SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Świeżutki wywiad z Mirko "Cro Cop" Filipovicem [PL!]

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5113

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84647


(Na zdjęcie Fabricio Werdum i Mirko "Cro Cop" Filipovic)

Nokaut.com: Zostało niedużo czasu, Mirko. Twoja druga walka o tytuł jest już bardzo blisko.
Mirko: Tak, nareszcie. Nie mogę się doczekać wejścia na ring.

Nokaut.com: Możesz stwierdzić, że jesteś w 100% gotów do walki?
Mirko: Tak, czuję się znakomicie i jestem w 100% gotów. Mój team odwalił kawał dobrej roboty, chciałbym podziękować moim trenerom Fabricio Werdumowi i Vlado Boľić'owi za danie z siebie wszystkiego. Chciałbym również podziękować moim sparing partnerom - chorwackim bokserom - Stjepan'owi Bozic'owi and Damir'owi Tovarovic'owi. Nie mogę zapomnieć też o Igorze Pokrajac'u i reszcie drużyny, która była ze mną w czasie przygotowań.

Nokaut.com: To niezwykła walka - trenowałeś jakoś inaczej, niż dotychczasz?
Mirko: Zawsze trenujemy bardzo ostro, nieważne kto jest przeciwnikiem. Dałem z siebie wszystko na dotychczasowych treningach i teraz zobaczymy, co się stanie.

Nokaut.com: Wiemy, że jesteś zmęczony pytaniami o przewidywania, ale czego możemy się spodziewać 28 sierpnia?
Mirko: Oczekuję wspaniałej walki i naprawdę dobrego show dla fanów.

Nokaut.com: Mirko Cro Cop będzie mistrzem po tej nocy?
Mirko: Przekonamy się. Oczywiście to brzmi bardzo dobrze (śmieje się).

Nokaut.com: Jaka jest Twoja opinia na temat Fedora?
Mirko: Nie znam go zbyt dobrze, ale z tego co wiem jest bardzo uprzejmą osobą. Szanuję go.

Nokaut.com: Nigdy nie przegrał walki w PRIDE.
Mirko: Na wszystko przychodzi czas.

Nokaut.com: Jaki będzie klucz do zwycięstwa w tej walce? Twoja strategia jest w miarę jasna, będziesz starał się pozostać w stójce, a Fedor będzie próbował sprowadzić walkę do parteru.
Mirko: To nie jest takie proste. On też może uderzać, a ja mogę wypracować armbar lub duszenie. W walce wiele może się zdarzyć, strategia nie przewiduje wszystkiego.

Nokaut.com: Naprawdę myślisz, że możesz sprawić Fedorowi problemy w parterze?
Mirko: Jestem stójkowiczem, ale moje postępy w parterze są ogromne i nie boję się walki na ziemi.

Nokaut.com: Fedor ciężko pracował nad swoją stójką - w tym celu udał się do Vos Gym.
Mirko: Dobrze dla niego, zobaczymy jak to się sprawdzi w walce ze mną.

Nokaut.com: Jak myślisz, czy Fedor jest bardziej zdenerwowany niż zawsze? Wielu ludzi twierdzi, że unikał tej walki.
Mirko: To naprawdę nie mój problem.

Nokaut.com: Brat Fedora, Alexander i sparing partner Ibragim Magomadov nie byli w stanie Cię pokonać. Obu znokautowałeś. Czy przez to Fedor mógł stać się bardziej zdenerwowany?
Mirko: To również nie mój problem (śmieje się).

Nokaut.com: To walka jest najważniejsza w Twoim życiu?
Mirko: Nie, moja rodzina jest najważniejsza, ale tak, ta walka jest najważniejsza mojej karierze, a zdobycie pasa byłoby najlepszą nagrodą za 10-letnie trudy w ringu.

Nokaut.com: Kiedy wylatujesz do Japonii?
Mirko: 22 sierpnia.

Nokaut.com: Twoja rodzina będzie z Tobą w Saitamie?
Mirko: Nie, zostają, ale wielu moich przyjaciół leci do Toyko, aby mnie wspierać.

Nokaut.com: Pozostali Chorwaci będą mogli oglądać walkę na żywo w TV?
Mirko: Tak, Nova@ TV będzie pokazywać ją na żywo. Zostaną też pokazane nowonakręcone materiały, jako "rozgrzewka" przed moją walką, i mam nadzieję, że spodobają się ludziom.

Nokaut.com: Ta walka, bez wątpienia, będzie jedną z najlepszych w historii MMA. Presja jest ogromna, jak sobie z nią radzisz?
Mirko: Czasami to nie jest takie łatwe, ale jestem profesjonalistą i jakoś sobie z tym radzę. Nie lubię tego, moje telefony dzwonią codziennie.

