SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

13 lutego - UFC 258: Kamaru Usman vs Gilber Burns

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3773

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

Buda Mendes/Zuffa LLC

Diego Lima: Charles Oliveira odrzucił propozycję walki z Michaelem Chandlerem na UFC 258

Brazylijczyk nie chciał walki o taką stawkę z małym wyprzedzeniem.

Jak poinformował portal AgFight, Charles Oliveira (30-8 1 NC, 18-8 1 NC w UFC, #3 w rankingu UFC) otrzymał propozycję walki z Michaelem Chandlerem (22-5, 1-0 w UFC, #4 w rankingu UFC) na UFC 258.

Zwycięzca tego pojedynku miałby później mierzyć się z Dustinem Poirierem (27-6 1 NC, 19-5 1 NC w UFC, #1 w rankingu UFC) w rywalizacji o pas wagi lekkiej.

Portal sherdog.com potwierdził te doniesienia kontaktując się z trenerem Brazylijczyka, Diego Limą.

Diego Lima
Charles nigdy nie był tak blisko pasa i warto odnotować, że ciężko na to pracował. Ma za sobą osiem wygranych z rzędu z czego siedem odniesionych przez poddania lub nokauty. Fani a nawet Porier to zauważyli. Dzisiaj jest pierwszy luty, nie ma dla nas sensu by akceptować eliminator do pasa na 11 dni przed.

Charles potrzebuje czas na zrobienie wagi, tracimy około dwóch dni z powodu czynności związanych z wizami i oczywiście musimy się przygotować do samej walki. Naszym celem jest walka o pas przeciwko Poirierowi, ale jeśli Poirier nie będzie walczył o pas a UFC chce walki Chandlera o pas to nie ma problemu. Tylko, że wszyscy mistrzowie mają dwa, trzy miesiące na przygotowania do walki. My już robiliśmy szalone rzeczy akceptując walkę z Clayem Guidą z 10-dniowym czy z Tonym Fergusonem z 20-dniowym wyprzedzeniem, ale myślę, że z powodu wszystkiego co Charles zrobił, zasługuje on na pełne przygotowania do walki o pas.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

Jeff Bottari/Zuffa LLC

Kamaru Usman chce rewanżu z Jorge Masvidalem mając za sobą pełny obóz przygotowawczy

Mistrz wagi półśredniej UFC Kamaru Usman stwierdził ostatnio, że chce stoczyć pojedynek rewanżowy z Jorge Masvidalem, przechodząc pełny obóz, aby móc wygrać z nim przed czasem.

Na UFC 251 w lipcu, Masvidal wszedł do walki z zaledwie tygodniowym wyprzedzeniem, aby zmierzyć się z Usmanem w bardzo oczekiwanym pojedynku. W pierwszej rundzie „Gamebred” odniósł sukces, ale mistrz zaczął zyskiwać przewagę i wygrał cztery kolejne rundy, wykorzystując swoje zapasy i klincz.

Mimo, że Usman wyraźnie wygrał walkę, mówi, że chciałby rewanżu z Masvidalem.

Kamaru Usman
„Byłem niezadowolony, ponieważ tyle, ile wkładam w przygotowania do walki, tak w zasadzie byłem na autopilocie podczas tego pojedynku,” powiedział Usman w rozmowie z ESPN. „Wiele rzeczy odegrało czynnik w tej walce. Jestem o wiele lepszy od niego. Mam o wiele więcej narzędzi i umiejętności do pokazania niż to, co pokazałem, bo wtedy, pokonałem go umiejętnościami, które szlifuję od pięciu lat.

To ja kontra ja w tamtej walce. Jest potencjał na drugą walkę, jeśli on się sprawdzi, ale chcę to zrobić ponownie, bo chcę to zakończyć stawiając kropkę nad i. Chcę go skończyć. Chcę zaimponować samemu sobie.”


Częściowo powodem dla którego Kamaru Usman chce rewanżu z Jorge Masvidalem jest fakt, że nie był w pełni zdrowy przystępując do tamtej walki. Mistrz zdradził, że podczas obozu treningowego Justin Gaethje złamał mu nos, więc to sprawiło, że Usman był zaniepokojony.

Kamaru Usman
„Dwa tygodnie przed walką byłem połamany. Wielu ludzi nie miało do czynienia ze złamanym nosem. Kiedy cokolwiek zbliża się do twojej twarzy, próbujesz się bronić i nie dostać tego uderzenia w nos. Jest tu kilku facetów, którzy uderzają dość mocno. Za ten jeden cios możemy winić Carringtona Banksa i Justina Gaethje”.


