SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ściaganie paznokcia

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3083

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jakiś miesiac temu jak zwykle usówałam skórki przy paznokciach u reki.Wszystko bylo ok.Jednak kilka dni temu zaczął palec pobolewć...Teraz mam pół reki spuchnietej i w palcu chyba rope ale to miejsce na paznokciu jest białe....Boli strasznie i rwie mnie az do łokcia.Pni na pogotowiu przepisała mi dalacin i powiedziała ze jak za trzy dni nie przejdzie to do chirurga i usunąć paznokiec.Troche się boje.Mocze w rivanolu i biore tabletki przeciwbulowe.Ropa jest chyba w palcu i zwijam sie z bółu poradzcie mi cos błagam bo mi sie az słabo momentami robi...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Pani na pogotowiu już Ci powiedziała, jak nie przestanie to do chirurga, a chirurg juz zdecyduje co dalej. Ja na Twoim miejscu bym udał się od razu do chirurga, aby nie poszło zakażenie jak do łokcia cię boli to jest nie dobrze.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 306 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4693
mój teściu miał taką samą sytuacje ale nie szedł do lekarza tylko jak mu spuchło to nagrzał gwoździa i przakuł paznokiec ropa wyleciała i wszystko się zagoiło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
psyho86
Nie pisz tak bo jeszcze ktoś to zrobi, ale mam nadziej że osoba co napisał posta jest mądra.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

www.jarzyny ktore maja najwiecej potasu

Następny temat

pompa?

WHEY premium