SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

1.lewatywa 2. siniaki

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1038

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2585
1.lewatywa -czy robiona samodzielnie jest bezpieczna? wszedzie sie mowi o zaletach, a o negatywnych skutkach prawie nic. lepsza z wody czy z plynem ktory mozna zakupic w zestawie? jakies wskazowki dla osoby ktora ma zamiar ja zrobic po raz pierwszy?

2.siniaki - czy to mozliwe ze robia mi sie na nogach od biegania? sa sinozielone,albo brazowe,duze jak i malutkie, rzadko kiedy bola, raczej nie powstaja od uderzenia.Generalnie teraz jestem cala w siniakach az od kostek po pas :/
jesli ktos ma jakis pomysl co jest przyczyna niech sie podzieli, ale cos czuje ze i tak pojde z tym do lekarza bo przeciez wygladam jak dziecko wojny :P
ponoc mam kruche zylki bo krew z nosa mi czesto leci, jednak sinikow przez dlugi czas nie mialam, pojawiaja sie nagle od kwietnia.
pzdr

Sprawdź ile masz % tłuszczu?

cześć! to my - Twoje możliwości.Może się poznamy ?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7560 Napisanych postów 60698 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 512282
1. Można samemu kupując w aptece, ale nie można b.często ponieważ to nie jest zdrowe.
2. Zbadaj morfologię z rozmazem i OB.

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wymioty po posiłku

Następny temat

Skolioza