Nokaut.com: Jeśli zdobędziesz tytuł najprawdopodobniej zmierzysz się po raz kolejny z Minotauro.
Mirko: Mam taką nadzieję, chcę rewanżu.

Nokaut.com: Kilku innych fighterów Cię wyzwało, np. Josh Barnett...
Mirko: Najpierw walka o tytuł, potem zajmę się resztą. Wygląda na to, że ostatnio wszyscy chcą ze mną walczyć. To chyba coś z powietrzem (śmieje się).

Nokaut.com: Jakaś wiadomość dla fanów?
Mirko: Dam z siebie wszystko, aby dać Wam powód do świętowania 28 sierpnia. To na pewno będzie ekscytują walka!

Nokaut.com: Powodzenia Mirko, przywieź pas do Chorwacji!

Tłumaczenie: saib__
Ze strony: www.Nokaut.com 

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 3444 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18326
No muszę powiedziec że Mirek urósł w moich oczach. Nie było w jego wypowiedzi ani śladu gburowatej pewności siebie jak przed innymi walkami. Niech się dzieje co chce i nie mam nic przeciwko żeby zdetronizował Fedora bo będzie ciekawiej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1435 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7041
A już miałem to tłumaczyć Dzięki Saib. Tym razem ty oszczędziłeś mi trochę roboty

"Na wszystko przychodzi czas" - to widocznie nowe motto Mirka

Tekst z powietrzem też dobry
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 363 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7212
Bardzo wyważone wypowiedzi Mirko. Ani śladu gbura czy bufona. Pewna powściągliwość, ale to nie grzech przecież.
Dzięki za wywiad! :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10202
dzięki dzięki najlepsze wywiady w sieci na sfd

Honor mam w duszy a siłe w dłoni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 80 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3868
Kurde a nie wiecie ktos czy na platformie cyfra+ znajduje sie jakis kanal na ktorym bedzie ta gala(moze ta chorwacka nowa?). Tam jest chyba z 500 kanalow wiec powinno sie cos znalesc :). A nawiazujac do tematu ciekawe jak tam stojka Fedora po treningach z Mr. Perfect'em.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 906 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6128
Z tego co ja sie orientuje to na jednym ze sparringow z Hoostem, Fedor go znokautowal ale to tylko sparring...

*I'm still standing and I'm still waiting for a title fight. Fedor Emelianenko you are next !!!* - MIRKO CROCOP

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1240 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8095
Swietny wywiad :) Dzieki chłopaki za przetłumaczenie :) Kurde Oby Mirko wygral bo to jest mój idol :D :D

A tak na marginesie to nie wiecie moze czy gala będzie również puszczana na Polsat Sport tak jak ostatnio ? ?

"Gdy Ty Sie Op*****lasz Ktos Inny Trenuje By Skopac Ci Dupe"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84647
"Bardzo wyważone wypowiedzi Mirko. Ani śladu gbura czy bufona. Pewna powściągliwość, ale to nie grzech przecież.
Dzięki za wywiad! :)
"

Może dlatego, że to wywiad dla jego oficjalnej strony.

"dzięki dzięki najlepsze wywiady w sieci na sfd"

Miło mi to słyszeć.

"Kurde a nie wiecie ktos czy na platformie cyfra+ znajduje sie jakis kanal na ktorym bedzie ta gala(moze ta chorwacka nowa?). Tam jest chyba z 500 kanalow wiec powinno sie cos znalesc :). A nawiazujac do tematu ciekawe jak tam stojka Fedora po treningach z Mr. Perfect'em."

Nie mam pojęcia. Hoosta rzeczywiście Fedor raz znokautował na treningu, ale tak jak tankman mówi - sparing to sparing.

"A tak na marginesie to nie wiecie moze czy gala będzie również puszczana na Polsat Sport tak jak ostatnio ? ?"

Niestety nie...

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2261 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11093


"Mirko: To naprawdę nie mój problem.(...)
Mirko: To również nie mój problem (śmieje się)."

hahaha wygląda na sympatycznego człowieka, pierwszy raz widziałam go w pride cc'05, spodobał mi sie, ma niepowtarzalny styl, licze na niego;)

p.k.u.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1240 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8095
BeBy - CroCop to jest mój idol odzawsze :D Jak co to mozeby podyskutować o jego stylu a osobności :P hehe zartuje :) Fajną fotke posłałas :)

"Gdy Ty Sie Op*****lasz Ktos Inny Trenuje By Skopac Ci Dupe"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2261 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11093
dzięki

p.k.u.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sakuraba w Chute Boxe - zdjęcia!

Następny temat

Pomocy

WHEY premium