SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

1,4 andro

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5607

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
taki cytat o 1,4 andro "don't interact well with the 5AR enzyme which means they are not a high risk for hair loss, prostate hypertrophy or acne"... ale chemik Omani niech coś napisze...

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 143 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4055
chodziło mi o to, że finastryd blokuje 5 ar i nie dochodzi do wytworzenia DHT z teścia. Wydaje mi się, że inaczej jest w przypadku 1,4 andro, gdyż tego sposobu powstania DHT nie determinuje działanie 5 ar a więc otrzymujemy DHT, ktorego już nie można ograniczyć w niepożądanym działaniu.
NIe wiem czy dobrze myśle.
Ponawiam prośbę o rozpiskę oraz o PTC.
Za dotychczasowe odp bardzo dziękuję.

ando

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
no wlasnie napisalem, że nie wiem jak jest z blokadą konwersji boldenonu do DHT, ale i tak z 1,4 andro jest mała...
rozpiska... orale można by rozpisać na 7-8 tygodni powiedzmy po 600mg nora i 600mg 1,4 andro... to minimum... ja robiłem troche wieksze dawki... po cyklu dobrze z miesiąc 6-oxo poleciec, standardowo tt i zma...

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 143 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4055
dzięki. Czy możesz napisać, jakie przyrosty i w jakim przdziale czasowym uzyskałeś?

ando

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
no nie jest to typowo masowy cykl.. bardziej na poprawe jakosci miesnia i oczywiscie masa tez troche skoczy... pierwszy efekt widac po okolo 4 tygodniach..

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 979 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15212
Sam jestem zainteresowyna takim cyklem, tylko że Bull i Ronin pisali kiedyś, że to nienajlepsze połączenie. Sam nie wiem, ale nie dowiem się jak nie spróbuję.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 143 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4055
po 4 tyg. a więc trzeba by zakupić 2 opakowania 1,4 andro 90 caps. po 200 mg. Wiesz nie chodzi mi o gigantyczne przyrosty ale czy np. można się spodziewąc ok. 2-3 cm w bicu po 8 tyg? Od razu przepraszam za pytanie jeśli jest nie na miejscu. Co Tobie dał ten cykl.
Sorry że Cię tak męcze. Jak masz dojśc to napisz.

ando

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
nie pisali, że nie jest najlepsze, tylko, że nie podoba im sie stosowanie nora.. dla mnie to najlepszy cykl z ph... po połączniu 1,4 andro z 1-t mozesz miec problemy z libido... ale z norem to najbezpieczniejszy cykl...

heh.. nie wiem.. ale jesli interesuje Cie 2-3 cm w bicu, to moze lepiej 1-t z 4-ad? i taniej wyjdzie..

Zmieniony przez - VLAD.IV w dniu 2004-10-01 13:03:31

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 969 Napisanych postów 19330 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158931



"Jak masz dojśc to napisz"


<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
Ziki.. paliłeś coś?

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cykl prolo+deca+meta

Następny temat

Gino?

WHEY premium