Kamaru Usman ma bronić swojego tytułu w wadze półśredniej przeciwko Gilbertowi Burnsowi w walce wieczoru gali UFC 258 zaplanowanej na 13 lutego. Jorge Masvidal natomiast nie ma jeszcze zarezerwowanej kolejnej walki, ale zestawiany jest do pojedynku z Colbym Covingtonem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

UFC

Kamaru Usman nie dostrzega godnych pretendentów w swojej dywizji

Mistrz wagi półśredniej UFC Kamaru Usman nie jest zachwycony tym, co widzi, a właściwie czego nie widzi w swojej dywizji, a mianowicie godnych pretendentów do tytułu.

Kamaru Usman nie widzi wyraźnego pretendenta, który ustawiłby się za aktualnym pretendentem numer jeden do tytułu Gilbertem Burnsem. Walka między nim a Usmanem odbędzie się 13 lutego w walce wieczoru gali UFC 258 w Las Vegas. Kamaru Usman (17-1 MMA, 12-0 UFC) szanuje Gilberta Burnsa (19-3 MMA, 12-3 UFC) jako pretendenta, ale patrząc na to, co potencjalnie może być dalej, jeśli uda mu się wygrać w swojej trzeciej obronie tytułu, „Nigeryjski Koszmar” po prostu nie widzi wyraźnego pretendenta w kolejce do tytułu.

Kamaru Usman
„Żaden z nich tak naprawdę nie wybił się, żeby powiedzieć, „Ten gość jest następny”, powiedział Usman w rozmowie z MMA Junkie. „Więc oni są jakby w tym miejscu, w którym w zasadzie próbują uczynić siebie następnym gościem w kolejce.

W tej chwili skupiam się na Gilbercie Burnsie. Stwierdził, że chce tej walki. Wierzy, że to on jest tym gościem, więc skupiam się tylko na nim. W tym momencie nie widzę nic poza tym, żeby się z nim zmierzyć. Ale potem nie ma nikogo, kto by się wyróżniał. Wiem, że Colby Covington i Jorge Masvidal są przymierzani do walki i że któryś z nich wyjdzie i zrobi coś spektakularnego, a wówczas może być następny.

Albo Leon Edwards i Khamzat Chimaev – któryś z nich zrobi tam coś spektakularnego i również może być następnym gościem. Oczywiście ja zwracam uwagę na to, ale nikt tak naprawdę nie wyróżnia się jako następny pretendent”.


Usman ma na koncie zwycięstwa nad Masvidalem, Covingtonem i Edwardsem, a wygrana z Bunsem 13 lutego oznaczałaby dla niego zwycięstwo nad czterema z pięciu zawodników znajdujących się obecnie w pierwszej piątce oficjalnego rankingu wagi półśredniej UFC.

Usman wie, że sytuacja może się zmienić i ma nadzieję, że któryś z zawodników wyróżni się na tle stawki, ale nie stresuje się tym. Na razie Usman jest mistrzem i jego zadaniem nie jest już prowadzenie kampanii o walkę mistrzowską.

Kamaru Usman
„To jest rzecz, z którą miałem problem przez lata, próbowałem się wybić i wszyscy ci faceci mówili: ”Nie, nie chcę z nim walczyć, bo on jest bardzo dużym ryzykiem z niską wypłatą”. Ale teraz jestem w takiej pozycji, że nie muszę rzucać wyzwań. To wy musicie przyjść do mnie, bo mam to, czego chcecie”.




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

Steven Ryan/Getty Images

Jorge Masvidal odpowiedział Kamaru Usmanowi na słowa o rewanżu po przebyciu pełnego obozu treningowego

Jorge Masvidal odpowiedział Kamaru Usmanowi po tym, jak ten stwierdził, że chciałby doprowadzić do rewanżu mając za sobą pełny obóz przygotowawczy.

Na gali UFC 251, Jorge Masvidal wystąpił z zaledwie tygodniowym wyprzedzeniem, aby zawalczyć z Kamaru Usmanem o tytuł w wadze półśredniej. „Gamebred” nie miał obozu treningowego do tej walki i w pierwszej rundzie poradził sobie całkiem dobrze. Jednak Usman wykorzystał swoje zapasy i klincz, aby wygrać kolejne cztery rundy i obronić tytuł.

Chociaż Usman wyraźnie wygrał walkę, ujawnił, że miał złamany nos przed walką i chce rewanżu, aby udowodnić, że może skończyć Masvidala przed czasem.

Mimo iż Usman wierzy, że skończyłby Jorge Masvidala w rewanżu, „Gamebred” ma wątpliwości co do tego. Zamiast tego, Jorge uważa, że jeśli miałby nawet trzytygodniowy obóz, to wyjdzie tam i skończy mistrza, aby zostać nowym królem dywizji.

