SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

18 miesiecy stazu

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7198

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
haha ok taki juz jestem ze mi latwo na ambicje wjechac :) postaram sie nagrac i wstawic tutaj :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 884
Ok tylko jesli mozna to nagraj tez jakie obciążenie wkładasz bo az niemoge w to uwierzyc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tak zrobie nagram jak nakladam talerze i wszystko :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1013 Napisanych postów 5401 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136811
Widzę panowie jeszcze mało w życiu widzieli skoro wątpią że Dramlir ciska tylko w rekordzie 110 kg. U mnie na siłce jest taki typek, co jakbyś go zobaczył to powiedział że niedozywiony księgowy. Ciska na serie 120 kg... ale trzeba sie obracać w trochę bardziej różnorodnym środowisku ludzkim a nie tylko we własnej piwnicy z kolegami z osiedla;) Ps. W dziale 35+ jest pan informatyk co ważąc 66 kg ciska 125 w rekordzie, ale prawie nóg nie ćwiczy, macha sobie sztangą bardziej rekreacyjnie

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja tez widzialem kilka takich osob no ale coz obiecalem to obiecalem nie bede sie wykrecac. Nagram filmik jutro i postaram sie wstawic tego samego dnia wieczorem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 884
Masz racje gats jak takich jeszcze nie widziałem ;p a z tym ksiegowym co na serie 120 kg to sobie tego nie wyobrażam zeby suchar 120 kg na serie brał .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1013 Napisanych postów 5401 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136811
Jest coś takiego jak stymulacja układu nerwowego i lepsze pobudzenie włókien...cholera, szybko albo wolnokurczliwych, wybacz, mam słabą pamięć do terminów z biologii, przez co zwyczajnie można dźwigać większe ciężary. Da się, podobnie jak to, że typek z 25 kg niedowagą może ciągać ładunki ważące 180 kg szybciej niż 20-ch 80 kg typków... Życie Cyganie, życie ciągle zaskakuje, trzeba na nie otworzyć oczy a nie żyć w przekonaniu, że maxymalna masa=maxymalna siła...;)

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 884
nie żyje w takim przekonaniu ze maxymalna masa to maxymalna siła ale jest napewno w duzym stopniu z tym powiazane .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3181
ja swego czasu w szkole widzialem goscia ktory gryfu nie mogl wycisnac ;P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ok filmik sie ładuje a w miedzy czasie dodam krotki opis. Wiec tak była to 2 proba bo przy 1 uderzyłem gryfem o stojak no i wiadomo opadłem lekko z sił. Przy 2 probie poprosiłem 2 gości o pomoc przy zdjeciu gryfu. Jeden z nich przez chwile trzymał jeszcze za cieżar i słychac jak mu mowie zeby puscił ( żeby nie było ze mi podnosił cieżar...). No i teraz najważniejsze przy wyciskaniu nie dotknełem mostka zabrakło mi kilka cm dlatego ze byłem lekko zmeczony no i asekuracja była niepewna. Czy mi to uznacie czy nie wasza sprawa ale jezeli bedzie trzeba nagram ponownie filmik zeby nie było zadnych watpliwosci. Gryf 20kg do tego talerze 2x20 2x15 2x10 co łacznie daje 110kg. Tak jak mowie jezeli beda spory nagram 2 filmik ale to dopiero za tydzien :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kobieta,28 lat.Ocena sylwetki

Następny temat

foty do usuniecia

WHEY premium