SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ławeczkę sprzedam - prawie nowa

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1119

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 955 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6240


Mam ławeczkę do sprzedania . Ma prawie 4 miesiące i nie jest zdewastowana. Jest zupełnie dobra tylko postanowiłem kupić większą. Kupiona za jakieś 300 zeta a ja gotowy jestem oddać za 150. Jestem z wawki więc co do odbioru to wolę osobisty bo taszczyć taką paczkę bedzie mało sexownie :) Na fotce widać sztangę i sztangielki + obciążenie- ONE NIE SĄ W KOMPLECIE. !! Jęśli jest ktoś chętny to zapraszam.

hmmm :)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1581
Siemanko
napisalem na gg cos to odpisz albo napisz 8340381
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 955 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6240
Spoko już pogadaliśmy hahhah No właśnie ta poczta więcej wyniesie niż cena hehehhe Pozdrawiam

hmmm :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 955 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6240
odświeżam Promocja !!! hehhehe Cena w dół o 50 zeta. Jak ktoś chętny to klapać bo zaraz mi będzie zawadzać w chałupie.

hmmm :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 955 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6240
UWAGA Ławeczka do odbioru osobistego !!!! Nie wysyłam w paczce !!!

Jestem z Warszawy i odbiór na miejscu!!!!

Proszę nie katujcie mnie żebym wysłał. Pozdrawiam.

hmmm :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[S] OKAZJA! Ławka+stojaki+obciążenia+gryf=250zł

Następny temat

Nokia 6230i + karta 512 MB jak nowa!!

WHEY premium