SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

0,5mm - igła do propa

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5123

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 412 Wiek 12 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20370
a wypuszczacie zawsze przed shotem troche soku ze strzykawki zeby ja naoliwic? bo ostatnio tego niezrobilem i jakos ciezko szlo igla o,7 w udo

dzikuje za pomoc

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94816 Napisanych postów 364811 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670165
a co chcesz oliwić??

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 412 Wiek 12 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20370
udo nie no o igle mi chodzi

dzikuje za pomoc

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94816 Napisanych postów 364811 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670165
ja wypuszczam troche aby pozbyć się powietrza,a że szot szedł ciężko to nie miało to wpływu,może trafiłeś w zrost po prostu.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 412 Wiek 12 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20370
aha dzieki

dzikuje za pomoc

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2279
jak jest sie cierpliwym to mozna walic mniejszymi rozmiarami, 7 1,5ml czy dwa to powolna robota. przy 9 klucie bardziej czuc, ale kurde sok potem leci jak z kartonu
poza tym to tylko igla
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 983
a co powiecie o insulinowce 0,3mm 8mm takiej wlasnie w barki uzywam wiec moje pytanie brzmi czy pojdzie w miesien?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
co tym bijesz?

nie za długa ta igła?

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2029 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27153
Im grubsza igła tym mniejsze ciśnienie soku i mniej boli IMO. Ja standardowo 0,8 w dupsko zapodaję i jest git, chociaż ostatnio igły się skończyły i ziomkowi igłą do nabierania 1,2 zrobiłem szota i bardzo chwalił że lepiej poszło bo ciśnienie mniejsze i mniej rozpiera sok mięsień . Jak wypuszczam powietrze i troszkę soczku pójdzie po igle to też lepiej w mięsień wchodzi

Jeszcze nie spotkałeś sam siebie. Ale korzyść z tego, że w międzyczasie poznaje się
innych ludzi jest taka, że jeden z nich może przedstawić Ci Ciebie samego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
czyli wg ciebie mniejsza srednica powoduje, ze sok bardziej rozpiera miesien? jakim cudem? chyba wieksza srednica daje szybszy wyrzut soku w miesniu i szybsze rozpieranie tkanki

a to, ze w strzykawce moze i jest wieksze cisnienie, bo trzeba sok przepchnac przez mniejsza igle, to calkiem inna sprawa. ale cisnienie w pompce nie przeklada sie na cisnienie na zewnatrz, bo igla ma okreslona szerokosc i szybciej sok przez nia nie poleci, niz moze. a przez mniejsza leci wolniej, niz przez wieksza.

0,5 x 25mm elegancka igla do wszystkiego (nie wiem jak z posladami, bo nie bije w nie).

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Potrzebna rozpiska

Następny temat

prosze o rade!!!

WHEY premium