciężkiej, stwierdził, że wciąż wątpi w Hilla po jego występie w miniony weekend. „Sweet Dreams” uszczypliwie odpowiedział na Twitterze, że wątpliwości byłego pretendenta do tytułu są zrozumiałe, biorąc pod uwagę uszkodzenia mózgu, jakich musiał doznać w ostatnich walkach.

Hill odniósł się również do porażki „No Time” przez nokaut z debiutującym w UFC Jirim Prochazką na UFC 251.

Jamahal Hill
„Mam na myśli to, że zrozumiałe z uszkodzeniem mózgu, którego doznałeś w swoich ostatnich 2 walkach!!! (1 przeciwko debiutantowi). Moje ręce zmienią twoje życie. Myślisz, że to gra w której możesz się opie**ać, to się przekonasz!!!”

https://twitter.com/JamahalH/status/1495638837657223174?s=20&t=z5hXwYF5HLJ4bmIcej5kYg

Po zwycięstwie 3-0 na początku swojej kariery w UFC, Volkan Oezdemir przegrał z mistrzem wagi 205 funtów Danielem Cormierem na UFC 220. Od tamtej pory Oezdemir ma na koncie bilans 2-5 i obecnie jest po dwóch przegranych walkach.

Z kolei Jamahal Hill ma za sobą zwycięstwa przez nokaut w pierwszej rundzie nad Jimmym Crute i Johnnym Walkerem. Po ostatnim zwycięstwie Hilla, który prawdopodobnie wejdzie do pierwszej dziesiątki dywizji, walka z Oezdemirem może w przyszłości dojść do skutku.

Dzięki zwycięstwu nad Walkerem, Hill poprawił swój rekord na 10-1 w zawodowym MMA. Amerykanin w swojej następnej walce będzie chciał zmierzyć się z zawodnikiem z najwyższej półki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

Jeff Bottari/Zuffa LLC

Johnny Walker vs. Jamahal Hill na UFC Fight Night 201

Starcie półciężkich w rozpisce lutowej gali.

Jak poinformował portal MMA Ideas, podczas gali UFC Fight Night 201 dojdzie do pojedynku w limicie 205 funtów pomiędzy Johnnym Walkerem (18-6, 4-3 w UFC, #10 w rankingu UFC) i Jamahalem Hillem (9-1 1 NC, 3-1 1 NC w UFC, #12 w rankingu UFC).

Walker rozpoczął swoją przygodę z UFC od trzech efektownych wygranych przez nokauty jednak później wiodło mu się gorzej – przegrał trzy z czterech ostatnich walk. W ciągu ostatniego roku Johnny walczył tylko raz, w październiku zeszłego roku przegrał 5-rundowe starcie z Thiago Santosem.

Hill powróci do klatki po najważniejszej wygranej w karierze, w grudniu Amerykanin znokautował Jimmy’ego Crute po niecałej minucie walki. Wcześniej Jamahal zanotował jedyną porażkę w karierze, został znokautowany przez Paula Craiga.

Gala UFC Fight Night 201 odbędzie się 19 lutego w Las Vegas.


Zmieniony przez - Yoshi87 w dniu 2022-01-09 14:35:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408


Rafael dos Anjos vs Rafael Fiziev na UFC Fight Night 201

Pojedynek mocnych lekkich w karcie lutowej gali.

Wczoraj organizacja UFC potwierdziła doniesienia o zestawieniu Rafaela dos Anjosa (30-13, 19-11 w UFC, #6 w rankingu UFC) do walki z Rafaelem Fizievem (11-1, 5-1 w UFC, #11 w rankingu UFC). Pojedynek odbędzie się na dystansie pięciu rund i będzie najważniejszym wydarzeniem gali UFC Fight Night 201.

Dos Anjos nie występował w oktagonie od ponad roku. Rafael ostatni raz walczył w listopadzie 2020r. kiedy stoczył mocny pojedynek z Paulem Felderem, Brazylijczyk wygrał jednogłośną decyzją sędziów po 25 minutach starcia.

