SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

żebro - ból!!!

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1295

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6505
Witam,
Mam taki problem: w zeszłą sobotę kolega niefortunnie mnie podniósł i uszkodził mi żebro. Nie wiem które dokładnie ale chyba jedno z ostatnich. Zabolało ale tego samego dnia nie było najgorzej. Jednak następne dni to koszmar! Boli mnie jak dotykam, biorę głębszy oddech, lub wykonuję jakikolwiek ruch. Poszłam do lekarza pierwszego kontaktu, który nacisnął mi klatkę w odcinku piersiowym i stwierdził że nie jest to pękni ęcie bo podskoczyłabym z bólu, ale ponieważ chorowałam na anoreksję i mogę mieć słabe kości skierował na RTG klatki piersiowej. Wynik odebrałam dzisiaj i nie stwierdzono tam zmian urazowych. Ja jednak uważam, że na tym prześwietleniu nie ma bolącego mnie żebra, tzn został uwidoczniony wyższy odcinek klatki piersiowej...Dziś już nie udało mi się dostać do lekarza a naprawdę odczuwam silny ból który nie daje mi normalnie funkcjonować o spaniu nie wspomnę...Teraz mogę iść do przychodni dopiero we wtorek...Proszę napiszcie mi co mam robić? Przeczekać ten ból? Może znacie jakieś naprawdę silne leki przeciwbólowe?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BÓL KRĘGOSŁUPA u 19-latki

Następny temat

jak wyglada usuwanie wągrów u kosmetyczki??

WHEY premium