Jorge Masvidal
„Wstąpiłem z całym nosem. Wyszedłem z połamanym nosem. Dostaję co najmniej 3 tygodnie, urywam mu głowę i zabieram mu pas.”

https://twitter.com/GamebredFighter/status/1356416096635678723?s=20

Nie ma wątpliwości, że jeśli Kamaru Usman pokona Gilberta Burnsa na UFC 258, rewanż pomiędzy nim a Jorge Masvidalem z pewnością będzie miał sens. Byłaby to bardzo ciekawa walka i mając „Gamebreda” po pełnym obozie dodaje to trochę pikanterii do rewanżu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408




Odliczanie do UFC 258: Usman vs. Burns

Videomateriały promujące zbliżającą się galę.

Już w kolejną sobotę odbędzie się druga w tym roku, numerowana gala największej organizacji MMA na świecie. W walce wieczoru UFC 258, Kamaru Usman podejmie byłego klubowego kolegę, Gilberta Burnsa, w obronie pasa kategorii półśredniej. Na karcie głównej znalazły się także m.in. walki Maycee Barber z Alexą Grasso i Kelvina Gasteluma z Ianem Heinischem.

Powyżej video pokazujące poprzednie starcia Usmana i Burnsa a także ich przygotowania do kolejnej potyczki w oktagonie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408


Pojedynek Pedro Munhoz vs Jimmie Rivera wypadł z karty walk gali UFC 258

Gala UFC 258 straciła bardzo interesujący pojedynek rewanżowy w wadze koguciej między Pedro Munhozem (18-5 MMA, 8-5 UFC) a Jimmie Riverą (23-4 MMA, 7-3 UFC), a winowajcą jest COVID-19.

Walka między Munhozem a Riverą została wycofana z karty ze względu na pozytywny wynik testu na koronawirusa u jednego z zawodników, który nie został wymieniony z imienia i nazwiska.

MMA Fighting wstępnie poinformowało o tej wiadomości we wtorek. Zarówno UFC.com jak i partner organizacji ESPN usunęły walkę z rozpisek gali UFC 258. Najprawdopodobniej walka zostanie przesunięta na inny termin.

Walka w wadze 140 funtów pomiędzy Andre Ewellem i Chrisem Gutierrezem, która została przeniesiona z UFC Fight Night 184 do karty wstępnej UFC 258, teraz została przesunięta do karty głównej.

Gala UFC 258 odbędzie się w sobotę w UFC Apex w Las Vegas, a jej głównym pojedynkiem wieczoru będzie walka w obronie tytułu wagi półśredniej między mistrzem Kamaru Usmanem a Gilbertem Burnsem.

Tak prezentuje się aktualna karta walk gali UFC 258:

Karta główna

Walka o tytuł wagi półśredniej
170 lbs.: Kamaru Usman (c) vs. Gilbert Burns

Co-main event
125 lbs.: Maycee Barber vs. Alexa Grasso

185 lbs.: Kelvin Gastelum vs. Ian Heinisch
Catchweight 140 lbs.: Andre Ewell vs. Chris Gutierrez
185 lbs.: Julian Marquez vs. Maki Pitolo

Karta wstępna
155 lbs.: Bobby Green vs. Jim Miller
185 lbs.: Anthony Hernandez vs. Rodolfo Vieira
170 lbs.: Dhiego Lima vs. Belal Muhammad
115 lbs.: Polyana Viana vs. Mallory Martin

Karta przedwstępa
145 lbs.: Ricky Simón vs. Brian Kelleher
170 lbs.: Gabe Green vs. Phil Rowe
125 lbs.: Gillian Robertson vs. Miranda Maverick
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Jakby jakaś osoba postronna zastanawiała się czemu nikt nie pisze o tak zacnej walce jak Usman vs Burns - bo pisaliśmy już w innych tematach zanim to oficjalnie ogłoszono. W skrócie to mega interesujące zestawienie, bo Burns ma uderzenie, dobre zapasy a na dodatek poddania z bjj
1

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

Kamaru Usman

Kamaru Usman przed walką ze swoim byłym sparingpartnerem Gilbertem Burnsem na UFC 258: „Nie ma w tym przyjaciół”

Faktem jest, że po ostatnich dwóch obronach tytułu przez Kamaru Usmana w wadze półśredniej UFC – bardzo emocjonującym skończeniu kontrowersyjnego Colby’ego Covingtona i cyrkowej atmosferze wokół jednostronnego zwycięstwa nad Jorge Masvidalem – jego zbliżająca się walka na UFC 258 z Gilbertem Burnsem jest najbardziej pozbawiona dramatyzmu.