Fiziev niewątpliwie jest jednym z zawodników, który w ciągu ostatnich dwóch lat najbardziej poprawił swoje notowania. Passa pięciu wygranych, w tym triumfy m.in. w walkach z Bradem Riddellem i Bobbym Greenem, pozwoliły zawodnikowi z Kirgistanu znaleźć się tuż za czołową dziesiątką wagi lekkiej.

Gala UFC Fight Night 201 odbędzie się 19 lutego w UFC APEX, w Las Vegas.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408


UFC Fight Night 201: Walker vs. Hill

Data: 19.02.2022
Miejsce: UFC Apex, Las Vegas, Nevada – USA

Karta główna

Walka wieczoru
205 lbs.: Johnny Walker vs. Jamahal Hill

Co-main event
195 lbs.: Kyle Daukaus vs. Jamie Pickett

155 lbs.: Jim Miller vs. Nikolas Motta
185 lbs.: Abdul Razak Alhassan vs. Joaquin Buckley
265 lbs.: Alan Baudot vs. Parker Porter

Karta wstępna
135 lbs.: Chad Anheliger vs. Jesse Strader
145 lbs.: Chas Skelly vs. Mark Striegl
135 lbs.: Mario Bautista vs. Jay Perrin
115 lbs.: Diana Belbita vs. Gloria de Paula
135 lbs.: Jessica-Rose Clark vs. Stephanie Egger
145 lbs.: Gabriel Benitez vs. David Onama
145 lbs.: Jonathan Pearce vs. Christian Rodriguez
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

UFC

Johnny Walker twierdzi, że nauczył się już wystarczająco dużo, teraz czas na zwycięstwo

Trenując pod okiem trenera, którego mantrą od dawna jest „wygraj albo się naucz”, Johnny Walker twierdzi, że odbył już wystarczająco dużo lekcji, jak na razie.

Walker walczył ostatnio w październiku, ponosząc porażkę przez decyzję w swojej pierwszej walce wieczoru w UFC, przegrywając z Thiago „Marretą” Santosem. Mimo to, powiedział, że przewalczenie 25 minut z jego rodakiem okazało się cennym doświadczeniem.

Johnny Walker
„W każdej walce, nie przegrywasz – wygrywasz lub uczysz się, prawda?” – powiedział Walker podczas środowego dnia medialnego w UFC Apex. „Ja się dużo nauczyłem. To było dobre doświadczenie. Walczyłem przez pięć rund. Czułem pięć rund, a teraz rozumiem więcej w kwestii mojego ciała. Wiem, że mogę wywierać presję. Wiem, co mogę zrobić.

Naprawdę nie byłem zadowolony z wyniku, ale jestem zadowolony z doświadczenia, i to jest dobre”.


Walker był stosunkowo jednowymiarowy w późniejszych rundach swojej ostatniej przegranej walki, co doprowadziło do pewnych spekulacji, że jego przenosiny do SBG Ireland mogły zmienić jego styl walki, który wcześniej był znany jako jeden z najbardziej oryginalnych w grze. Walker wyjaśnił jednak, że tak nie było.

Johnny Walker
„Plan walki był dobry” – powiedział Walker. „Dobrze mi szło, ale nie powiedziałem mojemu trenerowi, Johnowi Kavanagh, że złamałem stopę w trzeciej rundzie. Bo kopnąłem, potem pękła, potem znowu kopnąłem i już nie mogłem kopać. Wtedy zapomniałem mu powiedzieć, a on pomyślał, że chciałem dalej robić to, co robiłem, bo pewnie wygrałem na punkty, ale nie mogłem już kopać. Nie mogłem się już więcej ruszać.

Ale nie, nie prosił mnie o zmianę stylu. Oni po prostu chcą, żebym się poprawił i poprosili mnie, żebym był bardziej sobą i był bardziej nieprzewidywalny i szedł bardziej do przodu, ale bezpiecznie. Poprawiam swoją grę każdego dnia – podbródek w dół, cała moja obrona, obrona obaleń, wszystko, wszystko jest dobrze dograne.”


Walker (18-6 MMA, 4-3 UFC) dostanie kolejną szansę w walce wieczoru na sobotniej gali UFC Fight Night 201, która odbędzie się w UFC Apex w Las Vegas. Tam zmierzy się z innym wysoko notowanym prospektem Jamahalem Hillem (9-1 MMA, 3-1 UFC).

