SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

...::: Wielki FiNaŁ Ligi Mistrzów 05/06 :::...

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10869

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2846 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10180
ano nikt nie wie nikt ... są tylko dwie możliwe opcje a pomimo tego i tak nikt nie może być pewien żadnej z nich Arsenal lub FC Barcelona ... i póki jest możliwy triumf którejś z tych drużyn nikt nie może być pewien na 100% kto będzie the best . Ja jestem za FC Barceloną jak wiadomo i szane oceniam 60% do 40% dla klubu z hiszpani . A swoją drogą do wielkiego FINAŁU niespełna 18 dni tylko i aż 18 dni .

Africa have Cameroon , Barcelona have Eto'o ... ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2846 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10180
Co ciekawe gdyby ktoś sugerował się już wynikami jakie dane drużyny osiągneły w fazie grupowej to mógłby wytypować finał FC BARCELONA vs ARSENAL LONDYN Obie ekipy zdobyły w nich aż po 16 pkt i tylko Lyon mógł się jeszcze poszczycić takim dorobkiem punktowym . Nieco trudniejszą drogę do finału miała drużyna z Katalonii . W grupie przyszło się jej mierzyć z Werderem Brema , Udinese Calcio oraz Panathinaikosem Ateny natomiast Arsenal musiał podołać takim drużynom jak Ajax Amsterdam , FC Thun i Sparta Praga . 1/8 finału to pojedynek FC Barcelony z faworyzowaną Chelsea Londyn i Arsenalu z Realem Madryt . W ćwierć-finale teoretycznie łatwiejszego rywala miała FC Barcelona trafiając na Benficę natomiast Arsenal zmagał się z Juventusem . W półfinale Arsenal miał bonusa mierząc się z czarnym koniem rozgrywek Villarealem a FC Barcelona musiała podołać samemu AC Milan-owi . Wszystkie te drużyny nie przeszkodziły w tym aby to właśnie FC Barcelona i Arsenal grały przeciwko sobie w samym to już finale LM Wszystko to napisałem jako jeden z wielu argumentów dla którego FC Barcelona zasłużyła bardziej na zwycięstwo w LM aniżeli Arsenal Jednak póki piłka w grze to i ci mniej zasłużeni mogą pomarzyć ...

Africa have Cameroon , Barcelona have Eto'o ... ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 16209 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 131096
FC Barcelona zasłużyła bardziej na zwycięstwo w LM aniżeli Arsenal

ja tak nie uwazam

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html

!!!<<< ARSENAL LONDYN >>>!!!
!! Pomyśl, jeśli potrafisz !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2379 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23919
BAca ty jesteś stronniczy

dla mnie w zasadzie nie ma różnicy kto będzie zwycięzcą, chcę tylko obejrzeć piękny futbol na rozerwanie po maturkach <yes>

Pic na wodę fotomontaż

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2246 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14918
Wlasnie- nie jest az tak wazne(przynajmniej dla mnie) kto wygra- wazne zeby mecz byl na wysokim poziomie.

"Jedynym miejscem, gdzie sukces pojawia się szybciej niż wysiłek jest słownik"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 16209 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 131096
bedac kibicem jednej z tych druzyn to bardzo wazne

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html

!!!<<< ARSENAL LONDYN >>>!!!
!! Pomyśl, jeśli potrafisz !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2846 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10180
właśnie ... ten mecz w żadnym wypadku nie jest obojętny kibicom FC Barcelony czy też Arsenalu Londyn Wynik finału nie ma większego znaczenia dla kibiców których drużyny odpadły na polu bitwy między innymi z FC Barceloną oraz Arsenalem . No cóż nie dla wszystkich finał ...

Africa have Cameroon , Barcelona have Eto'o ... ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2379 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23919
dlaczego nei dla wszystkich

finał jest dla każdego kibica piłki nożnej, gdyż to jest (powinno być) bardzo dobre widowisko

Pic na wodę fotomontaż

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2846 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10180
"No cóż nie dla wszystkich finał ..." chodziło mi tu o drużyny a nie kibiców finał nie dla wszystkich drużyn a kibiców przecież tak wielu ...

Africa have Cameroon , Barcelona have Eto'o ... ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 29 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 830
no i moj final marzen sie spelnil:) bede zadowolony ze zwyciestwa z kazdej z tych druzyn ale jednak wolłbym zeby zwyciezyl Arsenal !!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ANKIETA

Następny temat

Z polskiej ligi na MŚ - podpowiedzi dla Janasa

WHEY premium