Wpływ na to ma zapewne to, że obaj zawodnicy byli klubowymi kolegami i sparingpartnerami i zachowują wobec siebie postawę pełną szacunku.

Kamaru Usman (17-1 MMA, 12-0 UFC) odwzajemnia szacunek Gilberta Burnsa (19-3 MMA, 12-3 UFC), ale ma też inny sposób patrzenia na sprawy: Burns chce tego, co ma Usman. I to sprawia, że ta walka jest dla Usmana tak samo osobista jak każda inna.

Kamaru Usman
„Wypłata jest zawsze przyjemna, kiedy masz taki cyrk jak ostatnio i wcześniej, ale wiesz, w tej walce wiele osób pisze o nas jak o przyjaciołach i kolegach z drużyny, którzy walczą ze sobą. Koniec końców, nie widzę tam nikogo, nie ma tam żadnych przyjaciół.

Co może być bardziej osobistego niż ktoś, z kim trenujesz każdego dnia, mówiący: „Widzę, co masz, chcę tego, zamierzam to od ciebie zabrać.” Co może być bardziej osobistego niż to? Więc do każdego z nich podchodzę tak samo.”


To powiedziawszy, można być pewnym, że Usman potraktuje Burnsa poważnie, gdy wejdą do Oktagonu w sobotnią noc. Burns nie pajacował na swojej drodze do rozgłosu jak Covington, ani nie stał się supernową jak Masvidal. Burns zapracował na swoje miejsce w staroświecki sposób, wygrywając sześć walk z rzędu i osiem z ostatnich dziewięciu, by znaleźć się w klatce z Usmanem.

I mistrz dostrzega to u pretendenta, nawet jeśli w tej chwili nie zamierza nazywać go przyjacielem.

Kamaru Usman
„Nie trenowaliśmy zbyt wiele w ciągu ostatnich kilku lat. Myślę, że takie postrzeganie naszych relacji już trochę mija, ponieważ on będzie starał z całych sił, a ja zamierzam wejść i zrobić to, co zawsze robię. (…) Podoba mi się to, że ma w sobie tyle pewności siebie. Podoba mi się to. Włożył w to pracę przez ostatnie półtora roku. Wykonał kawał dobrej roboty i ja to widzę i uznaję. Obaj o tym wiemy.”


Gala UFC 258 odbędzie się w sobotę w UFC Apex w Las Vegas.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

dazn.com

Gilbert Burns twierdzi, że Kamaru Usman dobrze wie, że może przegrać z nim przed czasem na UFC 258

Gilbert Burns przetestował swoje światowej klasy jiu-jitsu w sparingach z mistrzem wagi półśredniej UFC Kamaru Usmanem i wie, jak bardzo może być ono skuteczne zwłaszcza podczas nadchodzącej walki z nim na gali UFC 258.

Pretendent do tytułu mistrzowskiego w wadze półśredniej zmierzy się z byłym kolegą z klubu i aktualnym mistrzem 170 funtów Kamaru Usmanem w sobotę wieczorem w głównym pojedynku gali UFC 258. Burns (19-3 MMA, 12-3 UFC) przez wiele lat trenował z Usmanem pod okiem Henry’ego Hoofta aż do wiosny 2020 roku, kiedy stało się jasne, że Burns wkrótce zasłuży na walkę o tytuł.

Usman zmienił zespół i udał się do Kolorado, aby trenować z Trevorem Wittmanem, aby uniknąć wspólnych treningów, partnerów treningowych i trenerów ze swoim przyszłym przeciwnikiem.

Po sparingach z Usmanem, które trwały „ponad 200 rund”, Burns jest przekonany, że może poddać Usmana i twierdzi, że mistrz również o tym wie.

Gilbert Burns
„Wiem, że mogę go poddać zawsze i wszędzie, na dole, na górze, wszędzie” – powiedział Burns podczas dnia medialnego przed UFC 258. „On wie, że mogę go poddać. Może na to uważać, bo wie. Powiedział: „Och, ludzie wiedzą kto wygra”, ale on też wie, on to wie.”


To niecodzienna sytuacja, aby walczyć z byłym kolegą z drużyny, ale obaj zawodnicy odnosili się z szacunkiem i zachowali profesjonalizm do tej pory w przygotowaniach do UFC 258. Burns normalnie powiedziałby, że nie ma zbyt dużej przewagi, gdy koledzy z drużyny walczą ze sobą, ale w tym przypadku czuje, że ma lekką przewagę.