„Sweet Dreams” jest nieco mniej doświadczony w swojej karierze w UFC niż Walker, ale Brazylijczyk zaznacza, że tak naprawdę to on jest młodszy, mimo że może pochwalić się przewagą doświadczenia.

Johnny Walker
„Jestem młodszy od niego” – powiedział Walker. „To ja jestem weteranem z doświadczeniem, ale mam 29 lat, a on 30 i tak, to dobry pojedynek. Podoba mi się jego styl i będzie fajnie.”


Podczas gdy Hill poniósł niedawno swoją pierwszą zawodową porażkę, odbił się również spektakularnym zwycięstwem przez nokaut w swoim ostatnim występie i wydaje się, że obecnie jest wokół niego więcej szumu niż wokół Walkera, który z pewnością pokazał duże umiejętności, ale również zaliczył kilka wpadek w ostatnim czasie. Walker nie jest jednak zbytnio zaniepokojony niczym szczególnym w grze Hilla.

Johnny Walker
„Każdy w pierwszej dziesiątce ma nokautującą siłę ciosu, ma wystarczającą wiedzę, żeby cię zranić, znokautować, więc to dobry zawodnik. Po prostu muszę się przygotować i dobrze się bawić”.


Zabawa generalnie nie jest problemem dla Walkera, którego charakterystyczny styl obejmuje m.in. śpiewanie, taniec i uśmiechy wraz z dość nieprzewidywalną różnorodnością ataków.

Jednak Walker wie, że potrzeba dobrych wyników, aby utrzymać się na najwyższym poziomie tego sportu, i jest gotowy, aby odnieść zwycięstwo w sobotnią noc.

Johnny Walker
„Nauczyłem się bardzo wiele. Zamierzam wygrać.”




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

Jeff Bottari/Zuffa LLC

Wątpiący w Jamahala Hilla podejmują własne ryzyko: "Martwcie się o wszystkich innych"

Jamahal Hill słyszał głosy wątpiących w niego przy okazji nadchodzącej walki z Johnnym Walkerem na gali UFC Fight Night 201, ale jego zdaniem wszyscy oni podejmują własne ryzyko.

Jako wysoko notowany prospekt, Hill stracił niepokonany rekord dzięki uprzejmości Paula Craiga na UFC 263 w czerwcu ubiegłego roku. Kiedy pół roku później powrócił do klatki, był uważany za underdoga w walce z australijskim półciężkim Jimmym Crute.

Jamahal Hill
"O tak, bez wątpienia - nie było myśli, były wątpliwości" – powiedział Hill podczas środowego dnia medialnego w UFC Apex. "Absolutnie nikt nie typował mnie na zwycięzcę mojej następnej walki. Wszyscy byli przeciwko mnie. Nie sądzili, że coś zdziałam".


Hill uciszył wątpiących w niego w szybko i w pięknym stylu, potrzebując zaledwie 48 sekund, odnosząc zwycięstwo przez dewastujący nokaut w walce z Crute i zgarniając bonus Performance of the Night.

Jamahal Hill
"To było wielkie" – powiedział Hill. "Miło było uspokoić siebie, że po prostu miałeś potknięcie i to wszystko. Po prostu rób dalej to, co robisz."


Zaledwie dwa miesiące później, Hill (9-1 MMA, 3-1 UFC) wraca do klatki z kolejnym wielkim testem przed sobą. "Sweet Dreams" zmierzy się z brazylijskim dzikusem Johnnym Walkerem (18-6 MMA, 4-3 UFC) na sobotniej gali UFC Fight Night 201 w UFC Apex w Las Vegas. W związku z przesunięciem o miesiąc pierwotnego pojedynku wieczoru, walka Hill vs. Walker jest teraz głównym starciem gali.

Hill powiedział, że jest wdzięczny za ten zaszczyt, ale nie patrzy przez to inaczej na walkę.

Jamahal Hill
"To tylko potwierdzenie, że światło reflektorów jest trochę jaśniejsze. Jest to główne wydarzenie, więc oczekuje się od ciebie, że dasz z siebie wszystko, ale poza tym, zawsze daję z siebie wszystko, więc nie, nie czuję się inaczej. Po prostu podchodzę do tego tak jak zawsze".


