SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[S] Próbki różnych supli

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3268

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 45 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 322
Witam
Ostrzegam o użytkowniku 1991BC,kupiłem u niego próbki raz za 100zl drugi raz za 250zl jakieś 15 dni temu ii nic nie doszło. Kiedy proszę o numer przesyłki żeby ja sprawdzić wykręca się ze raz ma to raz to. Kombinuje jak koń pod górę. Słaby kontakt. Całkowity fail ten użytkownik.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1675
Co za bzdyry, pisałem że jestem poza domem... Poprosiłem o maila i na niego dostaniesz potwierdzenie....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1675
Próbki, które kupiłeś za drugim razem opłaciłeś w poniedziałek, więc nie dziwnie, że ich u Ciebie nie ma...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 681 Napisanych postów 6780 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66873
Kupiłem opłaciłem tego samego dnia
Niestety ani próbek ani zwrotu kasy do dziś nie ma a to już ponad 2 miesiące

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1675
żeleś
Kupiłem opłaciłem tego samego dnia
Niestety ani próbek ani zwrotu kasy do dziś nie ma a to już ponad 2 miesiące



zwrot masz już dawno kolego... mam tu wstawić potwierdzenie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
@1191BC możesz mi w końcu odpisać na wiadomości?
Do dzisiaj nie wysłałeś próbek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1675
Nic od Ciebie nie ma, próbki poszły wyśle pw z potwierdzeniem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 47 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 43
1991BC
Cześć, mam na sprzedaż próbki widoczne na zdjęciach, łącznie mam ich około 150 - zainteresowanych proszę o kontakt. Możliwość wystawienia aukcji na allegro, odbiór osobisty Poznań/ Leszno/Wrocław. Cena za saszetkę 2,50 - przy większej ilości się dogadamy, mam możliwość załatwienia większej ilości, jednak potrzeba na to trochę czasu.





jaka jest gramatura bcaa olimpu?

























Zmieniony przez - 1991BC w dniu 2018-07-28 21:02:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 681 Napisanych postów 6780 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66873
Do tej pory nie zwrócił mi całości kwoty odradzam jakiekolwiek interesy z tym panem

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 353 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4054
Witam,
Olimp bcaa xplode 10g.
Mam sporo próbek,zapraszam do mnie.
Parę osób może potwierdzić tu, że u mnie bez wałka :)
Pozdrawiam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[S]Suplementy - białka, kreatynę, bcaa i inne

Następny temat

[S]Drążek do podciągania z poręczami plus sztanga i obciążenie

WHEY premium