SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[S] Punkty OLIMP, AAKG Extreme, Kraków, Chrzanów, wysyłka.

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2624

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1837 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13164
Witam,
dziś do sprzedania 385 punktów Olimp + gratis jeden hologram z Carbo, ale przytarty więc nie wiem czy przyjmą.
Mam do sprzedania również OLIMP AAKG Extreme dwa opakowania, oba otwarte, z datą ważności na maj i lipiec 2010, więc po terminie ważności, TANIO!
Do odebrania w ten piątek w Krakowie, lub można się próbować ustawić na inny dzień. Moje Allegro: http://allegro.pl/show_user.php?uid=7416760
GG: 9167319

Ceny do ustalenia, nie wiem po ile teraz chodzi 1 punkt.
fotki:





Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 617 Wiek 82 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8886
POLECAM TEGO UŻYTKOWNIKA!!!

Paczka pancerna w życiu nie dostałem tak zapakowanych rzeczy, dodatkowo dorzucil mi gratis,
a i może dodam jeszcze że robiliśmy transakcje bez allegro!!!!

jeszcze raz polecam!

"Ile by nie bylo zawsze bedzie malo"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1231 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13528
za punkty dam 130zl i Twoja wysylka + allegro,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 617 Wiek 82 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8886
witam pislaem na mail , ale jescze dopytam ile za AAKG

"Ile by nie bylo zawsze bedzie malo"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1837 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13164
Nie będę płacił prowizji Allegro - pokryjesz koszta nie ma sprawy. Niejedna osoba robiła tutaj ze mną deal, nigdy nikogo nie oszukałem. Jak nikt nie da więcej wejdę w to, bo te punkty mi leżą i leżą, chciałbym w końcu je spieniężyć. Postąpienie 2 zł Przedpłata na konto lub odbiór osobisty! Jeżeli komuś pomoże to podjąć decyzję mój profil na kokos i Finansowo:
https://kokos.pl/aukcje.php?id=4025
https://www.finansowo.pl/profil/297432
Obracam tam nie takimi kwotami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 587 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7338
ile za aakg i ile kaps jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1837 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13164
W jednym jest połowa, w drugim 2/3 z opakowań 300 caps. Liczyć mi się nie chce Powiedzmy 30 i 50zł.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 587 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7338
i jeszcze jedno z holo sprzedawane czy bez
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1837 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13164
To holo wliczyłem do punktów powyżej, więc będzie wycięte. Na razie jest w całości. 140zł za punkty na konto w mBanku, ING, BZWBK lub PEKAO i wysyłka dzisiaj. Za całość 220zł i dorzucam 65 caps Kre-alkalynu 1500 ze zdjęcia (data ważności marzec 2010).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 587 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7338
jak cos to zarezerwuje aakg i dam ci wieczorkiem znac czy biore na 100%
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1837 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13164
Jeżeli ktoś da za całość 220 to puszczam, jeżeli nie to rozbieramy na części... Przypominam, że suple są po terminie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1231 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13528
Matt to powiem tak, 135zł wplacam na konto ale wtedy bys wystawil na allegro ok ? to jest moja ostatnia propozycja :) mam konto w bzwbk , wiec kaske bys mial od razu.

P.S no i oczywiscie wysylka poleconym w gre jedynie wchodzi (koszt okolo 4-5zł) zeby bylo potwierdzenie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sprzedam PS2 slim z pilotem

Następny temat

PSP-tanio

WHEY premium