Tym razem Hill jest tym, od którego oczekuje się zwycięstwa według kursów bukmacherów, ale nie minimalizuje on wyzwania, które przed nim stoi, nawet z Walkerem, który ma bilans 1-3. Hill po prostu uważa, że jest gotowy, by stawić czoła temu wyzwaniu.

Jamahal Hill
"To utalentowany koleś" – powiedział Hill. "Jest wciąż młody i mam na myśli to, że wciąż ma czas na rozwój, wciąż ma czas na doświadczanie. Ma szaloną osobowość, sposób myślenia i inne rzeczy, więc mam uważam, że po prostu dobrze się bawi. To są niebezpieczni ludzie. Wiesz, ja po prostu muszę przyjść i zrobić to co do mnie należy, nastawić się tak, że potrafię (wygrać) i pokazać swoje umiejętności, a myślę, że moje umiejętności są po prostu o poziom wyżej."


Z wygraną, Hill prawdopodobnie ponownie przyciągnie na siebie uwagę oraz na to, co może być w stanie osiągnąć w swojej dalszej karierze. Hill mówi jednak, że nie przejmuje się tym, co inni myślą o jego umiejętnościach. W końcu nie tak dawno temu słyszał głosy tych, którzy uważali, że jest przereklamowany.

Jamahal Hill
"Nawet teraz, ludzie nadal tak uważają, to szalone – to dziwna rzecz, jak ludzie postrzegają zawodników i ich umiejętności i jakie są ich możliwości" – powiedział Hill. "Jeśli Steph Curry spudłował w 10 w rzutach za 3 punkty, powiesz: „Och, on nie powinien rzucać. Kiedykolwiek rzuca, nie powinien tego robić”. Tylko dlatego, że się powinie ci się noga lub masz zły występ w pewnych obszarach, nie oznacza, że nie możesz robić pewnych rzeczy."


Reasumując, wątpiący w Hilla robią to na własne ryzyko. Oczywiście, że niepokonany rekord przepadł wraz z tą jedną porażką, ale on wierzy, że czekają go wielkie rzeczy - a jeśli ktoś chce mu znowu przypiąć łatkę underdoga, cóż, jemu to nie przeszkadza.

Jamahal Hill
"Pamiętacie, kiedy pierwszy raz tu przyjechałem, wszyscy mówili: "O, Masz przechlapane. Jesteś wśród tych dużych kolesi," i to wszystko? Prosty fakt, że wszyscy wciąż we mnie wątpią, jest szalony. Myślałem o tym ostatnio: „Och, jesteś jak pies w schronisku.” Ludzie ciągle mi to mówili, prawda? Ja patrzę na siebie jak na lwa.

Jeśli patrzyłeś na siebie i jesteś lwem, a wszyscy mówią ci, że jesteś jak pies w schronisku – jeśli spojrzałeś na swoje podwórko i widzisz tam swojego psa z lwem, o kogo się martwisz? Martwisz się o swojego psa czy o lwa? Martw się o wszystkich innych. Martw się o te małe pieski".




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408


UFC Fight Night 201: Walker vs. Hill - wyniki ważenia

Wyniki ważenia przed galą UFC Fight Night 201, która odbędzie się w UFC Apex w Las Vegas w Nevadzie. Walką wieczoru będzie pojedynek w wadze półciężkiej między Johnnym Walkerem a Jamahalem Hillem. W walce co-main event w wadze catchweight 195 funtów zmierzą się Kyle Daukaus i Jamie Pickett. Ważenie rozpocznie się o godzinie 18:00.

