SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

*** WAZNE *** CIĄŻA !!

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1097

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1089 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43120
Kto mi powie jaki wplyw na ciaze ma luteina ?

Jeden z ginekologow przepisal dziewczynie bedacej w 3 tygodniu ciazy ten lek w celu poronienia,ale cos mi sie tutaj nie zgadza ... Luteina lekiem aborcyjnym? Prosze o odp osoby majace jakies info na w.w temat..

Dla mnie to wyglada na walek,chyba gosc chce podtrzymac plod aby pozniej przeprowadzic zabieg aborcyjny za ktory wezmie troche kapusty...

Jaki jest Wasze zdanie ?

- Weteran dzialu DOPING - [OFF.]

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
stary - jeśli mówisz tu o aborcji to mam nadzieję ze nie w wypadku przez prawo zakazanym ...

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 339 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2909
zmien lekarza z panna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 42 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 225
luteine podczas ciazy podaje sie na podtrzymanie moze doktor powiedzial przeciw poronieniu?

"daj mi noge, daj mi noge daj mi noge, bo bez nogi, bo bez nogi zyc nie moge" :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
v3gas ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 6008 Wiek 14 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 38264
napewno nie na poronienie..

luteina to nic innego jak progesteron, a ten podrzymuje ciaze...
stosuje sie ja m.in gdy wystepuje ryzko poronienia z uwagi na niski poziom progesteronu, czasem tez u kobiet nie bedacy w ciazy a majacych problemy z okresem (jego brakiem).
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Echinacea

Następny temat

Ortezy - Stabilizatory

WHEY premium