Gilbert Burns
„On może powiedzieć: „Pokonałem w kilku rundach”, ale ja też mogę powiedzieć, że pokonałem go w kilka rundach. Więc jest to w pewnym sensie bardzo wyrównane.

Rzeczą, w którą wierzę, to koledzy z drużyny. Ponieważ on opuścił drużynę, wszyscy koledzy z drużyny, którzy pomagali mi się do niego przygotować, znają go bardzo dobrze. Więc mówią mi: „On robi tę rzecz bardzo dobrze, uważaj. O, trafisz go tym.” Więc ten feedback od kolegów z drużyny był bardzo dobry i przydatny, od trenerów również. Gdybyśmy byli tylko ja i Kamaru, to byłoby 50/50. Różnica z kolegami z drużyny i trenerami, tak, to jak sądzę daje mi małą przewagę.”


Burns czuje, że bardzo dobrze wie, kim Usman jest jako zawodnik, ale przyznaje, że jego praca z Wittmanem może wiele dodać do gry Usmana. Burns spodziewa się kilku różnic, ale bez większych zmian ze strony mistrza.

Gilbert Burns
„Wierzę, że przyjdzie z małymi nowymi rzeczami, (ale) nie będzie ich dużo. Trevor Wittman jest znany jako dobry trener. Wierzę bardziej w zmiany w postawie bokserskiej, więc jego ręce mogą być trochę bardziej kłopotliwe, ale plan jest wciąż taki sam. Zamierzam wejść do Oktagonu i nie chcę go trzymać i kupować czasu. Chcę go skończyć. To jest to, czego szukam. Zamierzam go znokautować lub poddać.”
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

Jason Silva / Zuma Press/PA Images

Jorge Masvidal ma wiadomość dla mistrza Kamaru Usmana przed jego obroną tytułu na UFC 258

Jorge Masvidal wysłał wiadomość do Kamaru Usmana przed zbliżającą się walką o tytuł wagi półśredniej z Gilbertem Burnsem na gali UFC 258.

Masvidal i Usman mają za sobą walkę wokół której panowała otoczka wrogości. Obaj zmierzyli się w lipcu ubiegłego roku w Abu Zabi, a stawką pojedynku był tytuł wagi półśredniej UFC. „Gamebred” stawił się na walkę jako zastępstwo z zaledwie sześciodniowym wyprzedzeniem i ostatecznie przegrał przez jednogłośną decyzję.

Pomimo wyniku na niekorzyść, Jorge Masvidal jest przekonany, że przy pełnym obozie treningowym, będzie mógł bez problemu poddać Kamaru Usmana, sprawiając mu porażkę po raz pierwszy od 2013 roku.

Masvidal umieścił na Twitterze wpis w którym wysłał następujące ostrzeżenie do „Nigeryjskiego Koszmaru” przed jego kolejną walką.

Jorge Masvidal
„Rozwaliłem ci nos mając 6 dni na przygotowania. Po 3 tygodniach odbiorę ci pas. Po pełnym obozie urwę twoją głowę. #theresurrection.”

https://twitter.com/GamebredFighter/status/1360034491432120324?s=20

Masvidal (35-14 MMA, 14-8 UFC) nie rywalizował od czasu poniesienia wspomnianej porażki z Usmanem na UFC 251 latem ubiegłego roku. „Gamebred” w ostatnich tygodniach był zestawiany do ewentualnej walki z byłym przyjacielem, a obecnie zajadłym wrogiem Colbym Covingtonem. Jednak do tej pory nic nie zostało oficjalnie ogłoszone.

Tymczasem Kamaru Usman (17-1 MMA, 12-0 UFC) stanie do walki w obronie tytułu przed Gilbertem Burnsem mając za sobą imponującą serię szesnastu zwycięstw z rzędu. „Nigeryjski Koszmar” ma na swoim koncie zwycięstwa nad Leonem Edwardsem, Sergio Moraesem, Demianem Maią, Rafaelem dos Anjosem, Tyronem Woodleyem i nie tylko.

Jeśli chodzi o Burnsa (19-3 MMA, 12-3 UFC), „Durinho” ma za sobą sześć zwycięskich walk, a jego ostatnią jest zwycięstwo przez decyzję nad Tyronem Woodleyem.

Jorge Masvidal nie podzielił się jeszcze swoimi przewidywaniami co do sobotniego starcia Usmana z Burnsem, ale można być pewnym, że będzie uważnie śledził przebieg walki.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KSW 57 Phil De Fries vs Michał Kita o pas oraz Borys Mańkowski i Antun Racić

Następny temat

Weili Zhang kontra... Rose Namajunas

WHEY premium