Karta główna (godzina 1:00)

Walka wieczoru
205 lbs.: Johnny Walker (206) vs. Jamahal Hill (205)

Co-main event
Catchweight 195 lbs.: Kyle Daukaus (193.5) vs. Jamie Pickett (194)

265 lbs.: Alan Baudot (256) vs. Parker Porter (263)
155 lbs.: Jim Miller (156) vs. Nikolas Motta (154.5)
185 lbs.: Abdul Razak Alhassan (186) vs. Joaquin Buckley (183)

Karta wstępna (godzina 22:00)
145 lbs.: Gabriel Benitez (148)* vs. David Onama (144.5)
135 lbs.: Jessica-Rose Clark (135.5) vs. Stephanie Egger (135)
145 lbs.: Chas Skelly (146) vs. Mark Striegl (145)
115 lbs.: Diana Belbita (116) vs. Gloria de Paula (115.5)
135 lbs.: Chad Anheliger (135) vs. Jesse Strader (135)
145 lbs.: Jonathan Pearce (145.5) vs. Christian Rodriguez ()
135 lbs. : Mario Bautista (135.5) vs. Jay Perrin (136)

*- Benitez przekroczył limit 146 funtów i został ukarany odjęciem 30 procent swojej gaży.


Zmieniony przez - Yoshi87 w dniu 2022-02-18 22:38:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408


UFC Fight Night 201 Walker vs. Hill – wyniki walk

Gala rozpocznie się o 22:00 czasu polskiego.

Walka wieczoru:
205 lbs.: Jamahal Hill pokonał Johnny’ego Walkera przez KO (cios) 2:55, runda 1

Karta główna (godzina 1:00 czasu polskiego):
195 lbs.: Kyle Daukaus pokonał Jamiego Picketta przez poddanie (duszenie d’arce) 4:59 runda 1
265 lbs.: Parker Porter pokonał Alana Baudota przez jednogłośną decyzję
155 lbs.: Jim Miller pokonał Nikolasa Mottę przez TKO (ciosy) 1:58, runda 2
185 lbs.: Joaquin Buckley pokonał Abdula Razaka Alhassana przez niejednogłośną decyzję

Karta wstępna (godzina 22:00 czasu polskiego):
148 lbs.: David Onama pokonał Gabriela Beniteza przez KO (ciosy) 4:24, runda 1
135 lbs.: Stephanie Egger pokonała Jessicę-Rose Clark przez poddanie (balacha) 3:44, runda 1
145 lbs.: Chas Skelly pokonał Marka Striegla przez TKO (ciosy) 3:33, runda 3
115 lbs.: Gloria de Paula pokonała Dianę Belbitę przez jednogłośną decyzję
135 lbs.: Chad Anheliger pokonał Jessego Stradera przez TKO (ciosy) 3:33, runda 3
145 lbs.: Jonathan Pearce pokonał Christiana Rodrigueza przez jednogłośną decyzję
135 lbs.: Mario Bautista pokonał Jaya Perrina przez jednogłośną decyzję


Zmieniony przez - Yoshi87 w dniu 2022-02-20 12:10:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

USA Today

UFC Fight Night 201 Walker vs. Hill – bonusy i konferencja

Czterech zawodników otrzymało dodatkowe 50 000 dolarów.

Po wczorajszej gali UFC Fight Night 201 władze organizacji zdecydowały o przyznaniu czterech bonusów za najlepsze występy eventu – trafiły do wszystkich zawodników, którzy swoje walki wygrali w pierwszych rundach.

Jamahal Hill dopisał do swojego rekordu czwartą wygraną w UFC, Amerykanin znokautował Johnny’ego Walkera prawym sierpem w kontrze na prostego.

Kyle Daukaus przerwał passę ponad roku i dwóch walk bez wygranej, 28-latek duszeniem d’arce zmusił Jamiego Picketta do poddania się w ostatniej sekundzie pierwszej rundy.

David Onama zanotował pierwszą wygraną w UFC, w ostatniej walce karty wstępnej zawodnik z Ugandy boksersko rozmontował Gabriela Beniteza.

Niespodziankę sprawiła Stephanie Egger, zawodniczka z Szwajcarii była underdogiem przed starciem z Jessicą-Rose Clark, ale poddała rywalkę balachą w czwartej minucie walki.

Poniżej video z pogalowej konferencji.



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

Jeff Bottari/Zuffa LLC

Jamahal Hill ustrzelił Johnny'ego Walkera w pierwszej rundzie na UFC Fight Night 201

Jamahal Hill chciał udowodnić, że jest pretendentem do tytułu wagi półciężkiej i zrobił to w znakomity sposób, ubijając Johnny’ego Walkera.

