SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

*SILVA-ARONA* ...who will survive? vol.2 *NEWSY*

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12429

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2261 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11093


tak jest dziś...................

.....................CZAS NA REWANŻ...........................

p.k.u.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2261 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11093


wybaczcie ale odbija mi...

Rysiek..........bez względu na wynik walki dla mnie jesteś NUMBER ONE ;*

szacunek dla fanów Silvy - NIECH WYGRA LEPSZY............

*********************

p.k.u.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 3444 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18326
HAHAHHA od razu przypomnialy mi sie amerykanskie reklamowki przed rewanzem rampagea z silva.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 3444 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18326
HAHAHA niech wygra Silva.

Ale szacun dla fanow arony oraz samego arony. Czemu dla Arony? poniewaz w ostatniej wypowiedzi powiedzial ze szanuje silve jako fightera.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2261 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11093


za***iste zdjęcie Rysiek;*

p.k.u.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2261 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11093


wand wychodzi do ringu...

p.k.u.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 3444 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18326
Potej walce ani jeden ani drugi nie moga powiedziec ze ktorys z nich jest w czyms beznadzieny. Silva pokazal ze jest lepszy ale Arona jest niesamowity i ma wielkie serce do walki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2261 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11093


"Silva pokazal ze jest lepszy ale Arona jest niesamowity i ma wielkie serce do walki." ...... masz rację...Silva ma pas mistrza - ale obaj zasługują na szacunek, obaj są FENOMENALNI...wcześniej Arona pokonał Wanda, pokazując że jest w czołówce NAJLEPSZYCH, teraz Wand udowodnił że jest MISTRZEM...choć pas nadal należy do Silvy uważam że jest 1:1...czy będzie vol.3? mam nadz że tak

p.k.u.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 3444 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18326
Do GP wszechwag daja po 3 zawodnikow z jednej wagi. Obstawiam ze beda to Silva, Shogun i najprawdopodobniej Arona jesli nie spieprzy czegos w ostatnim momencie). Obaj panowie powinni sie pogodzic bo zasluzyli na szacunek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 141 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1608
Vol.3? Jestem za, ale jezeli zaczna WALCZYC, a nie grac w szachy... Taktyka Arony - ZERO inicjatywy, stac i czekac na szanse obalenia, a jak sie uda, to kontrolowac walke w parterze i czasem cos uderzyc, wygrac przec decyzje. Z jednej strony trudno sie dziwic ze nie chce isc na wymiany, no ale powinien pamietac, ze ta walka jest dla ludzi...
Swoja droga ciekaw jestem co by zrobili sedziowie gdyby Silva tez sobie stanal i czekal co zrobi Arona
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wanderlei trains hard to get Arona...

Następny temat

Nastula odebrany Polsatowi!!!!

WHEY premium