Jednym perfekcyjnie wyprowadzonym ciosem Hill (10-1 MMA, 4-1 UFC) znokautował Johnny’ego Walkera (18-7 MMA, 4-4 UFC) w pierwszej rundzie. Zajęło mu to mniej niż trzy minuty, aby wykonać zadanie w swojej pierwszej walce wieczoru w UFC na gali UFC Fight Night 201 w Las Vegas.

Jamahal Hill
„(Tytuł jest) zdecydowanie tym, czego chcę” – powiedział Hill w wywiadzie po walce. „Jestem gotowy, aby przyjść po to. Ale w tej chwili, zobaczymy. Zamierzam spojrzeć na dywizję i zobaczyć co się dzieje i dogadać się z każdym. Zamierzam pogadać z szefami i zobaczyć, co ma sens.”


Walker rozpoczął od kopnięć na korpus, potem zaatakował górę. Po minucie spróbował ataku, ale Hill zauważył to i skontrował prawym sierpowym. Hill zszedł na prawą stronę i wyprowadził wysokie kopnięcie prawą nogą. Walker złapał Hilla w klincz i przyparł go do siatki. Hill zerwał się, po czym wyprowadził kilka lewych. Hill podążał za Walkerem i wywierał na nim presję przez połowę czasu trwania walki.

W pewnym momencie Walker zaatakował prostym, a Hill skontrował prawym sierpowym w skroń. Walker natychmiast upadł do tyłu jak deska. Hill dopadł jeszcze do Brazylijczyka i dobił go ciosem z góry.

Jamahal Hill pokonał Johnny’ego Walkera przez nokaut (uderzenia) – runda 1, 2:55
https://twitter.com/UFC_Obsessed/status/1495218804908904449?s=20&t=bOEobLhTgpgaRkF9pf_LFQ
https://twitter.com/walla2427/status/1495217930371543045?s=20&t=V-8-b7o9xMb5WTnSC4EdxA

Jamahal Hill
„Czuję się świetnie,” powiedział Hill. „Chciałem po prostu wyjść tutaj i pokazać siebie ponownie i pokazać, co mogę zrobić. Czas zacząć prowadzić innego rodzaju rozmowy, bo wszyscy zadajecie złe pytania na mój temat. „Gdzie on dalej idzie?” Jak dobry jestem na prawdę? Przestańcie wątpić. Zacznijcie wierzyć, bo to jest na serio”.




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

Jeff Bottari/Zuffa LLC

Kyle Daukaus poddał Jamiego Picketta równo z gongiem kończącym pierwszą rundę

Jamie Pickett musiał wytrzymać ułamek sekundy, aby jego walka w co-main evencie gali UFC Fight Night 201 z Kylem Daukausem wyszła poza pierwszą rundę. Nie udało mu się jednak tego zrobić.

Pickett (13-7 MMA, 2-3 UFC) został złapany w duszenie D’Arce przez Daukausa (11-2 MMA, 2-2 UFC) w końcowych momentach walki w wadze catchweight 195 funtów na UFC Apex w Las Vegas. Podjął pechową dla siebie decyzję o odklepaniu niemal równo z gongiem kończącym pierwszą rundę.
https://twitter.com/ufc/status/1495212015962497030?s=20&t=rOGJU8mUUb4neU_j77oc6g

Było to zaskakujące zakończenie walki, ale nie szokujący wynik. Daukaus dominował aż do momentu poddania i to tylko ułatwiło mu wieczór. Świetnie poradził sobie zarówno w stójce jak i w zapasach.

Po rozczarowującym braku rozstrzygnięcia w walce z Kevinem Hollandem, którą wygrywał, Daukaus oficjalnie powrócił na ścieżkę zwycięstw i zrobił to swoją charakterystyczną techniką.

„Zostało 10 sekund do końca i poczułem, że odklepał przed przerwą” – powiedział Daukaus w rozmowie z Paulem Felderem po walce. „Mój nowy pseudonim to „The D’Arce Knight””.



Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Khamzat Chimaev kontra...

Następny temat

12 marca - UFC Fight Night 203: Thiago Santos vs. Magomed Ankalaev

WHEY premium